To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cała prawda o spiskowej teorii dziejów!
#1
Dwa tysiące lat temu żydzi wykombinowali sposób na przejecie władzy w stolicy Imperium Rzymskim.
W Rzymie było pełno niewolników, 20 razy więcej niż rzymian. A wiec żydzi wykombinowali ze zniszczą Rzym poprzez zburzenie podstaw na których było zbudowane Imperium. Wykombinowali sobie ze wymyślą boga dla niewolników, który obieca biedocie życie w raju a bogatym w piekle. Po to aby niewolnicy nie bali się umierać i aby w ten sposób zachwiać gospodarką Imperium Rzymskiego.
I to im się bardzo dobrze udało, Rzym pogrążył się w wojnach domowych i w buntach chrześcijańskich niewolników. Którzy nie bali się umierać gdyż wierzyli w boga który da im za te cierpienia nagrodę po śmierci.
Imperium Rzymskie było silne ale po 400 latach niszczenia od podstaw się w końcu rozpadło. Żydzi osiągnęli swój cel. W kocu mogli wyzwolić Izrael spod okupacji Rzymu. Ale nie przewidzieli jednego. Za kiedy upadnie Rzym to ich Izrael przejmą Arabii.
Ale żydzi mając w rekach kościół katolicki i papieża rozkazywali wszystkim europejczykom ginąć w krwawych krucjatach po to aby wyzwolić ziemie żydów. To żydzi którzy rządzili kościołem zmuszali nas do walki z arabami! I teraz robią to nadal ale już nie poprzez kościół tylko poprzez busha i przekupywanie każdego naszego polskiego prezydenta. Którzy wysyłają polskie wojska na wojny z arabami.
Nadal żydzi wyłają naszych chłopców na śmierć na wojnie z arabami aby Izrael był bezpieczny.

Kościół katolicki to był żydowski spisek na obalenie imperium rzymskiego a później na odzyskanie Izraela dla żydów. A teraz ten kościół pozostał już tylko sposobem na wyciąganie pieniędzy z narodów europejskich przez żydów!
Bóg to jest dla nich najlepsza przykrywka. No, bo kto by pomyślał ze to może być żydowski spisek mający na celu dojenie całej europy?
Kto żydom robił nowe papiery i fikcyjne rodowody szlacheckie? Kościół! Bo cały ten kościół to było żydowskie narzędzie! To ze kościół prześladował żydów to fikcja! Bo gdyby prześladowali naprane to już dawno żydów po 2000 lat by nie było! Kościół katolicki dawał żydom nowe wygodne szlacheckie życie! Może tylko paru biednych żydów zabito dla pozorów, ale ci najbogatsi sobie żyli i rządzili kościołem wysyłając europejczyków na bezsensowną śmierć w wojnach z arabami.
Żydzi się z nas śmieją już od stek lat, ze sami zabiliśmy swoich bogów Świetowida i innych na ich polecenie. A padamy na kolana przed żydem na krzyżu. Już sam ten fakt jest dowodem na to ze to jest spisek!
Odpowiedz
#2
i znów wszystko żydzi... Szczęśliwy

Odpowiedz
#3
Tak, to wszystko wina Żydów. Więc zróbmy sobie drugi holocaust i wygazujmy wszystkich. Smutny

Co za pierdoły.... sam to wymyśliłeś?


Vacarius napisał(a):To ze kościół prześladował żydów to fikcja!

No jaaaaasne. Kościół przecież surowo potępił politykę Hitlera, prawda?

Odpowiedz
#4
benman napisał(a):No jaaaaasne. Kościół przecież surowo potępił politykę Hitlera, prawda?
To ze hitler przesladował zydów to tez fikcja. Bo hitler przeciez sam był zydem!
Odpowiedz
#5
O Zeusie Gromowładny, co za bzdury 8O Żałosna, spiskowa teoria dziejów.

Vacarius napisał(a):Imperium Rzymskie było silne ale po 400 latach niszczenia od podstaw się w końcu rozpadło.


Nie część wschodnia.

Vacarius napisał(a):Żydzi osiągnęli swój cel. W kocu mogli wyzwolić Izrael spod okupacji Rzymu.


Bzdura. Imperium Wschodnie trzymało się znakomicie aż do mało udanej (za to kosztownej) próby rekonkwisty zachodu i wojen z Persją. W dodatku zaczęły się prześladowanie nie-Chrześcijan, w tym żydów !

Vacarius napisał(a):Za kiedy upadnie Rzym to ich Izrael przejmą Arabii.


Arabowie przejęli te tereny w ładnych kilkaset lat od upadku Rzymu sensu stricte, chyba, że pojęcie "Rzym" rozciągamy też na Imperium Wschodnie (Bizantyjskie) ze stolicą w Konstantynopolu.

Vacarius napisał(a):Ale żydzi mając w rekach kościół katolicki i papieża rozkazywali wszystkim europejczykom ginąć w krwawych krucjatach po to aby wyzwolić ziemie żydów.


...a że palono wtedy od czasu do czasu żydów albo ich skazywano na banicję to szczegół.

Vacarius napisał(a):To ze hitler przesladował zydów to tez fikcja. Bo hitler przeciez sam był zydem!

8O 8O 8O 8O

Nawiasem mówiąc, ostrożnie z tą teorią, bo publiczne negowanie holokaustu to podpada pod paragraf Kodeksu Karnego (inna rzecz, że niesłusznie, bo za głoszenie poglądów się nie powinno karać, nawet tak debilnych jak ten).
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#6
Vacarius napisał(a):To ze hitler przesladował zydów to tez fikcja

Ty jesteś głupi tak sam z siebie czy ktoś ci za to płaci?

Odpowiedz
#7
Jak czytam niektóre jego posty nasuwa mi się podobne pytanie. Wszechwładny, w dodatku 2000-letni spisek ŻYDÓW 8O 8O 8O :? :?
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#8
Vacarius, Twoje posty już od dawna wywołują u mnie uśmiech szczerego politowania i nie traktuję Cię poważnie, ale teraz żeś przebił samego siebie dziesięciokrotnie...

aż chce się rzec "TEN CZłOWIEK NA PRAWDę W TO WIERZY". 8O
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#9
I do tego ma 26 lat ! Ludzie, on brzmi jak nawiedzony 13 latek, co się za dużo teorii spiskowych naczytał i właśnie formułuje swoje pierwsze, nieudolne poglądy polityczne.

O ile u 13-latka to jestem w stanie pojąć, o tyle "dorosły" człowiek wygadujący tak daleko idące brednie... :roll: ...przyprawia mnie o, w zależności od nastroju, śmiech lub uśmiech politowania.

Tacy ludzie mają prawa wyborcze. W zasadzie mógłbym to skomentować jednym słowem - wybaczcie niecenzuralność, ale inne odpowiedniki są stanowczo za słabe.

O cholera :? (chciałoby się coś jeszcze mocniejszego dodać, ale jako człowiek uważający się za kulturalnego sobie daruję...).
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#10
Heh a mówi się że w Polsce nie ma antysemityzmu... :]
Chyba jednak ma się całkiem dobrze.
A z tym hitlerem to żeś pojechał. Ostatnio czytałem o poprawce w UE że za negowanie holocaustu można tego kogoś pozwać na drogę sądową, nawet do trybunału europejskiego.
[Obrazek: bojowki.gif]
Odpowiedz
#11
Vocarius do chore, ty spiskowcu i demagogu! Duży uśmiech Albo czepisz się żydów, albo gadasz w stylu ''co by było, gdyby była sztuczna inteligencja...'' Duży uśmiech Wydoroślej.
[Obrazek: quasiuserbarfi1.png]
Odpowiedz
#12
Ja ze swojej strony mam mała sugestię. Może przenieście to z historii do "pseudonauki i szarlatanerii" ? Działu "pseudohistorii i propagandy" bowiem niestety nie posiadamy Język
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#13
Avx napisał(a):O Zeusie Gromowładny
Jaki zeusie gromowładny? Tu mam pseudonim Vacarius.
Ale skoro ty mnie znasz z innych for to moze ty sie tez przedstaw abym widział skąd mnie znasz? Ciekawo z kim to mam doczynienia. :roll:
Powoli zaczyna byc wiadomo dlaczego tak na mnie najezadzałes i sie czepiełes mojej dyslekcji na tym forum. Duży uśmiech

benman napisał(a):Ty jesteś głupi tak sam z siebie czy ktoś ci za to płaci?
Prosze moderatorów o wyciągniecie z tego jakis konsekwencji bo nie rzycze sobie aby mnie tu jakis gówniaz obrazał!


Avx napisał(a):Nawiasem mówiąc, ostrożnie z tą teorią, bo publiczne negowanie holokaustu to podpada pod paragraf Kodeksu Karnego (inna rzecz, że niesłusznie, bo za głoszenie poglądów się nie powinno karać, nawet tak debilnych jak ten).
Z tego co wiem to nie w polsce! A po za tym ja nie neguje holokaustu tylko mówie ze to zydzi (hitler) zydów mordowali.

Bo są na swiecie dwa rodzaje zydów. Zydzi bogaci i zakonspirowani i zydzi biedni którzy wiedzą którzy to są ci zakonspirowani.
I ci bogaci wpływowi zydzi zwalczają tych biednych aby sie pozbyc wszystkich którzy by mogli ich zdekonspirowac.


juzew napisał(a):Vacarius, Twoje posty już od dawna wywołują u mnie uśmiech szczerego politowania i nie traktuję Cię poważnie, ale teraz żeś przebił samego siebie dziesięciokrotnie...

aż chce się rzec "TEN CZłOWIEK NA PRAWDę W TO WIERZY".
Ja w to nie musze wierzyc. Bo to są oczywiste fakty. :wink:
Wszyscy którzy choc troche myslą to te oczywiste fakty powinni zauwarzyc.


Avx napisał(a):I do tego ma 26 lat ! Ludzie, on brzmi jak nawiedzony 13 latek, co się za dużo teorii spiskowych naczytał i właśnie formułuje swoje pierwsze, nieudolne poglądy polityczne.
Nawiedzony 16 latek to ty. Jeszcze w pieluchy srasz a juz na forum bys chciał dyskutowac.
Ale niestety inteligencją i kulturą dyskusji to sie pokazac nie potrafisz. Przezywasz wszystko jak baba sraczke.


jacktheripper napisał(a):Heh a mówi się że w Polsce nie ma antysemityzmu...
Chyba jednak ma się całkiem dobrze.
A z tym hitlerem to żeś pojechał. Ostatnio czytałem o poprawce w UE że za negowanie holocaustu można tego kogoś pozwać na drogę sądową, nawet do trybunału europejskiego.
Czytajcie lepiej ze zrozumieniem i myslcie. A jesli nie rozumiecie to najpierw lepiej zapytajice zanim zaczniecie mnie osadzac!

Hitler nie mordował zydów takich jak on sam, czyli wpływowaych i wysoko zakonspirowanych. On chciał sie pozbyc tylko biednych zydów i tych co sie nie ukrywają. Hitler nienawidził biednych zydów. Podobnie jak niektórzy ludzie nienaiwdzą zebraków.

Luka Wars napisał(a):Vocarius do chore, ty spiskowcu i demagogu! Albo czepisz się żydów, albo gadasz w stylu ''co by było, gdyby była sztuczna inteligencja...'' Wydoroślej.
Dorosłosc to nie jest gdanie i myslenie o rzaczach codziennych!
Ale ty jeszcze nie dorosłes do tego aby wiedziec czym jest dorosłosc.
Moze z twojego punktu widzena tak sie wydaje. Ze póznej ludzie myslą tylko o codziennych przyziemnych sprawach własnej codziennej egzystecji. Czyli tylko o jedzeniu, sraniu, pracowaniu i ruchaniu. Ale sie mylisz!
Filozofowie na ogół byli starzy kiedy zaczynali myslec o swiecie!
Odpowiedz
#14
Avx napisał(a):Ja ze swojej strony mam mała sugestię. Może przenieście to z historii do "pseudonauki i szarlatanerii" ? Działu "pseudohistorii i propagandy" bowiem niestety nie posiadamy Język
Nieźle musiałem tobie na jakimś innym forum dogadać dzieciaku. Ze aż tak się mnie czepiłeś jak rzep psiego ogona ze już czwarty post w moim temacie piszesz i próbujesz mnie obrazac.
Pochwal się gdzie to mnie poznałeś jako zeusa?
Odpowiedz
#15
Vacarius napisał(a):benman napisał:
Ty jesteś głupi tak sam z siebie czy ktoś ci za to płaci?

Prosze moderatorów o wyciągniecie z tego jakis konsekwencji bo nie rzycze sobie aby mnie tu jakis gówniaz obrazał!

Odezwał się kulturalny...


Vacarius napisał(a):Avx napisał:
I do tego ma 26 lat ! Ludzie, on brzmi jak nawiedzony 13 latek, co się za dużo teorii spiskowych naczytał i właśnie formułuje swoje pierwsze, nieudolne poglądy polityczne.

Nawiedzony 16 latek to ty. Jeszcze w pieluchy srasz a juz na forum bys chciał dyskutowac.
Ale niestety inteligencją i kulturą dyskusji to sie pokazac nie potrafisz. Przezywasz wszystko jak baba sraczke.

Kultura...


Vacarius napisał(a):Luka Wars napisał:
Vocarius do chore, ty spiskowcu i demagogu! Albo czepisz się żydów, albo gadasz w stylu ''co by było, gdyby była sztuczna inteligencja...'' Wydoroślej.

Dorosłosc to nie jest gdanie i myslenie o rzaczach codziennych!
Ale ty jeszcze nie dorosłes do tego aby wiedziec czym jest dorosłosc.
Moze z twojego punktu widzena tak sie wydaje. Ze póznej ludzie myslą tylko o codziennych przyziemnych sprawach własnej codziennej egzystecji. Czyli tylko o jedzeniu, sraniu, pracowaniu i ruchaniu. Ale sie mylisz!

KULTURA...


Człowieku, zastanów się zanim coś napiszesz! I nie obrażaj innych!


Vacarius napisał(a):Bo są na swiecie dwa rodzaje zydów.

No myślałem że spadnę z krzesła... Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock: Zdezorientowanyhock:

Odpowiedz
#16
Avx napisał(a):I do tego ma 26 lat !
no w to ja akurat nie wierzę, bez przesady...
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#17
Avx napisał(a):Ja ze swojej strony mam mała sugestię. Może przenieście to z historii do "pseudonauki i szarlatanerii" ? Działu "pseudohistorii i propagandy" bowiem niestety nie posiadamy Język
No i wez na nastepny raz czytaj ze zrozumieniem zanim zaczniesz robic afere!

Napisałem w temacie ze to jest TEORIA a na dodatek SPISKOWA. Wiesz co to słowa oznaczają dzieciaku? Duży uśmiech

To oznacza tyle ze w tym temacie moge sobie pisac to co ja o tym mysle bo to moja wersja spiskowej teorii.
A wiec działu chyba nie trzeba mi tworzyc na ten temat. Bo po co kiedy w tytule tematu zawarłem słowo TEORIA? :wink:
Kto umi czytac ten widzi ze wchodzac do tego tematu bedzie miał doczynienia z teorią. A kto nie umie czytac ze zrozumieniem ten bedzie mi chciał nowy dział robic na mój temat. :roll:

benman - z tobą juz skonczyłem rozmawiac bo mnie obrazasz, nie bede zchodził do twojego poziomu :roll:
Mozesz juz do mnie nie pisac.
Odpowiedz
#18
Vacarius napisał(a):Napisałem w temacie ze to jest TEORIA a na dodatek SPISKOWA.

Więc do "pseudonauki i szarlatanerii" z tym! O ile mi wiadomo, to nie jest to teoria potwierdzona naukowo, tylko jakieś rojenia. Skoro ta teoria nie ma nic wspólnego z nauką, to zgadnij, gdzie temat powinien wylądować? W śmietniku albo w pseudonauce.
Odpowiedz
#19
marcin.g napisał(a):
Vacarius napisał(a):Napisałem w temacie ze to jest TEORIA a na dodatek SPISKOWA.

Więc do "pseudonauki i szarlatanerii" z tym! O ile mi wiadomo, to nie jest to teoria potwierdzona naukowo, tylko jakieś rojenia. Skoro ta teoria nie ma nic wspólnego z nauką, to zgadnij, gdzie temat powinien wylądować? W śmietniku albo w pseudonauce.
Ten temat powinen zostac w Histori. Bo ten spisek to juz historia sprzed 2000 lat.
A po za tym dyskusje na temat histori sie prowadzi po to aby wyjasniac rózne historyczne teorie. Po to aby odkrywac zakamarki histori jeszcze nieodkryte.
A wiec to jest idealny dział na rozwazenie tej teori.

Tylko ze tu. To tylko ja rozwazam historie a wy tylko mnie obrazacie. :roll:
Odpowiedz
#20
A w ogóle to ten tekst napisałem kiedy byłem wkurwiony na moherów z innego forum, po to aby im dogryzc. No i tez umiesciłem ten temat na tym forum aby sobie porównac reakcje.

A sam tego co napisałem nie traktuje na powaznie i dlatego nazwałem to teorią i na dodatek spiskową. Chciaz wszystko w tym jest tak pomyslane ze mogłoby to byc prawdą. :wink:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości