To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzynasty łańcuszek
#41
moze zrobicie temat na temat analfabetyzmu i bledow ortograficznych Oczko???
Odpowiedz
#42
nie! Duży uśmiech

polski jezyk to jezyk najglupszy na swiecie.
polacy to narod, ktory robi najwiecej bledow w swoim wlasnym jezykow niz jakikolwiek inny narod

praktycznie zadnych zasad nie ma.

slyszeliscie kiedys o narodowym dyktandzie z angielskiego? Uśmiech
Odpowiedz
#43
Cytat:Andareen: moze zrobicie temat na temat analfabetyzmu i bledow ortograficznych Oczko???
A o czym tu dyskutować. To z definicji zupełnie dwie różne rzeczy.
Odpowiedz
#44
Rozgryzanie idzie ciężko, skoro temat schodzi na dyktanda...
W gruncie rzeczy, Iblis, chodzi mi o to, że nie mam na imię Ania:]

A co do języka polskiego; powinniśmy być dumni z faktu, że nasza ojczysta mowa sprawia tyle kłopotów obcokrajowcom (szkoda, że nam również).
Nie rozumiem, jak można uważać własny język za głupi:|
Gdybym miała zabrać 3 rzeczy na bezludną wyspę, oprócz pasty do zębów i tamponów przytargałabym brudnopis, żeby tylko móc pisać... PO POLSKU.
rein4ce, Ty na pewno patriotą nie jesteśJęzyk

Cholera, jeszcze ołówekNiezdecydowany
Odpowiedz
#45
Hmm... jak można być patriotką w tak beznadziejnym kraju... Tylko szaleniec się na to zdobywa... Wychodzi na to, że wszyscy jesteśmy szaleńcami :mrgreen:
Odpowiedz
#46
Widzisz AknA, przy takim postrzeganiu jak u mnie zapis AknA i AnkA niczym się nie różni. Chyba, że specjalnie przyjrzę literom. To ma zapewne coś wspólnego z dysgrafią. Np. jak byłem mały to pisałem \"do lusterka\". Czyli inni, żeby mnie przeczytać musieli patrzeć w lusterko. Ja do tej pory w miarę swobodnie czytam do góry nogami i bokiem, a jeśli na przeciwnej stronie przezroczystych drzwi jest odwrócony napis \"pchać\" to ja będę pchał stojąc z niewłaściwej strony. No i oczywiście w szkole nigdy nie byłem w stanie zapamiętać, która to rzędna, a która odcięta itp.
Odpowiedz
#47
Nio dobra Iblis; możesz się czuć usprawiedliwiony.:wink:

Ja też mam problemy z drzwiami; najpierw pcham, a dopiero potem pociągam za klamkę...:lol2:
Na szczęście Bóg dał nam drzwi obrotowe... i chwała mu za to!:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości