Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd
#40
Uzupełniam satanizm w odniesieniu do użycia go przez min Czarnka.

Satanizm należy do pojęć religijnych i według tych kwantyfikatorów możemy go określić. Cechami które go wyróżniają są przede wszystkim nienawiść do miejsc kultu jawna lub zakamuflowana, niechęć do życia. Każda religia ceni sobie nowe życie, bierze je w opiekę. Satanizm, kult Szatana, jego wpływ zawsze będzie temu przeciwny. Podałem symbole powiązane z satanizmem pojawiające się na demonstracjach. Trzeba rozróżnić dwie rzeczy - oznaczenia od symboli. Często myli się to lub świadomie przeinacza..

Błyskawice na np urządzeniach wysokiego napięcia są oznaczenia technicznymi, podobnie jak wojsk radiotechnicznych. Na odznakach oddziałów Grom, Szarych Szeregów oznacza(ły)ją szybkość i siłę działania - to są oznaczenia z pewną symboliką. Jednostki te, niczym okrutnym nigdzie się nie zapisały.

Natomiast błyskawice Blitze Madchan, Hitlerjugen, a przede wszystkim SS z użyciem run skandynawskich - są to symbole. Tutaj symbolizują demoniczne podstawy nazizmu. Okultyzm, ezoteryzm, to nic innego jak formy satanizmu, pozornie łagodniejsze zewnętrznie. Okrucieństwa SS, zbrodnie, są sprawami znanymi wynikającymi właśnie z satanizmu.
O demonicznych źródłach nazizmu pisał tu:
https://ateista.pl/showthread.php?tid=50...#pid746112


Co łączy demoniczne siły nazizmu, SS ze "Strajkiem Kobiet"? Kolejna przemilczana rzecz historyczna - proces norymberski.

Cytat:W Norymberdze zbrodniarze wojenni Hermann Göring i Ulrich Greifelt byli sądzeni za aborcję. Czyny te – zgodnie z prawem międzynarodowym - traktowano jako „zbrodnie przeciwko ludzkości”, akty z samej swej natury złe, które nie mogą być w żaden sposób usprawiedliwione. Główny oskarżyciel Jim McHaney podkreślał, że niedopuszczalne jest nawet samo zachęcanie do uśmiercania dziecka poczętego.
Źródło.

Aborcja bez ograniczeń to jeden z głównych postulatów Strajku Kobiet, przekleństwa typu "pie****ne płody", są tutaj z oczywistych względu zupełnie naturalne. Wywodzi się to wszystko z demonicznego nazizmu. Dlatego biorąc pod uwagę symbolikę, postulaty i zachowania w postaci profanacji kościołów, przerywania nabożeństw można stwierdzić, że przynajmniej ociera się to o satanizm. W kumulacja takich zdarzeń nie jest przypadkiem.
Stąd wspomnienie przez min Czarnka o tym, ma swoje uzasadnienie.

Mam pełną świadomość, że to co uznano kiedyś za zbrodnię uchodzi obecnie za synonimem wolności, "prawem kobiet" etcet. Uważa się to teraz za przejaw rozwoju cywilizacyjnego, zmieniono poglądy czasem o 180 stopni. Jednak historycznie rzecz biorąc mamy określone fakty i demoniczne inspiracje wywodzące się z nazizmu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czarnek nie ocenia nauczycieli za światopogląd - przez Gladiator - 29.12.2020, 21:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości