To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12 mln złotych na wiercenia dla o. Rydzyka
#21
pilaster napisał(a):Ale tez i nie oburzały go specjalnie ten i podobne przekręty.
I ponownie krętaczysz! Jak mogły mnie oburzac skoro o nich nie wiedziałem?!

To tak jakbym ja napisał że pilaster nie ma nic przeciwko mordowi małych dzieci w ugandzie. Pal licho że nigdy o tym nie gadaliśmy, albo nie wspominałeś. Nie napisałeś że masz coś przeciwko więc pewnie pilaster:

pilaster napisał(a):nie miał nic naprzeciwko Wrecz przeciwnie

Fajnie?!
pilaster napisał(a):Al Rahim daje wyraz oburzeniu wyłącznie wtedy, kiedy sprawa dotyczy KrK.
I znowu g*** prawda. Jestem też przeciwko dawaniu w łapę policjantom, okradaniu gimnazjalistów przez dresiarzy i oszstwom podatkowym posłów SLD.
Ale może pilaster nie zauważył że:
a) gadamy o rydzyku, więc o urzędniku krk
b) dział w którym znajduje sie ten temat nazywa się KOŚCIOŁY I ZWIĄZKI WYZNANIOWE.

pilastrze fajnie by było móc z tobą normalnie pogadać, ale przy tej ilości twoich kłamstw, krętaczenia i uciekania od tematu to po prostu niemozliwe.
Odpowiedz
#22
xjasiux napisał(a):Rozumiem ze Ty nie korzystasz ze szpitali państwowych bo to złodzieje


Nie. nie korzystam dlatego, ze własne życie i zdrowie jest mi miłe. Jak kiedyś trafiłem do państwowego szpitala ze złamaną noga, to po wyjściu mogłem napisać niezłe opowiadanie z gatunku horror. Wspomnę tylko, że toaleta dla niepełnosprawnych w moim miejscu pracy, w firmie prywatnej, chociaz w ciągu 3 lat byłem jedyną osobą, która musiała z niej korzystać była wyposażona o niebo lepiej, niż toalety dla niepełnosprawnych w szpitalu państwowym na oddziale ortopedycznym.

To, że przez personel państwowego szpitale byłem traktowany jak psie gówno leżące na dywanie, oraz że za opatrunek z tworzywa, który na świecie jest standardem, musiałem zapłacic (w ramach ubezpieczenia był tylko gips) więcej, niż zapłaciłbym w prywatnej klinice, to tez jest pewnie wina klechów Smutny

"solidarne" państwo rabujac nam tzw składkę zobowiązuje się tym samym do zapewnienia opieki medycznej i tłumaczenia, że "forsa poszła na klechów" to jest idiotyzm. Rownie dobrze szewc, u którego zamoówiłeś i opłaciłeś buty, mógłby się tłumaczyć, ze ich nie zrobił, bo odał forsę klechom. I co kto jest winien klecha, czy szewc?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#23
Al-Rahim napisał(a):Jestem też przeciwko dawaniu w łapę policjantom, okradaniu gimnazjalistów przez dresiarzy i oszstwom podatkowym posłów SLD.
Ale może pilaster nie zauważył że:
a) gadamy o rydzyku, więc o urzędniku krk
b) dział w którym znajduje sie ten temat nazywa się KOŚCIOŁY I ZWIĄZKI WYZNANIOWE.


Dlatego, ze wina nie jest po stronie tego co bierze, tylko tego co rozdaje naszą forse, czyli solidarnego państwa. Solidarne państwo uznało sobie, ze za inwestycje "proekologiczne" będzie dawać kasę. No to Rydzyk wykorzystał ten przepis i kasę wziął. I naprawdę trudno mu się dziwić, bo jestem gotów się założyć, ze gdybym był na jego miejscu, to tez bym pewnie nie pogardził (okaże się w przyszłym roku). I Al-rahim, jestem przekonany, również

Forsa podatników jest rozkradana na tysięczne sposoby, a ilośc złodziei nieograniczona. tak naprawdę to kazdy z nas jest takim złodziejem. To ze w tej masie trafiają się podmioty związane z krk jest oczywsiste. Także i to, ze dotacje do nich, to w sumie drobny procent ogólengo złodziejstwa. Z resztą juz pytałem Al-Rahima jakby to sobie wyobrażał

Każdy ma prawo do dotacji do instalacji pompy ciepła za wyjątkiem katolików

Każdy moze otrzymać dotację do remontu zabytku za wyjątkiem katolików

Taki program głosi APP Racja i jest on żywcem przepisany z nazistowskich ustaw norymberskich. Stąd się wzięły te bajońskie sumy wylicozne przez Senyszynów i kotlińskich. (5mld) Na dotacje do szkół prywatnych wydano tyle i tyle, w tym do szkół katolickich tyle. I tylko ta ostatnią sume chcieliby racjonisci obciąć, nie ruszając dotacji do pozostałych podmiotów.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#24
pilaster napisał(a):(okaże się w przyszłym roku).
A co? Będziesz wyciągałkase od panstwa na ogrzewanko?
pilaster napisał(a):Każdy ma prawo do dotacji do instalacji pompy ciepła za wyjątkiem katolików

Każdy moze otrzymać dotację do remontu zabytku za wyjątkiem katolików
Nie wiem skąd takie pomysły,ale ja ich nigdy nie głosiłem , więc mi ich nie przypisuj.

pilaster napisał(a):Taki program głosi APP Racja i jest on żywcem przepisany z nazistowskich ustaw norymberskich.
Dlatego że mają podobne odpały, mojego głosu nie dostaną . (a teraz nazywają się Racja Polskiej Lewicy).
Odpowiedz
#25
Al-Rahim napisał(a):
pilaster napisał(a):(okaże się w przyszłym roku).
A co? Będziesz wyciągałkase od panstwa na ogrzewanko?

Planuje zainstalowac panele solarne do grzania wody. Na to też są jakieś dotacje :? Będę sprawdzał. :wink:
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#26
Umiłowani Siostry i Bracia!
Zerknijcie w wolnej chwili na powstałe forum NIE-Trwam
http://www.nie-trwam.prv.pl/
i jakby tam kto swoją małą homilię ojcem zwanemy Tadeuszowi.... dołożył, to mu niebo dozgonnie wdzięczne będzie. Znaczy się nie ojcu tylko temu co dołoży.
Każda religia to kult szakali wyznawany przez osły. Nigdzie, poszukujący Prawdy umysł ludzki, nie pada tak często ofiarą własnych fikcji i złudzeń, jak na tajemniczych polach twórczości religijnej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości