To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zartowac ,,Die Welt" o JP2
#1
Witam!

Polska to jest krajem Ciemnogródem. ,,Die Welt" ma prawo zartować o JP2, pamietam kiedyś tez ,,Nie" o zartach JP 2 ale został ukarany przed sąd. Wstyd!!!!

http://fakty.interia.pl/wiadomosci/news/...l,892018,3
http://fakty.interia.pl/wiadomosci/news/...91765,3280

Pytanie. Chce zobaczyc wielu obrazki ale nie znalazłem. Ktos mogę pomoc?

Troche przycialem, na PW wyjasnie Ci dlaczego. Ath.Ov
Odpowiedz
#2
Stalin napisał(a):Pytanie. Chce zobaczyc wielu obrazki ale nie znalazłem. Ktos mogę pomoc?

Tu masz:
http://www.welt.de/satire/article789893/...under.html

A polactwo dalej nie może zrozumieć, że na zachodzie istnieje coś takiego jak wolność prasy i nie ma żadnych nietykalnych osób. Każdy może stać się obiektem satyry, inna sprawa jak wygląda jakość tego dowcipu. Nawet, jeżeli byłby to kiepskie żarty, to można dyskutować o ich subiektywnej ocenie, ale nie o tym, czy można się śmiać czy nie.
Odpowiedz
#3
Żarty które obrażają kogoś są głupie bez względu kto jest ich obiektem. Natomiast gdyby to nie był papież to nikt by się nie przejął. W końcu mieszkamy w ojczyźnie Papieża Polaka, Ojca Świętego, Chrześcijańskiej Ostoji Europy, papież który ma w kościele większy autorytet niż bóg nie możę być obiektem żadnych żartów i żadnej krytyki.
Ha! Ha! Ha!
Odpowiedz
#4
Zarty były po prostu tak bezdennie głupie że szkoda słów. Ale to już jest sprawa gazety a nie Polski, więc nie wiem o co tyle szumu.
Odpowiedz
#5
marcin.g napisał(a):A polactwo dalej nie może zrozumieć, że na zachodzie istnieje coś takiego jak wolność prasy i nie ma żadnych nietykalnych osób.

Nie tylko Polacy ale tez muzulmanie sie urazli gdy jakas gazeta wydrukowala karykatury Mahometa.
A skoro istnieje wolnosc prasy to dlaczego zabronione sa dowcypy typu "zyd stojacy w kolejce do pieca pyta hansa 'ktora godzina' a ten odpowiada 'w pol do komina' ?
Obojetne jaka gazeta by takie cos wydrukowala to juz by sie posypalo wiele procesow o antysemityzm, a niby to tylko maly nieszkodliwy zarcik.
Wolnosc slowa, prasy wcale nie oznacza ze wolno ludzi obrazac. Sa pewne granice, a gazeta powinna przeprosic... tymbardziej ze to znowu szwaby sie z nas nabijaja.
Odpowiedz
#6
Gdyby to chociaż inteligentne żarty były....
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#7
Jak to powiedzieli dziennikarze tejże gazety, satyry nie należy brać na poważnie. To że żarty są na niskim poziomie to druga sprawa i tym bardziej nie powinno się tym przejmować... Na kartofle też tak reagowali. Jestem ciekaw kiedy u nas zabronią działalności kabaretów i programów satyrycznych... :]
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#8
Zarty sa na niskim poziomie bo Niemcy maja jakis spaczony humor :U. A co do samej idei robienia zartow z papieza, dla mnie kult JP2 jest synonimem glupoty. A czyjas glupota jak najbardziej smieszy.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#9
Luthce napisał(a):Żarty które obrażają kogoś są głupie bez względu kto jest ich obiektem.

Poza zartami ktore obrazaja despotow wszelkiej masci. I tymi ktore obrazaja osobe o ksywce "Zygmunt_Hajzer".

no ale te niemieckie wiadomo ze z dupy. Jeden Urban potrafil zartowac z papieza.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#10
Eeeee,zarty były dosć fajne(przynajmniej niektóre).Ale polaki jak zwykle,na swojego wodza nawet mruknąć nie można.
Uderzaj.Wszystko inne ma drugorzędne znaczenie.Uderzaj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości