Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd
#23
Bardzo interesujący tekst Twardocha.
Mnie jednak bardziej interesuje to, czy faktycznie minister nie będzie zajmował się światopoglądzie nauczycieli. Ponoć planuje nowe zapisy w karcie.

Wypowiedzi:
Tekę ministra edukacji ma otrzymać człowiek, który do zbrodniczego reżimu porównuje środowiska LGBT. Nie ma wątpliwości, że taka osoba będzie dążyła do ideologicznej kontroli polskiej szkoły, ograniczała autonomię nauczycieli, piętnowała i cenzurowała wszystko, co nie wpisuje się w skrajnie konserwatywną wizję świata - podkreśliła działaczka partii Razem Joanna Gierzyńska.
Nie ma naszej zgody na powoływanie na tak ważne stanowisko, jakim jest minister edukacji, Przemysława Czarnka, ponieważ ten człowiek nie gwarantuje sprawiedliwości wobec młodzieży, nie będzie traktował wszystkich uczniów równo i istnieje zagrożenie, że będzie dochodziło do jeszcze poważniejszej dyskryminacji w szkołach - mówł Jakub Sewehli, Młody Nowoczesny z II Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

Franek Broda, siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego, udostępnił na swojej tablicy wydarzenie „NIE dla ministra homofoba”. Nie chodziło tylko o internetowy protest, ale również o prawdziwą demonstrację, która odbyła się na Placu Wolności we Wrocławiu.

W protestach kobiet widzi oznaki satanizm.......
Trzeba podważyć wszystko co da się podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. T.K.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez cyd - 01.12.2020, 20:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości