To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ksiadz pod ochrona panstwa (onet.pl)
#1
[cut]
I am virgin
I'm a whore
Giving nothing
The taker
The maker of war
Odpowiedz
#2
Charlotte napisał(a):masakra... jak ktos jeszcze watpi, ze mimo zapisu w konstytucji, jestesmy panstwem wyznaniowym to powinien zmienic zdanie..

Owszem mam. To jest tylko propozycją pewnych skrajnych grupek, która nie ma absolutnie żadnych szans na powodzenie. Ot taka ciekawostka do śniadania- o "Chrystusie Królu Polski" pewni juz mało kto pamięta.

Równie dobrze jakas grupka mogłaby napisać list domagając się uznania nazistów za osoby zaufania publicznego. Czy od tego (listu) Polska stałaby sie Państwem nazistowskim?
Piotr Ratajczak - redaktor, webmaster
Odpowiedz
#3
Tu się zgodzę z Piotrkiem. Nie mniej jednak inne przykłady np. 40 mln na ŚOB, możliwość nauczania religii w szkołach za publiczne pieniądze etc. skłaniają mnie do zajęcia stanowiska iż państwo polskie jest nie tyle państwem wyznaniowym, co państwem promującym wiarę chrześcijańską w obrządku katolickim.
Odpowiedz
#4
Na razie PiS się zastanawia czy to poprzeć czy nie, a więc czy sami wielbiciele RM wystarczą żeby wygrać następne wybory :] A poza tym to dowód na to że klerykalizm w najgorszej formie jeszcze trwa wśród naszej prawicy. Dlaczego osobami zaufania publicznego nie uczynić wróżek, szewców, naukowców czy lekarzy? Poza tym ciekawe jak ię będzie tyczył ten przepis do duchownych religii innych niż katolicka. Żeby nie iść przed trybunał konstytucyjny to przepis będzie musiał tak samo dotyczyć wszystkich duchownych, więc nie pozostaje nic tylko zostać kapłanem Kościoła Szatana :wink:
Odpowiedz
#5
Piotr Ratajczak napisał(a):To jest tylko propozycją pewnych skrajnych grupek, która nie ma absolutnie żadnych szans na powodzenie.
Albo ta skrajna głupota o dofinansowaniu budowy świątyni opatrzności, albo ta głupota o funduszu kościlenym hehehe ale głupoty i głupie pomysły które nie mają absolutnie żadnych szans na powodzenie hehehe......

Ej. Chwila.
Odpowiedz
#6
Nie wiem jakie dokładnie kryteria trzeba spełnić, aby być państwem wyznaniowym, ale Polska w bardzo silny sposób popiera katolicyzm a czynią tak w mniejszym lub większym stopniu wszystkie państwa europejskie.

A skrajne głupoty mają w naszym Klechistanie szczególne szanse na powodzenie!
Odpowiedz
#7
Kolejna burza w szklance wody...marny artykuł,tytuł prowokujący do natychmiastowego ataku.....coś w stylu Jezus Królem Polski ....poprostu kolejna grupa polityków związanych z RM cierpi chyba na brak weny.....zresztą czy to politycy RM czy też nie ,oni jakoś jednakowo zapadają na dziwną przypadłość"Brak kreatywnośći"ot co......

Pzdr 8-)
Odpowiedz
#8
a ja jestem za

jak jest susza czy powódź to trzeba mszę odprahić więc oni są równie ważni co wojskoipolicja.

należy im się.

Odpowiedz
#9
Jestem za. Należy chronić wymierające gatunki. Wilki też są pod ochroną. :lol2:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości