Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telekineza, telepatia - parapsychologia
Do założenia tego tematu zainspirowała mnie pewna strona, na którą się natknąłem przypadkiem buszując po sieci. Dla zainteresowanych tematem polecam filmiki z wyżej wymienionej witryny:

http://www.psipog.net/media.php

T.K.
Odpowiedz
\"Nie staraj się wygiąć łyżki, bo to niemożliwe, ale spróbuj uświadomić sobie prawdę.\" Oczko
"Po co starać się głupcze rozwikłać zagadkę, która nawet teraz, kiedy nie jest rozwikłana, sprawia nam już tyle kłopotu".
Odpowiedz
Elementy są poruszane za pomocą cieniuteńkich niewidocznych dla kamery żyłek, przy monecie zakrytej naczyniem magnesem spod stołu, w przypadku złotka, przez korek przebiega element poruszający owym złotkiem. :wink:
Odpowiedz
\"Moneta\" (w cudzysłowie, bo należałoby ją nazwać krążkiem ferromagnetyku\") jest ewidentnie poruszana magnesem. I to w bardzo prymitywny sposób, bo można zastosowac nadprzewodnik, który do czasu zanim się ogrzeje do temperatury pokojowej utrzymuje zawsze stałą odległość od magnesu i pięknie lewituje w każdej płaszczyźnie, niezależnie od położenia.
Z \"patyczkiem\" jest dokładnie tak samo. Nawet klient musiał jednej ręki użyć do pomocy...
Następne sa niestety w avikach, więc nie mogę ich obejrzeć, ale na zdjęciach mamy pieknie podbite szumy termiczne przetwornika i szumy wzmacniacza z aparatu.
Stek bzdur i to w dość prymitywnym wydaniu.
egoista
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości