Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seksualne niewolnice III Rzeszy
Cytat:Pasażem nazywają żołnierze niemieccy długie przejście pod wysokim kompleksem budynków, które prowadzi na Nowy Świat i w pobliże Alei Jerozolimskich (...). Umundurowani Niemcy (...) przechadzają się w tym przejściu i krytycznymi spojrzeniami lustrują kobiety i dziewczęta w wieku od 15 do 25 lat. (...) Jeden z wojaków wyciąga kieszonkową latarkę i świeci nią zuchwale jednej z kobiet prosto w oczy. Zwracają się ku nam blade, wyrażające znużenie i rezygnację oblicza obydwu kobiet. Ta pierwsza może liczyć około 30 lat.
"Czego ta stara kurwa jeszcze tutaj szuka?" - jeden z trzech żołdaków śmieje się jej prosto w twarz. "Chleba, proszę pana" - prosi kobieta. (...) "Kopniaka w dupę możesz dostać, ale nie chleba" - odpowiada żołnierz. (...) Właściciel latarki znowu kieruje światło na twarze i postacie dziewcząt. (...) Najmłodsza liczy może 15 lat, najstarsza mniej więcej 18. (...) Najmłodszej z trzech dziewcząt odpina płaszcz i pożądliwymi łapami obmacuje jej ciało. "Ta świetnie nadaje się do łóżka" - mówi. (...) "Mogę sobie wyobrazić, co czuje dziewczynka, którą poniżono i którą maca się jak zwierzę na targu" - pisał w 1942 szwajcarski kierowca misji Czerwonego Krzyża Franz Mawick.

...

http://media.wp.pl/kat,37978,wid,8831045...caid=13a18
Odpowiedz
W jakim celu założony został ten temat?

Wojna jak wojna, zawsze takie rzeczy się dzieją, nawet dzisiaj, więc nie dramatyzujmy.
[Obrazek: bojowki.gif]
Odpowiedz
Ja nie dramatyzuje tylko ucze młodych ludzi takich jak ty. Ze wojna nie wyglada tak ładnie i honorowo jak na filmach czy w grach.

Po to aby młodzi nie wyrosli na faszystów takich jak wszechpolaczki.
Odpowiedz
Vacarius napisał(a):Ja nie dramatyzuje tylko ucze młodych ludzi takich jak ty. Ze wojna nie wyglada tak ładnie i honorowo jak na filmach czy w grach.

Co do mnie to absolutnie zdaje sobie sprawę jak wygląda wojna Uśmiech
Heh a pomyśl o średniowieczu, tam to dopiero "ruchali" wszystko co się da. Jak taka armia napoleona maszerowała, to wszystkie dzierlatki się chowały po domach. Język
[Obrazek: bojowki.gif]
Odpowiedz
Vacarius napisał(a):Ja nie dramatyzuje tylko ucze młodych ludzi takich jak ty. Ze wojna nie wyglada tak ładnie i honorowo jak na filmach czy w grach.

Ja chce wyrosnac na Janka Kosa albo Gustlika. Nawet sobie owczarka niemieckiego kupilem.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
Obrazek z tematu i w czasach pokojowych jest aktualny. Czasem w nie mniej odrażającej formie. Przypuszczam jednak, że niektóre panienki z bardzo dobrych domów albo młodzieńcy o zdecydowanie patriotycznych charakterach doznają rumieńców podniecenia ...
Odpowiedz
Dziwny przykład.
Mało to mamy przykładów z wojny, kiedy żydowskie i polskie kobiety oddawały się żołnierzom niemieckim za żarcie, czy paczkę papierosów ?
Mało przykładów, gdzie nasi polscy partyzanci ruchali ile popadło ?
Wojna jest brutalna i robi z człowieka zwierzę.
Znam fajny przypadek z pewnej miejscowości małopolski, gdzie grupa partyzantów AK ukrywała się u pewnej kobiety, której mąż był na wojnie.
Jak to w czasie wojny bywa urządzili sobie u niej mini burdel, no wiecie żołnierz, to żołnierz.
Ale pech chciał, że owa kobieta miała również kochanka, który, biorąc pod uwagę, że mąż jest na froncie, roszczył sobie do niej pewne pretensje.
Pech chciał, że kochanek podkablował batalion AK hitlerowcom.
Hitlerowcy zaszli ich w nocy u tej baby i urządzili im krwawą jazdę.
Nie pamiętam już, czy z całego oddziału przeżył jeden polak, czy może żaden.
W każdym razie do dziś podziwia się bohaterską postawę tych thcy partyzantów. Miejsce nosi nazwę "las Dąbry". To historia, której nie ma i nie będzie w tej formie w podręcznikach. Znacie pewno lekturę "Żeglarz", więc wiecie jak jest - bohater potrzebny.
Co do uczuć kobiet, o których piszesz. To założę się, że nie obmacywanie wywoływało u niej niechęć i obrzydzenie, ale strach przed śmiercią.
Taka kobieta zapewne całą noc "dziękowała bogu ;-)", że została tylko obmacana.
Odpowiedz
Kobiety przychodziły w "to miejsce" za kawałkiem chleba, śmierć im nie groziła (raczej). "Tylko obmacanie" oznaczało brak jedzenia...
Tak przynajmniej zrozumiałem.
Sceny z Powstania Warszawskiego to dopiero był horror...

A zazdrośnik mógł donieść i "na wszelki wypadek", kto to wie...
(już się wyłączam)
Odpowiedz
A Brygady radości (joy's division)? kobiety nie przychodziły wtedy nigdzie, bo były więzione i utrzymywane przy życiu tylko po to aby zaspokajać seksualnie oficerów w obozach koncentracyjnych
Sebastian Kulak
Odpowiedz
Jeśli chodzi o gwałty, to wszelkie rekordy bili Rosjanie a nie Niemcy.
Gott mit uns!
Odpowiedz
Crevan napisał(a):Jeśli chodzi o gwałty, to wszelkie rekordy bili Rosjanie a nie Niemcy.
Racja. Oto artykuł przybliżający ten temat.

Cytat:How many German women were raped? One can only guess, but a high proportion of at least 15 million women who either lived in the Soviet Union zone or were expelled from the eastern provinces. The scale of rape is suggested by the fact that about two million women had illegal abortions every year between 1945 and 1948.
[Obrazek: Polish.png]
[Obrazek: Infidel.png]
[Obrazek: Czech_Republic.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości