To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za legalizacją narkotyków?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, wszystkich
45.29%
154 45.29%
Tak, ale tylko tych "miękkich" (m.in. marihuany)
37.35%
127 37.35%
Nie
13.53%
46 13.53%
Żadna z powyższych opcji ankiety mi nie odpowiada
3.82%
13 3.82%
Razem 340 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prohibicja narkotykowa vs. legalizacja narkotyków
Kilgore Trout napisał(a): Abstynencja dopiero ryje łeb.

Od dluzszego czasu w ogole juz mi nie jest do smiechu po zapaleniu. Siadam i momentalnie zaczynam myslec o DNA, migracji w kosmos, rozwoju cywilizacji. Niedawno usilowalem sobie wyobrazic stan umyslu Pitagorasa gdy odkryl to swoje rownanie Język
Ciebie już na forum nie ma, ale sprostuję dla innych:
Pitagoras tego równania /twierdzenia Pitagorasa/ nie odkrył, ono było znane już przed nim w starożytnej Babilonii.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
Kilgore, jedna z legend tego forum, pamiętam jak jako dziecko wracałem do domu ze szkoły i z wypiekami na twarzy czytałem posty Trouta. To przede on i pozostali dawni userzy, sprawili, że łowca jest dzisiaj tym kim jest.

W sprawie narkotyków dodam tylko, że próbowałem tylko alkoholu i paru leków. Skoro po trzech piwach czuję miłość do całego stworzenia i jedność ze wszechświatem, to nie wyobrażam sobie co bym poczuł po takim DMT.
"Im twardszy świat, tym większy honor."
 Steven Erikson
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości