Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twórczość muzyczna na syntezatorze Casio CTK-900 i Fruity Loops Studio
Witam

[Obrazek: 41z8iAPkh5L._AC_SX425_.jpg]

Co prawda jestem "Filozoficzny", bo jak to mówię lubię dużo gdybać, rozmyślać, a potem wylewać to na papier Duży uśmiech  no ale rzecz jasna filozofowanie szczególnie w kontekście religijnym, ateistycznym to nie jest jedyny obszar moich zainteresowań i jeśli ktoś myśli, że taki człowiek siedzi tylko cały dzień przed forum i nie ma żadnego innego życia to jest ktoś taki w jakże poważnym błędzie. Nawet ateista potrafi mieć urodzajne życie i szerokie zainteresowania nie tylko bazujące na tworzeniu artykułów czy wielogodzinnym wczytywaniu w tematykę omawianych tutaj zagadnień ale również i prowadzący sportowy tryb życia i dodatkowo interesujący się historią, polityką, a także w wolnym czasie pogrywający na instrumencie muzycznym w prywatnym studiu domowym. Co prawda jestem domorosłym przedstawicielem tego upodobania i w zasadzie tworzę amatorskie utwory i oczywiście daleko mi do profesjonalnych umiejętności w tej materii ale tak sobie pomyślałem czemu by nie otworzyć się i podzielić się swoją sztuką. Ogólnie to tworzę muzykę wielogatunkową z reguły elektroniczną, eksperymentalną począwszy od disco, retro, ambient, trance, spacesynth, aż po klasyczną i chórową. Co prawda niektóre z nich to przeróbki, covery już istniejących nagrań ale mam też oryginalne pomysły. Zatem zapodam parę przykładowych utworów:

Może wpadnie w ucho, a może nie. Jak nie to najwyżej na grzebieniu postaram się coś nagrać.
Odpowiedz
Dorzucam parę dodatkowych pozycji niektóre są dość stare:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości