To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy ład = inflacja i triumf demokracji
#36
Osiris napisał(a): Nie ma co, zaorałeś temat definitywnie. Po takim postawieniu sprawy pozostaje tylko pozazdrościć tego IQ

Chłopie jeśli coś jest udowodnione to tak jest, koniec kropka. Ja natomiast zabieram głos w dyskusjach, w których dana rzecz nie została jeszcze udowodniona. Mam tylko argumenty ale nie mogę swojego zdania udowodnić w sposób naukowy.

Osiris napisał(a): Pytam się tylko, dlaczego monarchia jest taka zajebista.

Król jest właścicielem kraju więc w jego interesie jest aby kraj się rozwijał i był bogaty.
Polityk myśli tylko o tym aby wygrać kolejne wybory.
Król myśli o tym aby przekazać swojemu synowi dobrze prosperujący kraj.
Polityk myśli co tu zrobić, jak się nakraść aby zapewnić swojej rodzinie byt.
Król nie może sam siebie okradać.
Dla polityka nie liczy się przyszłość kraju, może kraj zadłużyć, istotne są tylko kolejne wybory.
Król działa jak najlepiej dla swojego królestwa. Nie musi przekupywać ludzi ich własnymi pieniędzmi aby wygrać wybory - jest królem i może robić to co słuszne. Nie musi być populistą, nie musi się przypodobać za wszelką cenę plebsowi.

Osiris napisał(a): tylko pozazdrościć tego IQ

Sam sobie zazdroszczę tego IQ.

Luksemburg ma króla. Jest to najbogatszy kraj na świecie pod względem pkb na mieszkańca. Tam nie ma monarchii takiej o której ja tu piszę, natomiast król ma coś do powiedzenia.
Jestem przekonany, że demokracja się nie sprawdzi, natomiast raczej nie dożyję tego.

Osiris napisał(a): Dlaczego nie może?

Gdy przegnie pałę to może zostać zabity.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowy ład = inflacja i triumf demokracji - przez EusMadeus - 24.05.2021, 02:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości