To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co siedzi w kleryku?
#1
Ciekawy artykuł w GW:

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75480,3925302.html

Wybaczcie że nie rozwinę tematu, ale czasu brak Uśmiech
Odpowiedz
#2
Qrczę, ja też lubię Dicka i mam trochę empetrójek. I siatkę trenuję. Trochę się boję...
Odpowiedz
#3
Cytat:- 59 proc. nie potrafiło wymienić poprawnie imion dwóch poprzedników Jana Pawła II;
(...)
- 33 proc. nie potrafiło poprawnie wymienić trzech religii monoteistycznych;

no no same asy! z resztą znajomy, który był w 'firmie' opowiadał, że seminarium to raczej nie miejsce dla ludzi, którzy myślą i mają własne zdanie.
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
Odpowiedz
#4
gazeta.pl napisał(a):Adam: - Jeśli pokusa jest wyjątkowo silna, stosuje się do standardowych praktyk chrześcijańskiej ascezy, czynię akt strzelisty do Boga i proszę o pomoc.
Co to jest ten akt strzelisty?
pieprzona_lumpenliberałka (dawniej Maria z Magdali)
***
Jak to możliwe, że tak wielu ludzi skłonnych jest uwierzyć w istnienie głównego bohatera pewnej bardzo starej, wielotomowej sagi, podczas gdy inne opowieści (czasem równie stare) uznają za mitologię lub literaturę fantastyczną i - jedynie jako zwykli ich miłośnicy - poszukują tylko jego odzwierciedlenia w rzeczywistości?
Odpowiedz
#5
pieprzona_lumpenliberałka napisał(a):
gazeta.pl napisał(a):Adam: - Jeśli pokusa jest wyjątkowo silna, stosuje się do standardowych praktyk chrześcijańskiej ascezy, czynię akt strzelisty do Boga i proszę o pomoc.
Co to jest ten akt strzelisty?
Akt strzelisty: Krótkotrwałe, intensywne wybieganie myślą ku Bogu, Jezusowi Chrystusowi, NMP i świętym w celu nawiązania z nimi duchowego kontaktu ("modlitwa chwili"). Nie ma ściśle ustalonych formuł, np. "Panie, zmiłuj się nad nami" itp.
"I watched with glee
As your kings and queens
Fought for ten decades
For the Gods they made"


Guns'n'roses - Sympathy For The Devil

"Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania."

Aldous Huxley

"This is your life and it's ending one minute at a time"
Fight Club
Odpowiedz
#6
Cytat:Leszek: - Przełożeni mówili, żeby nie zaczepiać kobiet, bo łatwo im w głowie zakręcić, rozkochać i skrzywdzić. Sutanna działa na kobiety jak afrodyzjak. One przecież szukają odpowiedzialnych, spokojnych, wiernych, a sutanna oznacza to wszystko.

:lol2:

Bardzo ciekawe stwierdzenie :!:
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#7
nex napisał(a):Cytat:
- 59 proc. nie potrafiło wymienić poprawnie imion dwóch poprzedników Jana Pawła II;
(...)
- 33 proc. nie potrafiło poprawnie wymienić trzech religii monoteistycznych;


no no same asy! z resztą znajomy, który był w 'firmie' opowiadał, że seminarium to raczej nie miejsce dla ludzi, którzy myślą i mają własne zdanie.
nexu...!
po co takie bzdury komu
jest NASZ papież jest NASZA religa na maturze , starczy!!!

Odpowiedz
#8
Cytat:Adam: - Jeśli pokusa jest wyjątkowo silna, stosuje się do standardowych praktyk/.../czynię akt strzelisty

pieprzona_lumpenliberałka napisał(a):Co to jest ten akt strzelisty?

Progmast napisał(a):Akt strzelisty: Krótkotrwałe, intensywne wybieganie myślą ku Bogu, Jezusowi Chrystusowi, NMP i świętym w celu nawiązania z nimi duchowego kontaktu ("modlitwa chwili"). Nie ma ściśle ustalonych formuł, np. "Panie, zmiłuj się nad nami" itp

Kurde, mi się akt strzelisty z czymś innym skojarzył...:oops:
Like a flash of light in an endless night
Life is trapped between two black entities /.../
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości