Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Troszkę więcej wdzięczności - komentarz do artykułu "Po
#1
Szanowni ateiści, czy nie uważacie że gdyby nie tracy jak Bush to dalej nie wolno byłoby wam pisać bez uprzedniej zgody sekretarza? USA jak dotąd są najpewniejszym sojusznikiem. Jak sobie wyobrażacie walkę na róże z lewackimi oszołomami którzy są wspaniali do czasu gdy staną się baronami(czerwonymi)? Jak myślicie co by się stało, gdyby tak podzielić się wszystkim z Etipczykami, Sudańczykami itp i wpuścić ich do naszego kraju bez ograniczeń, co nakazuje wasz humanizm?
Czy nie poczuwacie się do odpowiedzialności za mącenie młodym w głowach i rozbijanie spójności społeczeństwa? A może właśnie o to chodzi?
Odpowiedz
#2
Nie ja powinienem na to odpowiadać, bo akurat nie jestem lewakiem ani pacyfistą. Chciałbym jednak zaznaczyć, że po pierwsze nie wszyscy ateiści mają poglądy lewicowe, a ich lewicowe sympatie wynikają raczej z konieczności, bo trudno na to by ktoś na polskiej prawicy zrozumiał ich potrzeby.

Druga sprawa to kwestia Busha. Nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc tacy jak Bush? Chyba nie myślałeś tacy głupi jak Bush?

Słusznie czynią amerykanie, że dążą do likwidacji systemów totalitarnych, ale nie koniecznie taktyka Busha jest tutaj dobra.

Jeśli chodzi o mącenie młodym w głowach to między innymi za to poniósł śmierć pewien Ateńczyk imieniem Sokrates. Nie widzę powodu do wstydu, a w obecnej sytuacji światopoglądowej w Polsce raczej widzę powody do dumy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości