Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11 września i teorie spiskowe.
Może na przykład tak, że to wszystko (albo większość) bzdury.
Jak np. to że WTC7 stał "w większej odległości" (stał po drugiej stronie ulicy). Albo, że inne budynki nie zostały uszkodzone (WTC3 został prawie całkowicie zmiażdżony, a i pozostałe oberwały). Przedwczesne zawalenie WTC podała konkretnie JEDNA stacja, biorąc pod uwagę fakty, wersja o tym że była to po prostu pomyłka jest raczej oczywista.
Odpowiedz
TadeuszFantom napisał(a):Nie mam zielonego pojecia co masz na myśli mówiąc "spuścił Able Danger w otchłanie elektronicznej nicości", ten film to pastiż na teorie spiskowe - bardzo kiepski i nieudany.

Aktualnie nie śledzę filmów w których poziom dowodów jest na poziomie dzieci z przedszkola...
Mogę odpowiadac na konkretne argumenty a nie na scenariusz filmowy. Filmy te szczególnie przemawiaja do osób ciemnych, nie majacych pojecia na temat lotnictwa czy działalnosci słuzb specjalnych, łatwo takim osobom wmówic każdą fikcję co przy zastosowaniu odpowiednio stworzonej fabuły stricto sensacyujnej jest brane jako prawda. W latach międzywojennych nawet marsjanie wyladowali na Ziemi, było słuchowisko w radiu i panika na ulicach USA. A na księżycu nikt nie wyladował, podobno na Ksieżycu był Breżniew i osobiscie to sprawdził, ze Amerykanie nie postawili tam swojej nogi Oczko

Poważnie, poziom przedszkola powiadasz, filmik powiadasz, widzę że z kolegi najlepszy uczeń niejakiego jasnowidza Jackowskiego i jego szkoły jasnowidzów...tylko że ja o zadnym filmiku nie mówiłem i filmikiem się nie podpieram...
To pytanie powtórzę, w formie bardziej zrozumiałej dla naszego pogromcy...
Kto wydał rozkaz zniszczenia całej dokumentacji, operacji '' Able Danger'''.
Pytanie proste, mam nadzieję, że nie będę musiał pisac wersji 2.1...

Witold napisał(a):Może na przykład tak, że to wszystko (albo większość) bzdury.
Jak np. to że WTC7 stał "w większej odległości" (stał po drugiej stronie ulicy). Albo, że inne budynki nie zostały uszkodzone (WTC3 został prawie całkowicie zmiażdżony, a i pozostałe oberwały). Przedwczesne zawalenie WTC podała konkretnie JEDNA stacja, biorąc pod uwagę fakty, wersja o tym że była to po prostu pomyłka jest raczej oczywista.

O to, to, właśnie to...

To jak wyglądała ''trójeczka'' kiedy te tysiące ton gruzu na nią spadły...?.
Zostało coś z niej czy nic...
A tak przy okazji ... jak budynek się zawala to się zawala, prawda?.
Więc w takim razie, co robiły szczątki ludzkie powbijane w fasadę Deutsche Banku... na złość fizyce i grawitacji wyskoczyły sobie w trakcie procesu zapadania i poszły z wizytą do banku?.
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Keep calm and blame Russia
Odpowiedz
a jakieś dowody na to że tak było są?
Wszyscy idą w życiu pod prąd... o ironio

Wszelkie moje stare, socjalistyczne, lewicowe wpisy należy uznać za nieważne i ich najlepiej nie czytać.

Odpowiedz
Own3d napisał(a):a jakieś dowody na to że tak było są?

Te mroczny łowco, dowody na co?.
a już wiem, zapewne chodzi Tobie o dowody na mroczne barany...
No dobra, teraz ja się pobawię w jasnowidza...
Pewnie chodzi np o takie:
dowody
i pewnie o takie dowody też.

Jeśli chodzi o Able Danger to GIYF....
No chyba że na istnienie tej operacji też potrzebujesz ekstra dowodów...albo nie znasz angielskiego....to daj znać

PS: zdaję sobie sprawę iż w temacie 9/11 funkcjonuje wiele debilnych teoryjek, ale ich istnienie w żaden sposób nie usprawiedliwia istnienia równie debilnej teorii, jaka jest oficjalna b z d u r a.
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Odpowiedz
Nie no pewnie, przecież tylko tony gruzu walały się po ulicy ludziom na głowy, bo zawaliły się trzy wieżowce i parę mniejszych budynków, obecność trupów na miejscu zdarzenia to niesamowicie dziwna sprawa, skąd one się tam mogły wziąć?
Odpowiedz
Witold napisał(a):Nie no pewnie, przecież tylko tony gruzu walały się po ulicy ludziom na głowy, bo zawaliły się trzy wieżowce i parę mniejszych budynków, obecność trupów na miejscu zdarzenia to niesamowicie dziwna sprawa, skąd one się tam mogły wziąć?

Myśl człowieku, a nie klep farmazonów..
Myśl....
Jak budynek się zapada, to ciała wylatują na zewnątrz?. i to jeszcze we Fragmentach?

A tak przy okazji, na 2749 ofiar, ile znaleziono ciał w ''całości''?

No i co z tą ''trójeczką'' uległa kompletnemu zniszczeniu, czy moze cos z niej zostało?
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Odpowiedz
Powiem szczerze że mnie też dowody przekonują za tym iż ktoś pomagał turbanom, ale na Boga JAK SPRAWIĆ ABY NIKT SIĘ NIE WYGADAŁ ???
Odpowiedz
Superstar napisał(a):Powiem szczerze że mnie też dowody przekonują za tym iż ktoś pomagał turbanom, ale na Boga JAK SPRAWIĆ ABY NIKT SIĘ NIE WYGADAŁ ???

Czy w sprawie Kennediego ktoś się wygadał?.
A jak się jeden osobnik wygada, to sie go likwiduje...
A jak się zaczyna walić, to się wali jak po sznurku, i tak było np z Iran Contras. Wtedy zazwyczaj znajduje się lojalny kozioł ofiarny, który bierze na siebie winę.. i to zazwyczaj wystarcza...
a jak ma się władzę w swych rączkach...to bardzo łatwo udupić każdą inicjatywę zmierzającą do podjęcia niezaleznego śledztwa, a nawet jesli wpłynie ileś tam petycji podpisanych przez kilkaset tysięcy, to się udaje że problemu nie ma...albo przystepuje się do kontrofensywy i utożsamia autorów ''niezależnego śledztwa'' w mediach, z kretynami którzy twierdzą że 9/11 to sprawka Mossadu...i cały czas się cierpliwie czeka...
a jak ktoś próbuje fikać tak jak płk T. Schaffer to się go nazwyczajniej w świecie upierdala: a to że kiedyś miał problemy z alkoholem , a to że zrobił debet kartą służbową na 400$ itd.
A turbany drogi Superstarze, to co najwyżej mogą sobie od czasu do czasu wysadzić w powietrze jakąś dyskotekę, albo ostrzelać kurort z broni maszynowej czy granatników ręcznych, wysyłając do piekła niewierne psy...
Chyba że jedynym i prawdziwym Bogiem i w dodatku wszechmogącym jest własnie Allach i osobiście i bezpośrednio pomagał agentom pakistańskiego ISI w przygotowaniu 9/11...bo mała grupka jebniętych fanatyków niewiele może sama zdziałać... bo przecież ktoś 3 krotnie upierdolił Schaffera, kiedy ten próbował skontaktować się z FBI, w sprawie aktywności pewnej grupki byłych ( choć nie tylko byłych)niedawnych sojuszników( Bosnia) i w dodatku muzułmańskich aktywistów... nie mówiąc już o tym że chyba sam Allach prowadził rękę H. Hanjoura, kiedy ten w niezwykle efektowny i efektywny sposób pierdolnął w Pentagon.

A to tylko mały wycinek cudów, ktore musiał Allach wykonac, aby w ogóle doszło 9/11
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Odpowiedz
Marlow napisał(a):A turbany drogi Superstarze, to co najwyżej mogą sobie od czasu do czasu wysadzić w powietrze jakąś dyskotekę, albo ostrzelać kurort z broni maszynowej czy granatników ręcznych, wysyłając do piekła niewierne psy...

idąc twoim tokiem rozumowania w Hiszpanii przy ataku w pociągu (2004r.) czy w Anglii w autobusach (2005r.) "turbany" musiały otrzymać pomoc z rąk rządów tych państw, ewentualnie USA. :wall:

Cytat:A jak się jeden osobnik wygada, to sie go likwiduje...
W momencie gdy się wygada cały plan bierze w łeb, prezydent i ludzie na najwyższych stanowiskach idą na setki lat do więzienia, istnieje ryzyko wielkich zamieszek w państwie, partia będąca w tym czasie u władzy zostaje zniszczona a jej przedstawiciele zostaną usunięci z polityki bez cienia szansy powrotu. Sojusznicy USA mogą zerwać lub w dużym stopniu ograniczyć stosunki, w końcu skoro "oni" mogą bez mrugnięcia zabić kilka tysięcy swoich obywateli to czemu mieliby być lojalni wobec innych krajów.

I tak można by gdybać... jedno jest pewne, szaleństwem jest myślenie że nie znajdzie się osoba która po pijaku się wygada, lub nie wytrzyma psychicznie i sypnie. A przecież w coś takiego trzeba było zaangażować co najmniej setki ludzi.:p

Wszelkie moje stare, socjalistyczne, lewicowe wpisy należy uznać za nieważne i ich najlepiej nie czytać.

Odpowiedz
Own3d napisał(a):idąc twoim tokiem rozumowania w Hiszpanii przy ataku w pociągu (2004r.) czy w Anglii w autobusach (2005r.) "turbany" musiały otrzymać pomoc z rąk rządów tych państw, ewentualnie USA. :wall:

W momencie gdy się wygada cały plan bierze w łeb, prezydent i ludzie na najwyższych stanowiskach idą na setki lat do więzienia, istnieje ryzyko wielkich zamieszek w państwie, partia będąca w tym czasie u władzy zostaje zniszczona a jej przedstawiciele zostaną usunięci z polityki bez cienia szansy powrotu. Sojusznicy USA mogą zerwać lub w dużym stopniu ograniczyć stosunki, w końcu skoro "oni" mogą bez mrugnięcia zabić kilka tysięcy swoich obywateli to czemu mieliby być lojalni wobec innych krajów.

I tak można by gdybać... jedno jest pewne, szaleństwem jest myślenie że nie znajdzie się osoba która po pijaku się wygada, lub nie wytrzyma psychicznie i sypnie. A przecież w coś takiego trzeba było zaangażować co najmniej setki ludzi.:p

O...mroczny łowca się odezwał...
ja bym powiedział, że w taki spisek trzeba zaangażowac przynajmniej 6 milionów osób albo niech już będzie 10 milionów...why not...
A profilaktycznie to można umiescić ciało ( no powiedzmy fragmenty) niepokornego agenta FBI Johna O' Neila w zgliszczach, efekt psychologiczny murowany... a nawet jak ktos będzie pierdolił głupoty vide małzonek pani Olson ( 3 różne wersje jednego telefonu od małzonki raczył przedstawić), zawsze można to zbagatelizować... się chłopu ze wzruszenia pomyliło, a co nie mogło mu sie pomylic... przecież i tak FOX nie zrobi z tego newsa dnia...
No i jak tam ekspercie, zapadające się budynki wyrzucają szczątki ofiar i wbijają w sąsiednie dachy i elewacje czy tez to kolejne cudo Allacha?
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Odpowiedz
Marlow napisał(a):O...mroczny łowca się odezwał...
ja bym powiedział, że w taki spisek trzeba zaangażowac przynajmniej 6 milionów osób albo niech już będzie 10 milionów...why not...
A profilaktycznie to można umiescić ciało ( no powiedzmy fragmenty) niepokornego agenta FBI Johna O' Neila w zgliszczach, efekt psychologiczny murowany... a nawet jak ktos będzie pierdolił głupoty vide małzonek pani Olson ( 3 różne wersje jednego telefonu od małzonki raczył przedstawić), zawsze można to zbagatelizować... się chłopu ze wzruszenia pomyliło, a co nie mogło mu sie pomylic... przecież i tak FOX nie zrobi z tego newsa dnia...
No i jak tam ekspercie, zapadające się budynki wyrzucają szczątki ofiar i wbijają w sąsiednie dachy i elewacje czy tez to kolejne cudo Allacha?

Zapluty Karle... pogubiłem się już w twoich wypowiedziach. Raz jesteś po stronie spisku a drugim razem wyśmiewasz go.
Nigdy za eksperta się nie uważałem i nigdy też nie zaprzeczałem że wybuchu nie było, ale szukanie w tym wszystkim spisku i mieszanie w to USA jest lekko mówiąc dziwne.

Odpowiedz
Own3d napisał(a):Zapluty Karle... pogubiłem się już w twoich wypowiedziach. Raz jesteś po stronie spisku a drugim razem wyśmiewasz go.
Nigdy za eksperta się nie uważałem i nigdy też nie zaprzeczałem że wybuchu nie było, ale szukanie w tym wszystkim spisku i mieszanie w to USA jest lekko mówiąc dziwne.

Cały problem polega na tym, że Twój argument z tzw psychologii, to żaden argument... dobrym kontrprzykładem są tutaj zeznania Minety przed komisją - żadnej rewolucji nie wywołały, co najwyżej lekką konsternację. Tak samo przecież było z pakistańskim sladem i przelawami z konta ISI...dla ''terrorystów'' i z wieloma innymi wpadkami- żadnej rewolucji nie było, sprawa z czasem przyschła...life goes on...
Problem polega na tym: z jednej strony oficjalna b z d u r a, z drugiej jakies głupkowate teoryjki o termitach, ''kermitach'' itd...czy o setkach konspiratorów...
Oficjalna bzdura, nijak nie uwzględnia np szczątków ludzkich w dachu DB, dziur w fundamentach budynków itd...
Jeśli mamy jakąś teorię, która ''opisuje'' jakieś zjawisko, i robi to w sposób tak dyletancki i nie robi się dosłownie nic... a robi się niemalże wszytko aby tematu nie drążyć to chyba coś jest na rzeczy. Jesli nie mam nic do ukrycia, to zeznaję przed komisją bez adwokata, a nie jak makowa głowka z nieodłączną przyzwoitką --- nie mówiąc już o tym że to wbrew regulaminowi, zeznawania przed komisją....
I moge tak naprawdę długo o wszytkich cudownych zbiegach okoliczności, które zaszły po to, aby ów ''kibel'' mógł przeprowadzić udana operację terrorystyczną...Zaprawdę powiadam wam: Allach jest wielki i wszechpotężny.
A i jeszcze jedno: skoro 9/11 to efekt tylko i wyłącznie zaniedbań, to dlaczego do jasnej cięzkiej anielci do tej pory nikogo za te zaniedbania nie ukarano...a wręcz przeciwnie....
Marcin Basiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Odpowiedz
Prawda jak zawsze leży gdzieś po środku. Pewnie nigdy się nie dowiemy jak było na prawdę, a jeśli już to gdy będziemy starymi zgorzkniałymi dziadami.

Odpowiedz
Own3d napisał(a):ale szukanie w tym wszystkim spisku i mieszanie w to USA jest lekko mówiąc dziwne.

jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, to pierwsza zasada, druga to taka, ze jak nie wiadomo kto winny, to się zaczyna kombinować, kto na tym najbardziej skorzystał, a kto skorzystał?
zacznijmy od dołu, najmniej ważny, koleś który wydzierżawił wtc i je ubezpieczył
rozmaici aferzyści, których akta były zgromadzone w jednym z budynków, który wydawałoby się nie powinien ucierpieć
potem cia która, o ile mnie pamięć nie myli, miała mieć obcięte fundusze przez kongres, przed całą aferą, a które oczywiście zostały zwiększone po wszystkim
rząd usa który dostał społeczne przyzwolenie na poszukiwanie terrorystów w różnych zakątkach świata, a na te poszukiwania potrzeba było kasy i sprzętu
no i oczywiście gospodarka usa, która ten sprzęt musi wyprodukować, a zatem zwiększyć produkcje, więc i amerykanie też na tym skorzystali, same plusy, niewielkim kosztem niecałych 3 tysięcy cywili i kilku budynków
Odpowiedz
No to może coś co da się zweryfikować, jakiś konkret, np. Ci niby terroryści co żyli po zamachu, skąd ta wiedza ?
Odpowiedz
W Pentagon nie uderzył żaden samolot. Ktoś, kto twierdzi inaczej, musi być ślepy.

Argumentacja i "fakty" podane przez rząd USA dotyczące 9/11 mają tyle dziur, że nie sposób nie zaakceptować teorii spiskowej. Moim zdaniem szuja Bush ukartował wszystko i o wszystkim wiedział.
Odpowiedz
Moje zdanie jest takie, że ta cała sprawa nieźle cuchnie. Oficjalnie obowiązujące zdanie o 9/11 można sobie włożyć między bajki, bo kupy-dupy sie to nie trzyma.
Kto to ukartował i zrobił - nie wiemy i się pewnie nie dowiemy.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
TripleSix napisał(a):W Pentagon nie uderzył żaden samolot.

A co uderzyło? Zakuty łeb?

Cytat:
Moim zdaniem szuja Bush ukartował wszystko i o wszystkim wiedział.

Eeee, nie. Zrobiły to zielone szaraki z Plejad Duży uśmiech

Cytat:
Oficjalnie obowiązujące zdanie o 9/11 można sobie włożyć między bajki, bo kupy-dupy sie to nie trzyma.

A co się konkretnie nie trzyma? To właśnie "alternatywy" nie trzymają się kupy
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Moze dlatego teorie spiskowe maja takie rzesze wyznawcow bo wymagaja od nich myslenia? Pozornie oferuja bardzo latwe odpowiedzi pod pozorem rzekomej niezaleznosci.
http://www.debunking911.com/
Odpowiedz
No nie wiem, dalej uważam iż jaskiniowcom ktoś pomagał lub też ktoś dał ciałaaaaa po całości. Np. odwołanie lotów czy ostrzeżenie od Condoleezzy aby nigdzie jutro nie latał facet samolotem daje do myślenia, chyba że takie ostrzeżenia to norma. Albo sprzedaż akcji czy ubezpieczenie tych WTC. Myślę że były sygnały, być może nie działano z takim przewrażliwieniem jak teraz, ale na mur beton służby musiały choćby wiedzieć że coś tam jednak się szykuje, przecie to 3 samoloty, więc Ci Panowie do siebie choćby dzwonić musieli, czy cuś.

Nigdy się tą sprawą nie interesowałem ale że lubię taki rzeczy to się wciągnąłem i powiem że ciekawa sprawa, dużo ciekawsza niż lądowanie na księżycu Język
Naprawdę myślę iż coś jest na rzeczy i że służby USAńskie musiały wiedzieć że coś się szykuje.

PS
Ten film od którego się wszystko zaczęło (chiba) co by o nim nie myśleć to genialnie zrobiony! Jeśli to robili amatorzy to duże brawa, proste krótkie animacje, muzyczka , super, niech żyje wolne oprogramowania ! no chyba że to był kradziony photoshop premiere Język
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości