Ankieta: Jak oceniasz prawdopodobieństwo upowszechnienia rozproszonych sieci społecznościowych?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
To niemożliwe
0%
0 0%
Bardzo mało prawdopodobne
40.00%
2 40.00%
Bardzo prawdopodobne
40.00%
2 40.00%
Nieuchronne
20.00%
1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Protokoły zamiast blackjacka i dziwek
#15
Gawain napisał(a): Najprościej to przez system tagów jak na Pintereście i zgłaszania w "nie pokazuj mi takich treści".
To znaczy jakich? Kategoria np. "naziolska szuria" jest raczej nieścisła, jeden uzna za szurię coś, co inny uzna za coś wartego dyskusji. Oznaczając jako niechcianą treść, a nie osobę, mogę łatwo odizolować się od osób, z którymi chciałbym podyskutować, ale które ktoś inny oznaczył jako złoli. Taki system buduje ciasne banieczki jeszcze skuteczniej, niż pejsbukowy.

Gawain napisał(a): Chyba żeby z wady uczynić zaletę i z portalu społecznościowego uczynić miejsce wzajemnego się napierdalania, stworzyć taki Speakers Corner z Hyde Parku a sam portal nazwać Versus i szlus. Co nie jest zabronione to jest dozwolone.
No ale to byłoby miejsce dla, nomen omen, gladiatorów i innych trolli, a normalni ludzie by tego unikali. A trolle w towarzystwie innych trolli też szybko się nudzą.

zefciu napisał(a): No takie rzeczy już się zdarzały nawet, jak jakiś naziolski portal postanowił przemigrować na mastodona. Ale czy to jest rzeczywiście problem? Każdy może sobie wybrać, czy chce być w społeczności, gdzie naziolskie społeczności się blokuje, czy takiej, gdzie się ich nie blokuje. W ostateczności może założyć wlasną.
No ale przecież... tak właśnie jest. Można sobie korzystać z pejsbuka z jego żydowsko-masońską agendą, albo można założyć jego własny, aryjsko-lefebryczny odpowiednik. Rozumiem, że proponowane przez ciebie rozwiązanie różniłoby się z punktu widzenia użytkownika tylko tym, że byłoby to o wiele łatwiejsze. Tylko że trudno znaleźć kogokolwiek, niezależnie od jego poglądów, kto uznałby, że w jego interesie jest ułatwianie życia tym złym, kogokolwiek by za złych uważał.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Protokoły zamiast blackjacka i dziwek - przez ZaKotem - 26.01.2021, 09:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości