Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nie)religijność a postrzeganie własnej seksualności
Cześć wszystkim! Uśmiech 

Aktualnie prowadzę badania do swojej pracy magisterskiej. W dużym skrócie celem mojej pracy jest określenie zależności występujących pomiędzy religijnością, funkcjonowaniem w sferze seksualnej (również w kontekście postrzegania własnej osoby) oraz poczuciem globalnej jakości związku romantycznego. Zbierając opinie chciałabym dotrzeć do możliwie najszerszego grona osób, aby uzyskane w ten sposób wyniki były jak najbardziej miarodajne. Zależy mi również na uzyskaniu opinii o różnym "poziomie" religijności - także od osób niewierzących. Badanie jest dla mnie tym bardziej ważne, iż poruszam w nim zagadnienia, które są "świeżynkami" na gruncie badań polskich. 

Ze względu na swoją specyfikę badania jest skierowane wyłącznie do pełnoletnich kobiet, które aktualnie pozostają w związku romantycznym - niezależnie czy jest to chodzenie ze sobą, narzeczeństwo czy związek małżeński. Jeśli Panie miałyby czas oraz chęć wypełnienia ankiety będę bardzo wdzięczna! Uśmiech Będę również wdzięczna za ewentualne uwagi co do samego badania Oczko

Poniżej zamieszczam link do badania:
badania.paad.us.edu.pl/index.php/626124?newtest=Y&lang=pl

Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!
Odpowiedz
Obawiam się, że z osób piszących tu ostatnio te kryteria spełnia co najwyżej jedna. Ale może panowie podrzucą link swoim żonom/partnerkom.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości