To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skażenie Odry nie-wiadomo-czym
#1
Nikt nie założył tematu, więc ja będę tak miły i uroczy.

Rtęć? Tony soli? Ścieki? Coś?

No ryby zdechły.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#2
https://ateista.pl/showthread.php?tid=12...#pid765573
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#3
Mrah mrah, ten temat zasługuje na osobny temat.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#4
Dobrze. Moim zdaniem na osobny temat zasługuje to co powinno się zrobić właścicielowi firmy, który jest zięciem pisowca; pisowcom i ludziom z Polskich Wód. Kary powinny być srogie jak chuj. Nie tylko finansowe, nie tylko dymisje ale i do pierdla powinno trafić kilka osób. A w pierdlu powinny być one w celach wieloosobowych aby mogły być przez kilka lat cwelone przez współwięźniów. I to wszystko ciągle wydaje mnie się małą karą.

Szkoda zwierząt, szkoda rzeki.

Wstyd na cały świat. Kaczyński chce najsilniejszą armię na świecie budować a jego partia nie potrafi ogarniać podstawowych rzeczy. Jeśli wszyscy przejdą nad tym wszystkim do porządku dziennego to stracę wiarę w ten naród. Afera gruba jak bebzon Grycanki i nawet nie pocieszy mnie jeśli poleci ileś głów, bo tej katastrofy po prostu powinno nie być.

Wędkarze na PiS już chyba raczej nie zagłosują.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#5
Avx napisał(a): Mrah mrah, ten temat zasługuje na osobny temat.

Oczywiście.  Wielu ludzi nawet niby mądrych, bagatelizuje to co się  wydarzyło.
„W okopach nie ma ateistów” – to nie jest argument przeciwko ateizmowi; to argument przeciwko okopom…...
Autor: James Morrow
Odpowiedz
#6
Mniejsza o to, czym skażono. Ważna jest przyczyna skażenia. A ta ciągle ta sama: mamona Smutny  w myśl zasady moja kasa = twój syf.

Polecam film dokumentalny "Nowa korporacja" Joela Bakana
Odpowiedz
#7
Jak na moją znajomość chemii, to jest zanieczyszczenie jakimś wybielaczem.
Najprawdopodobniej podchlorynem albo perhydrolem.
Pojawia się wątek papierni, a tam się stosuje ww. substancje do wybielania pulpy papierowej.
Ci którzy mieli kontakt wodą, skarżyli się na podrażnienie i pieczenie skóry - typowe objawy kontaktu z wybielaczami.
Rtęć zabija powoli, kumuluje się w organizmie ale nie ma takich spektakularnych efektów.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#8
Przekładając jakość medialnych informacji na jakość wody, otrzymalibyśmy 100% krew Obcego z Nostromo - to tak nieco na marginesie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości