Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsatobzdury.
Cytat:Osobiscie rowniez lubie filmy tego typu,a takich jak ja jest wielu stad dobry czas antenowy projekcji.Zbytni racjonalizm czyni czlowieka troche sztywnym.

Ja się przyznaję, że potrafię oglądnąć film nawet o katolicyzmie, tj. przedstawiający kler - byle tylko był zajmujący i głęboki. Ot co. W dupie mam szarlatanerię. Geez, jak to się pisze? Uśmiech
Odpowiedz
Oglądałem dzisaj drugą część. Moim zdaniem lepsza od 1, ale rozbawił mnie jden moment. Rozmowa Damiena (czyli antychrysta) z jakimśtam sługą szatana i tamten mówi mu, że niedługo przekona się jaką ma moc. A on odpowiada, że nie wie o co chodzi. To tamten znowu mówi mi, by przeczytał apokalipsę, rozdział 13 w biblii :lol2: Czyli antychryst dowiaduje się o tym kim jest z biblii? Ciekaw... :mrgreen:
IRC log ze strony http://bash.org.pl/2648

- na niewidocznym o 23.00 wszyscy chcemy mieć czerwone słoneczka przez minute na gg uczcijmy papieża minutą ciszy. Roześlijcie to dalej warszwa
- znam Cie?
- dupe zamknij i rozsyłaj chodzi o wiare i o papieza
Odpowiedz
Cytat:I trochę prowokacyjne pytanie:czy ateiści mogą połączyć siły z Kościołem w zwalczaniu tych bzdur?

A niby po co? Komu przeszkadzają jakieś tam filmy? Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że Śpiąca Królewna i Siedmiu Krasnoludków to bzdura, bo nie ma czegoś takiego jak krasnoludki i że trzeba to zwalczać. Nie wiem o co ci chodzi z tą walką...

Chyba, że źle zrozumiałam i chcesz żebyśmy się przyłączyli do KRK w walce z demonami i sługami szatana to ok. Mam się zaopatrzyć w czosnek i kołek? :roll:
Odpowiedz
Omen to faktycznie bajeczka i niema nawet o czym rozmawiać.

Ogladaliście Gotice ? W tym filmie inteligentna doktor psychiatra(skadinąd ateistka) pracuje nad tzw ciężkimi przypadkami. Jedna jej podopieczna twierdzi ze jest zupełnie zdrowa ale nawiedza ją jakiś duch. Naraz ta sama pani doktor ląduje we własnym szpoitalu jako pacjentka. Doswiadcza podobnych przywidzeń, nabiera wiary w te zjawiska. Usilnie przekonuje swojego kolege po fachu, aby również w nie uwierzył. W kulminacyjnym momencie akcji wypowiada np takie słowa: \"logika jest przereklamowana\". Oczywiście na końcu całej fabuły okazuje sie ze miała racje. Uśmiech Taki film rozumnemu człowiekowi nie jest w stanie niczego zaszczepić, ale kiedy oglada to jakiś dzieciak..
Nie chodzi mi bron boże o jakieś tepienie tego rodzju filmów, ale jednak mogą one nieść jakiś zabobonny ładunek.

Cytat:I trochę prowokacyjne pytanie:czy ateiści mogą połączyć siły z Kościołem w zwalczaniu tych bzdur?

Hehe, nie mozna traktować bajki aż tak serio :lol2:
Najzabawniejsze w tym filmie jest chyba to ze powstał w oparciu o ksiege apokalipsy.. przedstwaia jakies mniej/bardziej fantastyczne wyobrazenie na ten temat. Dla wierzacych nadejscie besti 666 jest przecież pewnikiem ...buahah:lol2:

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Boshe... wolę \"boże\" - Admin.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Świat rzeczywisty jest o wiele mniejszy niż świat wyobraźni.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości