Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie uderzenie nuklearne - sily NATO zmiecione
Ogladal ktos dzisiaj (czwartek, 01.02.07) na TVP1 program o radzieckich i polskich planach ataku jadrowego na sily NATO w latach zimnej wojny, o rozmieszczeniu silosow i glowic na terytorium Polski ?

Siedzialem i sluchalem jak zahipnotyzowany... Kurcze, ale moglo byc fajnie... Oczko Polska nauka szla jak rakieta, lasery, pomysly, a teraz co ? PAN czeka na likwidacje, siedza, pierdza panowie profesorowie w stolki i pieniazki ciagna z budzetu. A rozwoj naukowy stoi jak xxxxx na weselu.

Rozmieszyly mnie tylko 3 rzeczy:
- wały z ziemi, ktore mialy zabezpieczac okolice Warszawy przed wybuchem termojadrowym (Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech)

-plany przerzucania wojsk Ukladu Warszawskiego na tereny, ktore chwile wczesniej doslownie zarzucono bombami jadrowymi Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

- i pytanie Gierka, czy jak sobie w Bieszczadach (chyba, nie pamietam) zdetonujemy sobie dla wlasnych eksperymentow taki probny ladunek, to czy Rosjanie sie dowiedza Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

---

Ale zobaczcie pewien CHIHOT HISTORII:

Mielismy bomby jadrowe ? Mielismy.
Bylo ryzyko zamienienia Polski w pustynie ? Bylo. W totalna pustynie.
Rosjanie wyjechali ? Wyjechali.

Co nas teraz czeka w nagrode ?

TARCZA Szczęśliwy Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Jednak Polsce chyba pisana jest rola dna wielkiego zbiornika wodnego, ewentualnie pustyni zamieszkałej jedynie przez bakterie deinococus radiodurans Duży uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
Mylisz się co do tych paskudnych bakterii.

Tarcza nas OBRONI!!!!
Odpowiedz
Taa,jasne.
Uderzaj.Wszystko inne ma drugorzędne znaczenie.Uderzaj.
Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):lasery
mój tatko takie wynajdował we wacie...

i se oczy popsuł...

a ja co? ontologią sytuacji się zajmuję....

Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):TARCZA Szczęśliwy Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

USA nadal chce rywalizować z Rosją Duży uśmiech zimna wojna trwa nadal, a tarcza to element żelaznej kurtyny Język ehhhh.... :roll:
prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu
Odpowiedz
Hmm, pochodny temat ->

http://www.ekino.tv/film,Tajemnice-Uklad...,8365.html

Nie będę tego filmu streszczał, to był początek mojego grzebania o Broni Jądrowej w Polsce Język
Ale to tak jak mówi Narrator 'tylko teoria' bo co robią Dowódcy w czasie pokoju ? plany wojenne Język
Zaznaczam fakt udziału Żołnierzy PRLu w próbach atomowych w ZSRR, a raczej ''w manewrach wojskowych z użyciem ...''
Miłej Lektury Uśmiech
Szkoda czasu na wiarę,jest tyle rzeczy do poznania...Oczko
Odpowiedz
zaczepiając o temat marnotrawstwa technologii w Polsce - słyszałem na wykładzie kiedyś o patencie na laser, który kupiły później bodajże Chiny i produkowały napędy optyczne. W Polsce pomysł się nie sprzedał bo nie było sponsorów (to było już sporo lat temu), nie chodzi mi o tzw. "niebieski laser", ale było coś jeszcze wcześniej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości