Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego mężczyźni podrywają kobiety?
Brainless napisał(a): No to żarcik kiepski nieco, bo obecnie średnia krajowa wynosi 4 144,22 PLN netto i mniej zarabia 55% Polaków, co oznaczałoby że ponad połowę pracujących to dno

1.5 mln Polaków ma minimalną. Czytałem gdzieś inny artykuł, że 72% Polaków zarabia mniej niż ta średnia.

Na te wszystkie straszne dane należy brać poprawkę, że wielu ludzi dostaje w swoich pracach dodatkową kasę pod stołem. To jest standard w januszexach, których jest przeca w Polsce najwięcej.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
No i oczywiście średnia jest ustalana bez budżetówki i z przedsiębiorstw powyżej 9 pracowników... Brak też jest umów zlecenie i o dzieło...
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
Stoik napisał(a): In general, what significant associations we did observe were small and ranged between r = .05 and .17, although they are potentially meaningful in an evolutionary context. As benchmarks for interpreting correlations, Funder and Ozer (159) suggest that a correlation of .10, while being a small effect, has the potential to be influential over a long time period, and a medium-size correlation of .20 can be consequential both in the short- and long-term. The cumulative effect of relatively ‘weak’ correlations can therefore be of real consequence, particularly when considered in terms of selection acting over many generations.
No i co z tego wynika? Jesteś jednostką czy populacją w czasie? Indywidualnie słabe korelacje o niczym nie przesądzają, a o tym przecież była mowa.

Stoik napisał(a): Właśnie dlatego, że nie żyją w próżni do opanowania nie muszą stanowić ni całości, ni większości populacji. 1% odpowiada za 63.2% brutalnych przestępstw. Pojawienie się ich cech u 10% w zupełności wystarczy by wywindować poziom kryminalizmu do tego z III RP <2004, Meksyku czy Baltimore, i zasiać wśród porządnych ludzi strach. Braci zza wschodniej granicy nam w kraju nie brakuje, jak znasz to popytaj kogoś z okolic Dniepru o paranoję kiedy w mieście grasowali https://en.wikipedia.org/wiki/Dnepropetrovsk_maniacs (polecam szczególnie sekcję pt. Release of Hanzha)
I poziom "kryminalizmu" w w.w. miejscach jest skutkiem rewolucji seksualnej?

Stoik napisał(a): Powstaje pytanie kiedy dokładnie, bo margines nie stanie się mniej atrakcyjny dla kobiet. Przeciwnie: Partnering with an aggressive and/or criminally involved male may have its advantages, especially in an unsafe environment where threats of violence are commonplace.
Ogólnikowa odpowiedź jest jasna: kiedy koszty bycia anty zaczną przewyższać zyski. Mając na uwadze powyższe nie stanie się to nigdy oddolnie, lecz tylko kiedy pro się zorganizują i ostatecznie rozwiążą ten problem.
Ale ten problem się rozwiązuje "sam". Przemocy ogólnie jest coraz mniej, i to właśnie w krajach u których symptomy upadku powinny być najbardziej widoczne.

Stoik napisał(a):
żeniec napisał(a): Do czego doprowadzi?
https://www.wykop.pl/wpis/56878071/seksu...acje-tl-d/
https://paulcooijmans.com/evolution/huma...ation.html jak dobrze pójdzie to na <=90 się zatrzyma, bo na <=100 jesteśmy tu i teraz
https://ronald-lasecki.blogspot.com/2021...%C5%82ajmy
https://www.catholicculture.org/culture/...recnum=860
https://www.kirkdurston.com/blog/unwin#:...%20culture
https://www.gutenberg.org/files/44908/44...ies%20with
https://counter-currents.com/2015/06/bac...ary%20West
Ty tak serio? Wchodziłeś w te linki w ogóle? Jeden z nich ma nawet jakieś psi-testy Duży uśmiech

Stoik napisał(a): https://cloudflare-ipfs.com/ipfs/bafykbz...019%29.pdf 6-8, ale to najlepsza rzecz z całego postu więc nie warto się ograniczać.
https://cloudflare-ipfs.com/ipfs/bafykbz...988%29.pdf zd;ncz https://www.gwern.net/reviews/Books#coll...inter-1990
https://ia803004.us.archive.org/21/items...ood%29.pdf szczególnie interesująca w kontekście imperium amerykańskiego jest tabela z datą "przydatności do spożycia" wcześniejszych
https://ia600302.us.archive.org/28/items...d-Lynn.pdf
https://ia902801.us.archive.org/16/items...struct.pdf
https://ia600705.us.archive.org/25/items...631mbp.pdf VIII-XII, po każdym rozdziale rozdziale podsumowanie.
https://drive.google.com/file/d/1oWcfPSJ...JJ0Kb/view rozdz. 5, choć wcześniejsze to również lektura obowiązkowa, ale w innym kontekście.
Proszę sformować argument, a nie zarzucać literaturą. Literatura ma wzmacniać argumentację, a nie ją zastępować.

Stoik napisał(a): Retoryka i perswazja to ulubione narzędzia ludzi, po których stronie nie stoi prawda (i dlatego dyskusje rozpatrują w kategoriach wygranych i przegranych, a nie np. okazji do rozwoju), ja wychodzę z założenia, że ona mówi sama za siebie.
I uważasz się tutaj za dealującego prawdę, wobec czego nie będziesz się przejmował formowaniem logicznie poprawnych argumentów?

Stoik napisał(a): Standard Sagana jest jedną z tych podwórkowych heurystyk co brzytwa Hitchensa i czajniczek Russella - nikt poważny się tym nie kieruje, bo uznanie argumentu czy dowodu za "powalający" jest czysto subiektywne.
Może i jest, ale na tym przecież polegają heurystyki. Ta akurat pozwala się nie przejmować durnowatymi tezami, których nawet ich głosiciele nie próbują bronić.

Stoik napisał(a): Presupozycja, że jednakowy zbiór atrybutów przeszkadza jednym i drugim jest nieuprawniona. Kobiety wyzwolone stronią od wysokiej inteligencji i niskiej preferencji czasowej, a konserwatywni rodzice raczej je cenią.
Niczego podobnego nie zakładam. To akurat presupozycja z twojej strony, że ja coś presupozycjonuję. Po twoich intelektualnych i emocjonalnych wykwitach po prostu stwierdziłem, że ani konserwatywnych, ani żadnych innych rodziców byś nie oczarował.

Stoik napisał(a): Nie dlatego masz więcej, ale przez kilkudziesięciomilionową nadwyżkę mężczyzn w wieku (re)produkcyjnym. Warto przy okazji jeszcze raz podkreślić jak to wpływa na ich długowieczność.
No patrz, a mają model bliższy twojemu wymarzonemu. Co poszło nie tak?

Stoik napisał(a): Kryzys demograficzny Starego Kontynentu to wiedza powszechna, tak samo postępująca sekularyzacja i ścisły związek jednego z drugim, więc zakładam, że chciałeś złapać za słówko.
Na czym polega ten kryzys demograficzny? Naturalna konsekwencja wzrostu logistycznego, a nie kryzys.

Stoik napisał(a): Nie będę się w to bawił, zamiast tego przemyśl następujące fakty:
Zachodnim facetom jaja służą tylko do ozdoby
Zachodnim facetom jaja służą tylko do ozdoby, przykład nr 2
Zachodnim facetom wszystko leci z rąk
Łożyska zachodnich kobiet to śmietniki na mikroplastik
Nie ma ucieczki od ekspozycji na estrogen
Jesteś tym co jesz, czyli czymś jałowym
No spoko, ale to są argumenty za ekologią, a nie za zniewoleniem kobiet. Ubezwłasnowolnienie kobiet ma im oczyścić łożyska z plastiku? Huh

Stoik napisał(a): Okcydent obecnie składa się z ludzi zdegradowanych na każdej liczącej się płaszczyźnie - fizycznej, psychicznej i duchowej. Jeszcze dominuje siłą inercji, ale nic nie może przecież wiecznie trwać, za sprzedanie procesów cywilizacjo-twórczych na rzecz cywilizacjo-niszczących też przyjdzie kiedyś nam zapłacić.
Czy model islamski nie jest przypadkiem kolejnym, który uważasz za lepszy od obecnego na Zachodzie? Dlaczego zatem przed nim przestrzegasz?

Stoik napisał(a): Od najdłuższego do najkrótszego: https://philpapers.org/archive/DANADO-4.pdf https://sci-hub.se/https://www.jstor.org...e/40441324 https://web.archive.org/web/202006091845...urce=share#
W tej samej kolejności: komunistycznie brednie, brednie/chochoł, bredzenie anonima z Internetu.

Stoik napisał(a): Wątpliwe, zważywszy że mężczyźni muszą zasuwać na ich utrzymanie czy tego chcą czy nie: https://obserwatorgospodarczy.pl/gospoda...o-mezczyzn https://dx.doi.org/10.2139/ssrn.2375926 ale i tak zamiast demobilu podobną funkcję mogłyby spełniać rzeczywiste, a nie urojone luki płacowe. Do tego wystarczyłoby uczciwie zamiast preferencyjnego traktowanie w miejscu pracy.
Proszę udowodnić, że kobiety w ostatecznym rachunku mają negatywny wpływ na produktywność w gospodarce. Zalinkowane artykuły tego nie demonstrują.

Stoik napisał(a): Gdyby nie zależało mi na nieujawnieniu to bym nie postował linku do całości w tym temacie ani nie cytował zdań znajdujących się na drugiej stronie.
Bardziej prawdopodobne jest, że miałeś nadzieję, że zginie w galopie Gisha.

Stoik napisał(a): Poza tym się googluje, więc trochę samodzielności, bo ja wiecznie żył nie będę.
Sam se wygoogluj nie jest argumentem. To forum, a nie twój blog/linkownia.

Stoik napisał(a): No to nie przenoś, tylko wejdź pod żeńską ksywką na jakiś opanowany przez mężczyzn discord czy gdzie tam się tera siedzi, włącz stoper i czekaj na DMy (i vice versa dla porównania). A jeśli uważasz, że to nie "prawdziwe życie" to zapytaj paru kobiet o dowolnej urodzie, od którego życia obcy faceci im się naprzykrzają w realu. Zresztą muszki czy naczelne: The female, not the male, determines all the conditions of the animal family. Where the female can derive no benefit from association with the male, no such association takes place.
No właśnie, czyli nie ma argumentu, tylko wejdź se, sprawdź se, popytaj. Pf.

Stoik napisał(a): Pomijając, że była (#19) - a po co ci?
Która konkretnie? Ta, której twoją interpretację właśnie krytykuję?

Stoik napisał(a): Przecież zdolności do ich krytycznej oceny z całą pewnością nie posiadasz.
W przeciwieństwo do ciebie czytam chociaż fragmenty.

Stoik napisał(a): Lepiej zacznij od podstaw: https://incels.is/threads/evolutionary-p...der.39777/ https://www.youtube.com/watch?v=Jt8JMQUoKto https://www.youtube.com/watch?v=wTHgMxQEoPI https://en.wikipedia.org/wiki/Hjernevask https://www.goodreads.com/review/list/32...iew=covers
O, zaczęło się linkowanie jutubek. Ostatnio to była twoja prawie ostateczna forma.

Stoik napisał(a): Nie obala, bo tu nie bez znaczenia jest odsetek.
Jeśli próbujesz przenieść wnioski z dysproporcji, która w innym kontekście nie występuje, to masz gówno, a nie wnioski.

Stoik napisał(a): Światem rządzi przemoc
W tej części najbardziej przez ciebie krytykowanej rządzi najmniej. Zresztą, trzeba chorego umysłu, by zniewolenie połowy społeczeństwa nie uważać za przemoc, lub mniejszą przemoc, niż niepowodzenia marginesu.

Stoik napisał(a): CTRL+F "serial monogamy", CTRL+F "polygyny's math problem"
Paradoks, w "polygyny's math problem" nie ma matematyki, tylko psychologiczne heurezy autora. Swoją drogą, gdyby były prawdziwe, to Stoików byłoby więcej, nie mniej. Poza tym standardowo: proszę sformować argument, a nie tylko wrzucać linki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości