To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"La Stampa" o Polsce
#21
Al-Rahim napisał(a):
- ||| - napisał(a):Ale nie wytłumaczyłeś w jaki sposób nimi jest w stanie z łatwością manipulować, choć mną, tobą, czy 99% społeczeństwa już nie bardzo

Zmanipuluje rząd (koalicje), koalicja ustanawia jakąś głupią ustawę, i całe społeczeństw ojest w plery.
Al, ja się nie pytałem jakie są efekty tej rzekomej manipulacji, tylko jak wygląda sam proces manipulowania. Czy Rydzyk wszczepił posłom w mózg implanty odbierające fale z rozgłośni? A może posłowie mają się codziennie stawiać w kościele i relacjonować to co usłyszeli? Powiedz jakie techniki manipulacji stosuje Rydzyk, bo jest to dla mnie dość wciąż niejasne.

Al-Rahim napisał(a):Na razie nie wiemy czy ma na pewno, a jeśli ma, to tym bardziej sie nie dowiemy, tak długo jak kaczka będzie grzeczna.
To niby czemu posłowie mieliby się dawać manipulować, jeśli by nie było żadnych haków?
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
#22
- ||| - napisał(a):Powiedz jakie techniki manipulacji stosuje Rydzyk, bo jest to dla mnie dość wciąż niejasne.
1) Premier, ministrowie, posłowie (koalicjanci) kursują regularnie do siedziby RM. Szczególnie w okresie kampanii wybporczej i kilka miesięcy po było to widoczne. Grzecznie składają tam obietnice, obiecują i dziękują "ojcu dyrektorowi". A Rydzyk? Trzyma ich w garści, bo trzyma "twardą" część ich elektoratu. Do tego pis-lpr-samoobroa mają zgodność ideową z poglądami rydzyka i po czesci być może z tego wynika ta lojalność.
- ||| - napisał(a):To niby czemu posłowie mieliby się dawać manipulować, jeśli by nie było żadnych haków?
Bo to kretyni. Albo dlatego że haki sa, i robią wszystko aby nie wyszły Uśmiech
Odpowiedz
#23
Al-Rahim napisał(a):Premier, ministrowie, posłowie (koalicjanci) kursują regularnie do siedziby RM. Szczególnie w okresie kampanii wybporczej i kilka miesięcy po było to widoczne.
Ale kursują tam, by otrzymać instrukcję od o. dyrektora? Wydaje mi się, że występując tam sami manipulują słuchaczami o. dyrektora. Ale zaraz, przecież słuchaczami są jak sam mówiłeś wszyscy koalicjanci. Sami siebie manipulują? Uśmiech

Al-Rahim napisał(a):Trzyma ich w garści, bo trzyma "twardą" część ich elektoratu.
Ułamki procentów.

Al-Rahim napisał(a):Bo to kretyni. Albo dlatego że haki sa, i robią wszystko aby nie wyszły
Bo ja wiem czy tacy kretyni? Załatwili sobie niezbyt uciążliwą pracę na cztery lata, nieźle płatną, mają immunitet. Trzeba być całkiem cwanym, by sobie taką wyhaczyć.
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości