Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konfederacja
Bosak rzekł w debacie z Strzeżkiem w TVN 24, że "powoływanie człowieka przez in vitro to brak szacunku". JPRDL. To bełkot. Aż mi sie debil i ksiundz pod prawa rzymskiego z dynastii prawniczków Longszampan Debilier mi się przypomniał:
https://www.poradnikzdrowie.pl/aktualnos...-2oNJ.html
Okulary to też brak szacunku dla Bosaka? Skoro człowiek ma wadę wzroku, to Bóg tak chciał i nic zmieniać nie wolno? Polpotyzm umysłowy. Anarchoprymitywizm, ale bez "anarcho".

Kolejna żenada:
https://wiadomosci.wp.pl/slawomir-mentze...123549632a
Zabawne. Co chwilę czegoś nie wie lub nie pamięta podobno. No i nieraz "męsko" i "mężnie" nie ma zdania. A i zrobił 100 ustaw, ale nawet ich kopii nie zrobił. "Hosting wygasł". Duży uśmiech
Znany w sieci też jako qwertyuiop i kacolek.
Odpowiedz
Niesamowite jak naiwny elektorat posiada Konfa. Oni przebijają PIS, bo ci przynajmniej nie zaprzeczają swej kato-nacjo-socjalo-bogojczyźnianej nucie, a wręcz ją pompują. A tutaj? Wielki wolnościowiec Sławek, co batożyłby gejów i wchodził w kloakę katabasów równie ochoczo co JKM i Grzesio "Stop Ukrainizacji Polski" Braun. Wystarczyło schować tych dwóch przygłupów i wstawić na Tik-Toka ładną buźkę obrońcy przedsiębiorców - no kuźwa, wypisz wymaluj kopia manewru "Jarek&Antek out, Beti&Mati in".

Biorąc pod uwagę, że i druga strona elektoratu daje sobą manipulować, naprawdę mam dojmujące odczucie, że z moimi rodakami jest coś nie tak.
"Gdzie kończy się logika, tam zaczyna się administracja".
Nie cierpię administracji.
Jestem absolwentem administracji.
Chcę zmieniać administrację.
Odpowiedz
Rok temu jeden dwudziestoparolatek mówił mi, na kogo głosował i chce głosować. Najpierw nie mógł sobie przypomnieć, jak się ta partia nazywa. W końcu wypalił "Konfederacja". Okazało się, że obejrzał kilka tiktoków i filmików na Jutubie Memcena. Spodobały mu się one. I tyle. Nie wiedział, że istnieją tacy politycy jak Winnicki i Braun. Zatem no... Dużo osób tylko muska i smyra politykę, a mają inne pasje, prace, rozrywki i zajęcia. Ale tacy też głosują.
Znany w sieci też jako qwertyuiop i kacolek.
Odpowiedz
Mustafa Mond napisał(a): Rok temu jeden dwudziestoparolatek mówił mi, na kogo głosował i chce głosować. Najpierw nie mógł sobie przypomnieć, jak się ta partia nazywa. W końcu wypalił "Konfederacja". Okazało się, że obejrzał kilka tiktoków i filmików na Jutubie Memcena. Spodobały mu się one. I tyle. Nie wiedział, że istnieją tacy politycy jak Winnicki i Braun. Zatem no... Dużo osób tylko muska i smyra politykę, a mają inne pasje, prace, rozrywki i zajęcia. Ale tacy też głosują.
Chwila, czy zapoznając się z programem wyborczym dowolnego ugrupowania należy na drugim monitorze studiować życiorysy przedstawiających ów program, może nawet od kilku pokoleń wstecz? Jeżeli tak, to jest tu przyszłość dla sztucznej inteligencji - może pora założyć start-upa rozwijającego aplikację opartą na AI, która zrobi te dwie rzeczy, czyli zanalizuje program i życiorysy, po czym wyda werdykt i ocenę w zakresie od "podłe kłamstwa zgrai oszustów" do "są wiarygodni, warto głosować"...
by Rowerex®
Odpowiedz
Idzie mi o to, żeby ludzie, którzy się guano znają na polityce, byli na tyle mądrzy, by się skapować, że guano się znają na polityce, więc nie powinni głosować i swych dyrdymałów szerzyć. Wtedy świat byłby lepszy. Nie byłoby u sterów Erdoganów, Orbanów, Trumpów, Chavezów, peronistów i innych podobnych polityków dla ciemniaków. Światu brakuje trzeźwej skromności.
Ja się guano znam na fizyce jądrowej, więc sobie nie roszczę pretensji do projektowania zderzaczy hadronów.
Prosty test. Jeżeli nie potrafisz wymienić i wiernie scharakteryzować choć dziesięciu polityków wśród najważniejszych polityków formacji, na którą chcesz głosować, to nie powinieś głosować. Głosowanie na Mentzena, bo się parę filmików jego na YT widziało, albo na Biedronia, bo się jego proaborcyjne tiktoki polajkowało, albo na kogokolwiek, bo się ma w rodzinie członka danej partii, nie pasuje mi do cna.
No bo ten dwudziestoparolatek, o którym pisałem, głosował i głosuje pod Wrocławiem, zatem do Sejmu chce wprowadzić znów Tuduja z Ruchu Narodowego. Nie wie on, skąd i kim jest Tuduj. Równie dobrze mógłby głosować na Panasiuka lub Seba Rossa lub Osadowskiego lub moją matkę.
A w 2020 roku skutecznie odstręczyłem mojego innego kolegę od głosowania na Bosaka, uświadamiając mu, że Bosak wcale nie chce zalegalizować marihuany jak korwiniści. Duży uśmiech Ludzie często głosują pupą.
Znany w sieci też jako qwertyuiop i kacolek.
Odpowiedz
Mustafa Mond napisał(a): Prosty test. Jeżeli nie potrafisz wymienić i wiernie scharakteryzować choć dziesięciu polityków wśród najważniejszych polityków formacji, na którą chcesz głosować, to nie powinieś głosować.

Zawsze bylem za tym, żeby przed głosowaniem dać ludziom karty z pięcioma pytaniami typu: stolica Hiszpanii, pierwiastek z 9, data zdobycia Bastylii etc.
Nie zdałeś - spadaj na drzewo.

PS. Ostatnio złapała mnie na ulicy reporterka lokalnej telewizji, bo przeprowadzała uliczną ankietę.
Pytanie brzmiało - co to są południki i równoleżniki - bułka z masłem.
Ale najciekawsze jest to, że bidula pytała różnych ludzi od 2 godzin i dopiero pierwszy raz ktoś wiedział o co chodzi Smutny
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Mustafa Mond napisał(a): Prosty test. Jeżeli nie potrafisz wymienić i wiernie scharakteryzować choć dziesięciu polityków wśród najważniejszych polityków formacji, na którą chcesz głosować, to nie powinieś głosować.

Jeszcze prościej: zlikwidować jakiekolwiek głosowanie, a na etapie wstępnej edukacji oddzielać nadludzi od podludzi, a idealnie: od urodzenia pójść po kształcie czaszki, kolorze oczu i włosów, reszta do gazu lub do kamieniołomów.

Uzupełnienie: dla mnie osobiście dowolny pomysł na segregację ludzi na "mądrzejszych" i "głupszych" jest równoważny w skutkach z pomysłem utylizacji owych "głupszych" w hitlerowskich komorach gazowych.
by Rowerex®
Odpowiedz
Jakich, kurwa, nadludzi? Każdy może poświęcić troszkę czasu, by się dowiedzieć, na kogo faktycznie głosuje, zamiast byle jak głosować. Po co tu wyjeżdżasz z Lombroso i eksterminacją ludzi?
Znany w sieci też jako qwertyuiop i kacolek.
Odpowiedz
Mustafa Mond napisał(a): Każdy może poświęcić troszkę czasu

Oczywiście wyłącznie wg Twoich zasad, wszak jesteś Absolutem - zresztą: patrz uzupełnienie do posta wyżej.
by Rowerex®
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości