To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzynasty łańcuszek
#1
Oto co dostałem dziś na gg:

Cytat:21:37 zmarł czyli 21+37=58 tyle mial lat jak Go wybrali papieżem teraz obrocmy cyfry
12+73=85 tyle mial jak umarł, idzmy dalej data urodzin 18.05.1920 czyli 1+8+5+1+9+2=26
-tyle trwał pontyfikat czy aby napewno godzina smierci nie byla jush wczesniej wyznaczona?
Papiez miał 85 lat i 8+5=13, zmarł o 21:37 i 2+1+3+7=13, była to data 02.04.2005 co daje
2+4+2+5=13! czy to zbieg okoliczności? prześlij to dalej niech inni myślą...
13 tydzien roku
dzieci z Fatimy - 13 maja
data śmierci Papieża: 02.04.2005 -> 2+4+2+5= 13 godzina śmierci Papieża 21:37 -> 2+1+3+7= 13 To jest 13 tydzień 2005 roku Pontyfikat trwał 26 lat i 5 m-cy -> 2+6+5= 13 czyli 9301 dni -> 9+3+0+1= 13 Urodziny papieża: 18.05.1920 -> 1+8+0+5+1+9+2+0=26(26:2=13) 13 maja -> zamach na Jego życie Papież rocznikowo miał 85 lat -> 8+5=13 A teraz najważniejsze: 13 to dzień objawień Maryjnych w Fatimie. To Maryi zawierzył Jan Paweł II całe swoje życie. 13 to liczba Maryjna (12 Apostołów i Maryja) Moja córka policzyła datę śmierci Jana Pawła II, potem liczyłyśmy razem. Jestem zszokowana.
Tylko wtedy Matka Boża objawiła sie 3-ce dzieci w Fatimie... 13 maja 1981 Pipież został postrzelony uratowała go Matka Boża...13 papież po raz pierwszy trafił do szpitala... 13 zmarła siostra Łucja ostatnia z trójki dzieci ktorym objawiła się Matka Boża...
gdy pomnozymy godzine śmieci 21.37 ---> 21*37 =777... Papież żył równo 31 tysiecy dni... gdyby odwrócić cyfry mamy 13-stke
Jan Paweł 2 był 265 papieżem ....2+6+5 = 13,
94 liczba głosów uzyskana na konklawe 9+4 = 13
13 papież po raz pierwszy trafił do szpitala...

Pozostaje tylko dodać, że Ateista.pl obchodzi swoje urodziny również 13... - już za 5 dni Uśmiech
26 lat to trochę więcej niż 9301 dni - przekłamanie i jawna manipulacja. Poza tym miał 84 lata, co z tego, że rocznikowo wychodzi 85. To albo, albo - zdecydujcie się. I nie był 265 papieżem, a 264. Jak ja nienawidzę tych perfidnych manipulacji. Ludzie, przestańcie w końcu wypatrywać wszędzie boskości. Można przeprowadzić bardzo wiele działań matematycznych i dojść do wielu ciekawych wyników. Skąd akurat 26:2? Ot, dopatrywanie się wszędzie jakiegoś celu.
Odpowiedz
#2
Z liczbami da się zrobić wszystko.

A jeżeli w coś wierzysz, to to zobaczysz.
Odpowiedz
#3
Wiesz. Najzabawniejsze jest to, że mówili o tym nawet w radiu. Strasznie się tym wszystkim podniecali.
Odpowiedz
#4
Katolicy nie pierwszy raz \"naginają prawdę\". Zresztą który z zaślepionych katoli sprawdzxał by czy to prawda?
Odpowiedz
#5
Cytat:A jeżeli w coś wierzysz, to to zobaczysz.

Ja wierze w to ze cie wilki rozszarpia, tylko czy to zobacze:mrgreen:
Jako człowiek mądry, ukazuj swój rozum ze skromnym umiarem. Babilońska księga mądrości.
Odpowiedz
#6
Cytat:Ja wierze w to ze cie wilki rozszarpia, tylko czy to zobacze

Nie zobaczysz…bo nie wierzysz.
Odpowiedz
#7
taaa..
Wezmy slowo \"komputer\"
Wszystkie litery w tym slowie przyporzadkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnozmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A wiec komputer i internet to narzedzia diabla!
Hehe, a to cytat bodajże z radia maryja Uśmiech
A jak ja sie urodziłem trzynastego to też mam związek z życiem Jana pawła II ?
Odpowiedz
#8
Przeciez to tylko matematyka, jestem pewien ze gdyby paru dobrych matematykow zebralo sie to by jeszcze setki takich przykladow podali, przeksztalcajac na rozne sposoby podane liczby.
Odpowiedz
#9
Podobny temat jest na racjonaliscie. Kolejna glupota ludzka. Pewnie jak ktos by wzial moja date urodzin takze by znalazl jakies prawidlowosci rzadzace moja data urodzinUśmiech
Odpowiedz
#10
Jestem katolikiem ale przyznam ze jak to zobaczylem to zgielo mnie ze smiechu-lancuszki sa najwieksza bzdura jaka mozna dostac. Przypuscmy, ze wszystkie te rzeczy daja liczbe 13. A 1+3=4, teraz wystarczy zestawic ze soba dwie 4 i co wychodzi-44!!! Mickiewiczowska idea mesjanizmu jak sie patrzy
Odpowiedz
#11
Cytat:Wezmy slowo \"komputer\"
Wszystkie litery w tym slowie przyporzadkujmy kolejnym liczbom w alfabecie, potem dodajmy je do siebie i pomnozmy przez 6. Co otrzymamy? Otrzymamy 666. A wiec komputer i internet to narzedzia diabla!
Hehe, a to cytat bodajże z radia maryja

To dowodzi hipokryzji imperium rydzyka, ponieważ w \"naszym dzienniku\" jest dział poświęcony temu jak zakładać modem internet itd.... chociaż chyba że to specjalnie ! ah rydzyjko dziełem dziabła ! arghh!
Odpowiedz
#12
Takie dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie liczb to świetne pole do popisu dla ludzi z dużą wyobraźnią, bo można ułożyc takie działania, że wyszło by wszystko łącznie z liczba 666. I co? Wyszło by na to, że Papiez miał doczynienia z siłami ciemności. Po pierwsze łańcuszki są głupie z samej definicji łańcuszka, a ten jest głupi podwójnie ze względu na swoją treść...


Nie wiem czemu, ale odrazu przypomniało mi się to:

http://www.teksty.gildia.pl/kormak/kennedy_lincoln[sub]
Post był edytowany przez autora dnia 04 10 2005 o godzinie 11:31
[/sub]
Odpowiedz
#13
Cytat:Nie wiem czemu, ale odrazu przypomniało mi się to:

http://www.teksty.gildia.pl/kormak/kennedy_lincoln

Cytat: * Tydzień przed śmiercią Lincoln był w Monroe, Maryland
* Tydzień przed śmiercią Kennedy był w Marylin Monroe...

Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
Odpowiedz
#14
Kiedy dostałem te łańcuszek, odpisałem tak:

Papież zmarł o 21:37.

1. Ustawiamy cyfry rosnąco - mamy 1237.
2. Mnożymy przez siebie wewnętrzne cyfry. 2*3 = 6. Wynik odwracamy do góry \"nogami\". Mamy 197.
3. Cudownie rozmnażamy ostatnią cyfrę. Mamy 1977 - rok mojego urodzenia. Czy może to być przypadek?

Przyjmuję zamówienia na wyliczenie dowolnej liczby z dowolnej podstawy. Operuję na zbiorze liczb całkowitych. Jedna liczba - dziesięć złotych + VAT.

:twisted:
Odpowiedz
#15
Bart - jak polaczysz no tak z dziesiec dat papieskich z liczba 666 to wale przelew na szwajcarskie konto Język
Odpowiedz
#16
A wiesz że spróbuję :> Przynajmniej fajna zabawa Język
Odpowiedz
#17
Tak na szybko...
Godzina smierci = 21
Wiek wyboru = 58
Wiek śmierci = 85
Numer kolejny = 264
Ilość kardynałów = 94
Odwracamy i dodajemy 49+462+58+85+12=666
egoista
Odpowiedz
#18
:O Joki, recpect ! Ja sie meczylem z jakimis pierwiastkami :C[sub]
Post był edytowany przez autora dnia 04 12 2005 o godzinie 17:39
[/sub]
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#19
Cytat:Odwracamy i dodajemy 49+462+58+85+12=666

Rein4ce, to teraz masz nie lada problem :wink:
Sidnay
The Bible was written by the same people who said the Earth was flat.

*Life in a box is better than no life at all, I expect. You'd have a chance, at least. You could lie there thinking, "Well. At least I'm not dead.'*
Odpowiedz
#20
Cytat:A jak ja sie urodziłem trzynastego to też mam związek z życiem Jana pawła II ?
Ja też się urodziłam trzynastego...:/
,,O, Lucyferze, jedyny władco mojej duszy, natchnij mnie jakimś nowym pomysłem, który przeszedłby wszelkie wszeteczeństwa, rozpal serce nieznaną dotąd żądzą, a oddam się jej bez reszty!''
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości