To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bajki z homoseksualistami
#41
juzew napisał(a):PiotrekSceptyk napisał:
juzew, albo jest się za wolnością i równością albo nie

ludzie nie są równi- to oczywiste

zgadza się lecz powinni mieć te same prawa a ich wolność nie powinna być ograniczana

Zygmunt_Hajzer napisał(a):A chyba pozyteczniej by bylo uczyc dzieci tolerancji do osob chorych niz normalnych ludzi (w koncu podobne geje sa normalni)

łatwiej byłoby chyba zacząć od nauki akceptacji tego co normalne ?
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#42
juzew napisał(a):
xjasiux napisał(a):
Zygmunt_Hajzer napisał(a):To pedaly same sobie tworza homofobie bo ich celem jest bycie nienawidzonym i dyskryminowanym

Pomagałeś Maciejowi Giertychowi pisać książkę o Żydach?

oo..! To znowu jedna ze standardowych odpowiedzi (patrz któryś mój post wyżej) :-D, to jest cholernie ciekawe zjawisko jak łatwo ludzi w ten sposób "wytresować". Muszę napisać o tym jakiś artykulik bo sprawa interesująca.

Nie wiem czy zrozumiałeś Dlaczego to napisałem...Maciej twierdzi że Żydzi lubia sami zamykać się w gettach. Zygmunt uważa podobnie tylko że zamiast "Żyd" wstawił sobie "pedały".
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#43
Ogłaszam wszem i wobec, że kończę dyskusję w tym temacie na temat homoseksualizmu ze względu na marnotrawstwo czasu na rozmowę z cementami.

Ahoj! :-]
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#44
juzew napisał(a):Ogłaszam wszem i wobec, że kończę dyskusję w tym temacie na temat homoseksualizmu


dziękuję juzew
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#45
juzew napisał(a):Ogłaszam wszem i wobec, że kończę dyskusję w tym temacie na temat homoseksualizmu ze względu na marnotrawstwo czasu na rozmowę z cementami.
Jaaakże mi przykro. Szczęśliwy
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#46
avidal napisał(a):XXy napisał:
NIE MA dobrej definicji choroby więc zwracać uwagę możesz tyle że to zawracanie głowy.

Niemniej oficjalnie alkoholizm jest uznawany za chorobę, homoseksualizm nie.
pedofilia zaczyna byś
ć tak traktowana a zoofilia nie...
wszystko zależy od POCZUCIA SZKODLWOŚCI SPOŁECZNEJ.

Odpowiedz
#47
juzew napisał(a):ze względu na marnotrawstwo czasu na rozmowę z cementami.
żegnaj CEMENCIE...

Odpowiedz
#48
XXy napisał(a):wszystko zależy od POCZUCIA SZKODLWOŚCI SPOŁECZNEJ.
Jak się zastanowić, to masz rację.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#49
pczucie, że X nie jest rękojmią, że X

Odpowiedz
#50
XXy napisał(a):pedofilia zaczyna byś
ć tak traktowana a zoofilia nie...
wszystko zależy od POCZUCIA SZKODLWOŚCI SPOŁECZNEJ.

i pedofilia i zoofilia to dewiacje homoseksualizm natomiast jest orientacją więc znów mylenie kategorii
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#51
To że homoseksualizm zniknął z listy chorób nie oznacza że chorobą nie jest ! 8-)

pzdr
Odpowiedz
#52
To że grypa jest chorobą nie znaczy, że nią jest, a to, że ja jestem człowiekiem nie znaczy, że jestem człowiekiem pozdro 600 ... coraz lepsze argumenty wytaczają przeciwnicy homoseksualizmu.
Mamy tolerancję wobec innych upodobań
Kościół zaciekle broni najbiedniejszych
Bogaci są fajni i w miarę uczciwi
Policja surowo karze złych przestępców
Odpowiedz
#53
A do tego zapominają, że mają taką samą szansę zostać rodzicami homoseksualisty, jak gej , który z różnych wzgledów dorobił się dzieciaka. Tego nie da się przewidzieć i własna heteroseksualność przed tym nie chroni.
I co wtedy?
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#54
PiotrekSceptyk napisał(a):
XXy napisał(a):pedofilia zaczyna byś
ć tak traktowana a zoofilia nie...
wszystko zależy od POCZUCIA SZKODLWOŚCI SPOŁECZNEJ.

i pedofilia i zoofilia to dewiacje homoseksualizm natomiast jest orientacją więc znów mylenie kategorii

Do niedawna.
Skad wiesz co bedzie jutro?
Jeszcze kiladziesat lat temu homoseksualizm uwazano, za takie same zboczenie jak zoofilie.
(ja wiem ze dzis ludzie lataja samolotami i ogladaja filmy na dvd) Ale 100 lat temu wysmiewano tych ktorzy twierdzili ze podroz na ksiezyc jest mozliwa.
Co jesli za 10 lat wyjda na ulice z manifestacjami zoofile.
'Urodzilem sie koza. Prosze zrozumiejcie, ze posuwam kozy, tak naprawde jestem koza uwieziona w ciele czlowkieka.'
Dewiacja? Czy jeszcze nie?

Co jesli rzad ktoregos 'tolerancyjnego kraju' stwiedzi ze to 'TYLKO' zwierzeta, ktore i tak zostana zabite i zjedzone wiec mozna je zerznac zanim zostana zabite, wiec zoofilia jest ok?
Odpowiedz
#55
Znowu te skrajności Uśmiech.
Między zoofilią, a homoseksualizmem jest pewna różnica. Różnią się krzywdą jednej ze stron. Homoseksualizm nikogo nie krzywdzi. Poza tym jest to związek między osobami, które się na to godzą z własnej woli.
Także nie popadajmy w skrajność mówiąc, że teraz homoseksualizm, a później zoofilia.
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz
#56
nie wiem czy krzywda.
watpie by doberman dal sie krzywdzic, jeszcze w taki sposob gdyby tego nie chcial.
a istnieja panie ktore lubia zabawiac sie z psami... a raczej jak psy sie z nimi zabawiaja.
w tym wypadku rowniez obie strony godza sie na stosunek.
Odpowiedz
#57
Zygmunt_Hajzer napisał(a):Ale 100 lat temu wysmiewano tych ktorzy twierdzili ze podroz na ksiezyc jest mozliwa.

a teraz wyśmiewa się tych, którzy uważają, że homoseksualizm to nie choroba...a skoro nikt nie przestał wierzyć w to, że loty na księżyc są w naszym zasięgu to może i świadomość społeczna dotycząca postrzegania homoseksualistów też się nie cofnie...choć i tak pozostaną ludzie pewnym faktom niechętni tak jak istnieją zwolennicy teorii mówiącej o tym, że lot na księzyc był mistyfikacją
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#58
Areczny napisał(a):To że grypa jest chorobą nie znaczy, że nią jest, a to, że ja jestem człowiekiem nie znaczy, że jestem człowiekiem pozdro 600 ... coraz lepsze argumenty wytaczają przeciwnicy homoseksualizmu.

Prawdą jest to o czym pisałem tutaj kiedyś, zarówno ja jak i pilaster. Akceptujecie homoseksualizm tylko i wyłącznie dlatego że jest nieco bardziej humanitarny i łatwiejszy do zaakceptowania aniżeli inne dewiacje typu pedofilia itp. Homoseksualizm jako taki nie wykracza poza granice przyzwoitego smaku, mieści się w ogólnie przyjętych normach i etyce jaką wszyscy, społeczne jednostki, wyznajemy. Jeżeli akceptujecie jedną odmienność, naturalnym staje się że z czasem trzeba będzie zaakceptować kolejną. "Dzisiaj ratujesz lasy równikowe jutro ciągniesz fiuta'' Uśmiech Generalnie rzecz biorąc ugrupowania homoseksualistów nie walczą o swoje prawa, one walczą z heteroseksualnym społeczeństwem, żadne uciskane mniejszości nie afiszowały tego w tak wulgarny i chamski sposób jak stowarzyszenia typu Lambda itp. Świat tak się przewrócił że w tym wszystkim zapomnieliście o regułach. Biolodzy i naukowcy nie chcą się wypowiadać przeciwko homoseksualizmowi z prostej przyczyny - mamy wolność słowa, a procesy sądowe to dziś norma. Sinner i reszta jeźdzćów apokalipsy na tym forum, zrobiła krucjatę przeciwko mnie i pilastrowi za to że się nie zgadzamy z pewnymi rzeczami. Tolerancja- tak, pobłażliwość -nie.
Odpowiedz
#59
Xenomorph napisał(a):Akceptujecie homoseksualizm tylko i wyłącznie dlatego że jest nieco bardziej humanitarny i łatwiejszy do zaakceptowania aniżeli inne dewiacje typu pedofilia itp.

czy ma sens mówienie po raz kolejny, że homoseksualizm to nie dewiacja ? po raz kolejny przytaczanie tych samych faktów ?


Xenomorph napisał(a):Jeżeli akceptujecie jedną odmienność, naturalnym staje się że z czasem trzeba będzie zaakceptować kolejną

zgadza się...to co odmienne należy akceptować ponieważ ten humanitaryzm, który jak sam powiedziałeś wszyscy wyznajemy tak nakazuje...i tak, każdą odmienność, odmienną orientację i odmienny gust kulinarny, odmienne poczucie humoru i odmienny kolor włosów...na tym faktycznie polega istota życia w społeczeństwie, na akceptacji tego co inne i nauczeniu się życia obok tego

Xenomorph napisał(a):Generalnie rzecz biorąc ugrupowania homoseksualistów nie walczą o swoje prawa, one walczą z heteroseksualnym społeczeństwem

nie ma takich społeczeństw jak społeczeństwa heteroseksualne tak jak nie ma społeczeństw homoseksualnych...raczej społeczeństwa o dwojakiej orientacji

Xenomorph napisał(a):Tolerancja- tak, pobłażliwość -nie.

akceptacja tak, niechęć nie
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#60
Zygmunt_Hajzer napisał(a):nie wiem czy krzywda.
watpie by doberman dal sie krzywdzic, jeszcze w taki sposob gdyby tego nie chcial.
a istnieja panie ktore lubia zabawiac sie z psami... a raczej jak psy sie z nimi zabawiaja.
w tym wypadku rowniez obie strony godza sie na stosunek.
Wg. mnie, skoro robi to w domowym zaciszu, a zwierze nie jest do tego zmuszane, to niech sobie robi. (Pomijam fakt, że jest to paskudne :/)

Po raz kolejny zeszło na temat seksu. Homoseksualiści nie walczą o możliwość uprawiania seksu na środku drogi, ale o możliwość zawierania prawnych związków, adopcję, a przede wszystkim o to, aby na widok dwóch pań czy panów idących za rękę czy też całujących się, społeczeństwo nie reagowało jak coś niespotykanego/obrzydliwego.
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości