Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cała prawda o spiskowej teorii dziejów!
Vacarius napisał(a):Ten temat powinen zostac w Histori. Bo ten spisek to juz historia sprzed 2000 lat.

Jeśli coś jest historią, to oznacza że jest faktem :]
[Obrazek: bojowki.gif]
Odpowiedz
Vacarius napisał(a):Pochwal się gdzie to mnie poznałeś jako zeusa?

Na wszystkich bogów Olimpu, litości 8O

To był taki niezobowiązujący, słowny wykrzyknik, coś w stylu katolickiego "O Boże". Oczywiście w bogów nie wierzę, ale coś takiego ładnie ubarwia dyskusję.

Nie miał żadnego związku z twoją osobą, być może Zeusowopodobną na innych forach Szczęśliwy
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
Cała ta teoria spiskowa dziejów, wg mnie wygląda tak:
- żydzi objeli panowanie nad światem,
- zaczeli kontrolować kościół i wszystkie pańśtwa katolickie,
- opanowali wszystkie kraje, byli bardzo liczni również w polsce.
- w końcu w 39 r. powiedzieli sobie, jest nas za dużo, mamy za dużą władzę, musimy się zredukować.
- swojemu żydowskiemu przedstawicielowi hitlerowi, kazali zrobić porządek z nadwyżkami,

Ogólnie uważam, że antysemici szukają wszędzie śladów żydowskich.
To niechęć do żydów wyssana u nas jako katolików z mlekiem matki,
Bo już od dziecka, żyd, to dla nas ten, który wydał pana na śmierć.
Polacy w swojej głupocie, z natury mają odruchy antysemickie, a jakoś nie dochodzi do nich, że cała religia chrześcijańska bazuje na żydowskiej.

Bardzo bzdurna i nie mająca żadnych podstaw, ani dowodów teoria.
Odpowiedz
W koncu ktos cos powiedział na temat. Uśmiech
Odpowiedz
Avx napisał(a):O ile u 13-latka to jestem w stanie pojąć, o tyle "dorosły" człowiek wygadujący tak daleko idące brednie... :roll: ...przyprawia mnie o, w zależności od nastroju, śmiech lub uśmiech politowania.

Vacarius napisał(a):Nawiedzony 16 latek to ty. Jeszcze w pieluchy srasz a juz na forum bys chciał dyskutowac.
Ale niestety inteligencją i kulturą dyskusji to sie pokazac nie potrafisz. Przezywasz wszystko jak baba sraczke.

Po dłuższym namyśle: w innej sytuacji być może bym przeprosił za ten mój tekst, skoro czujesz się nim urażony, ale na pewno tego nie zrobię po tym, jak miast grzecznie zwrócić mi uwagę zniżyłeś się do poziomu bynajmniej nie mojego, lecz prędzej pierwszego lepszego dresa spod bloku.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości