Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOP! - komentarz do artykułu "Powolne konanie papieża&
#1
Pocieszam się , że w tym całym zamieszaniu wokół papieżas jest wiele \\"Małyszomanii\\". Przepraszam p. Małysza, ale trudno o inny dobry przykład. Zarówno Wojtyła jak i Małysz są NASI. Kiedyś jeszcze był Wałęsa...ale on za dużo mówił, a mniej myślał. Zaczałbym się bać, gdyby w Polsce takie zamieszanie wokół religii katolickiej było za innego papieża, ale to niemożliwe. Mamy tylu bożków że święty Wojtyła tez może być. Będziemy mieli wkrótce świety Kajak którym woził swoją....przepraszam, pływał, święte spodnie, święte krzesło na którym siedział. Może z czasem ludzie zmądrzeją i wywalą to wszystko w diabły i wtrócą do wiary w Boga. Bo na razie widzę wojtylizm a nie wiarę w Boga.
Odpowiedz
#2
Moglibysmy mieć nawet święte telewizory, w których oglądalismy śmiertelny reality show na wszystkich programach ;-)
egoista
Odpowiedz
#3
Społeczeństwo potrzebuje bożków. Bóg w niebie jest za daleko. Ale pomyśl TomTom, gdybysmy mieli np. mały palec Wojtyły, to bylibysmy multimilionerami: pielgrzymki, objawienia, cuda. Dla takiej kasy zostałbym nawet katolikiem :wink: (oczywiście publicznie). Relikwie od wieków były świetnym źródłem dochodu, więc nie dziw się że będą czczone nawet łyżki i widelce którymi jadł papież :wink:
Odpowiedz
#4
Zgadzam sie z przedmówcami, na razie trwa walka o \"relikwie\" serca papieza, niech walcza to moze dozucą nam jeszcze palec albo kepke włosów, a gdzie w tym wszystkim człowiek??Człowiek juz zmarł pare dni temu, teraz pozostała kolejna osoba boska, mówie na wyrost ktoś powie? okładka Angory: zdjecie papieza i napis: \"Ojcze nasz któryś jest w niebie\". Jesli mnie pamiec nie myli to w orginale chodziło o innego ojca. W moim rodzinnym Wrocławiu wczoraj odbył sie mały festiwal hipokryzji tzn. msza na Rynku, trwało to coś 3 godziny, ołtarz był na wilekiej scenie jakiej uzywa sie na koncertach a do tego oczywiście telebimy, brakowało konkursu sms. Nie wiem kiedy wszystko wróci do normy ale obawiam sie ze nie nastopi to predko, na razie za to obserwować mozemy wyscig na to kto najbardziej wierzy i kto bardziej JP2 kochał i wielbi.
Odpowiedz
#5
Troche szacunku! Mamy żałobę narodową!
Odpowiedz
#6
[code:Qcxc6IC6d0]
Troche szacunku! Mamy żałobę narodową!

[/code:Qcxc6IC6d0]

Na szacunek trzeba sobie najpierw zasłuzyć. Nie dziw się im. Czekali na ten moment całe swoje życie Duży uśmiech
... a najbiedniejsze państwa to zawsze państwa wyznaniowe,
myślenie za ciebie, zawsze kosztuje!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości