To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFOle... ale bzdury
ufole is the beast:ogorek:
Odpowiedz
Haha, niby bzdury ale prosze
Allex napisał(a):Zaneguj to.
I co mamy:
404 Not Found
nginx/0.7.64


I dalej:
aktyn napisał(a):He he , jest troche filmików na youtube, wyobraźni niektórym nie brakuje:
http://pl.youtube.com/watch?v=O88tqxdMZqU

This video is no longer available because the YouTube account associated with this video has been terminated.

To musi dać do myślenia.
pilaster napisał(a):Otóz nie. Fizyka jest taka sama, ale matematyka to tylko stworozny przez ludzki umysł język, który jakimś dziwnym (?) trafem okazał sie opisywać tak dziwaczne twory, jak elektrony, czy czarne dziury, a nawet Wszechświat jako całośc. Zasady matematyczne zostały stworzone przez człowieka.
pilaster napisał(a):aktyn

Cieszy mnie to, ze przyznajesz, ze nasza matematyka, czyli sposób rozumienia Wszechświata nie musi być jedyna możliwa.
A to chyba była chwila słabości w dyskusji Oczko dalej uważam że matematyka w sensie odwzorowania jest jedna Oczko Ale to tylko tak przy okazji pisze.

---

Bo teraz dalej co do tematu, te materiały świat widzi po raz pierwszy Oczko Jakby ktoś pytał o mnie to ja nic nie wiem. Duży uśmiech
(zdjęcia widoczne po zalogowaniu)


Wygląda niepozornie
.
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=701&stc=1&d=1289842654]

A teraz zagadka, policzcie ile widziecie wyrazów ufo
.
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=702&stc=1&d=1289842670]
.
I dalej z koksem.
.
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=703&stc=1&d=1289842780]
.
Chyba już nikt nie ma wątpliwości, te powiązanie ze sobą znaczenia nie są dziełem przypadku.
Datowanie tejże dokumentacji wypada grubo przed powstaniem komputera zwanego spectrum.
Ta czcionka wektorowa oznacza cywlizacje zawansowana technicznie.

A to fakty z rzeczywistości:
.
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=704&stc=1&d=1289842831]
.
Konstrukcje:
.
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=705&stc=1&d=1289842878]

Niewiarygodne że takie źródło informacji istnieje. Te znaki, symbole, ukryte znaczenia, szarady. To nie może być po prostu czyjś pomysł.

A przecież to tylko fragmenty jakie mi zupełnie przypadkiem przeszły przez moje rence.
.


Załączone pliki
.jpg   p_01.jpg (Rozmiar: 15.8 KB / Pobrań: 66)
.jpg   p_02.jpg (Rozmiar: 33.08 KB / Pobrań: 65)
.jpg   p_03.jpg (Rozmiar: 16.49 KB / Pobrań: 65)
.jpg   p_04.jpg (Rozmiar: 24.69 KB / Pobrań: 66)
.jpg   p_05.jpg (Rozmiar: 17.4 KB / Pobrań: 66)
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
Czyj jest ten dziennik obserwacji UFO? Twój? Uśmiech Ładny, oldskulowy. Widać prawdziwe zaangażowanie. Czy autor może poprzeć swoje informacje jakimiś źródłami?
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
Aktyn... to tomiszcze to Ty chyba Babie Wandze podprowadziłeś! Duży uśmiech
"Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę, bo będę w niej największym skurwysynem" (Ps23,4 vs forum postapo)[url=http://blog.wiara.pl/alla86/2007/04/27/chociazbym-chodzil-ciemna-dolina-zla-sie-nie-ulekne-bo-ty-jestes-ze-mna-ps234/][/url]
Odpowiedz
No prosze, jak zwykle sceptycy zwracają uwage na nieistotne detale, że ładne, że oldsculowe, a niby jakie ma być z czasów gdy oldschool był new age?

Niestety całość jest okryta mgłą przeszłości. Ale zwróć uwage na motywy. One nie mogły powstać ot tak sobie. To jest jak wierzchołek góry lodowej. Punkt zaczepienia dla informacji. Dlatego zdałem tak błyskotliwe pytanie "ile jest napisów ufo"

Ale zawsze w końcu przy takim temacie lepiej pogadać o pogodzie. A źródła... czy jesteś pewien swoich narodzin... czy stwierdzenia pilastra na temat matematyki mogą być dziełem przypadku. Myślisz że można znać kosmite i tak po prostu napisać o tym. O nie, nie można. Panowie w czerni czekają. Stąd nie mam dostepu do całości materiału.

Może moje, nie wiem, wole nie pamiętać, nie chce stać się kimś kogo podejżewa się o kontak z ufokami. Zostawiam to innym. Niechaj dowody i fakty bronią się same. Uśmiech

angorek333 napisał(a):Aktyn... to tomiszcze to Ty chyba Babie Wandze podprowadziłeś! Duży uśmiech
Komu...? :>

Zauważyliście brak czegoś, mam na myśli brak motywów religijnych. To kolejny znak.
.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
Ja widzę trzy napisy ufo: jeden kolorowy, drugi mały, długopisem, a trzeci na całą stronę. Waham się co do dwóch niebieskich plam po lewej, one też mogą być napisami, ale za mała rozdzielczość żeby stwierdzić to definitywnie. Wygrałem coś? Uśmiech
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
von.grzanka napisał(a):Waham się co do dwóch niebieskich plam po lewej, one też mogą być napisami, ale za mała rozdzielczość żeby stwierdzić to definitywnie. Wygrałem coś? Uśmiech
Nie wiem, zobaczymy... może kogoś wkrótce spotkasz Oczko

Tam były jeszcze wycinki prasowe... z gazet ! Ale brakowało miejsca na karcie na foty... Te zbiegi okoliczności kiedy trzeba coś dobrze udokumentować...
.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
Aktyn

Fajny dziennik. Wzory geometryczne zawsze mogą nieść jakieś przesłanie, więc żeby to odszyfrować trzeba znać "kod" piszącego Uśmiech

Cytat:Ale zawsze w końcu przy takim temacie lepiej pogadać o pogodzie. A źródła... czy jesteś pewien swoich narodzin... czy stwierdzenia pilastra na temat matematyki mogą być dziełem przypadku.

:lol2: Otóż to, ładnie zobrazowałeś podejście skrajnie sceptyczne
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
To jest dopiero hardcore: http://www.gamma03.yoyo.pl/infusions/art...p?cat_id=6 - czytać od częsci pierwszej po kolei.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
Zacząłem sobie czytać i w części drugiej znalazłem dowód, że to bzdura :p

Otóż podane jest tam coś takiego:
Cytat:Dystans do słońca Zeta 1: 155 milionów km.
Dystans do słońca Zeta 2: 147 milionów km.

Na Wikipedii czytamy:
Cytat:Zeta Reticuli (ζ Ret, ζ Reticuli) is a binary star system located about 39 light-years (12 pc) away from Earth.

(...)

The stars have an angular separation of 309.2 arc seconds (5.2 arc minutes)
Szkoda, że to daje odległość między gwiazdami ponad 500 mld km Oczko

EDIT: Znalazłem jeszcze parę sprzecznych informacji, ale już nie chce mi się ich wypisywać. Generalnie - fajne SF, szkoda tylko, że niespójne :p
[Obrazek: style3,Fizyk.png]
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
The Phillrond napisał(a):Fajny dziennik. Wzory geometryczne zawsze mogą nieść jakieś przesłanie, więc żeby to odszyfrować trzeba znać "kod" piszącego Uśmiech
Tak naprawde, to pierwsze próby redagowania materiałów. A cały niuans polega na tym że tego kodu to nawet ja nie znam, albo inaczej rzecz ujmując poznałem go częściowo dopiero w ciagu ostatniego roku (trzech lat). I to jest właśnie najbardziej zastanawiające. Można teorie, niekoniecznie spiskowe mnożyć jak mrówki na mrowisku. Duży uśmiech

W końcu co dziecko, nie łapiace nawet dobrze o co kaman na temat Jezusa i boga (a było już troche prania), może wiedzieć o gwiazdach i pentarzeczach. Nic.

I dlatego dzieło w pewnym sensie przerosło twórce. Szkoda że takie skromne, kto wie czego można by się jeszcze dowiedzieć. Uśmiech
.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości