To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy to, czego sie dowiedziales, wplynie na twoj stosunek do JKM ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, zdecydowanie
42.86%
3 42.86%
Owszem, moze, ale nie musi
0%
0 0%
Nie, raczej nie. Na razie jest OK
0%
0 0%
Nie, w zadnym razie
28.57%
2 28.57%
Nie popieram go / nie interesuje mnie to
28.57%
2 28.57%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korwin Mikke - przegrales ! JKM - moj wrog osobisty
Athei Overlord napisał(a):Ja wierze, ze on istnieje. Udowodnij, ze go nie ma.

Nie jestem w stanie, więc wierzę, że go nie ma. A jest to mocna wiara, bo nie ma żadnych przesłanek ku temu, że jest.
Odpowiedz
Nie wierzysz ze jest ? Zatem jestes niewierzacy.
Poza tym - zadnych przeslanek nie ma rowniez w stosunku do jakiegokolwiek boga... wiec ?
Null pointer exception
Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):Nie wierzysz ze jest ? Zatem jestes niewierzacy.
Poza tym - zadnych przeslanek nie ma rowniez w stosunku do jakiegokolwiek boga... wiec ?

Powtarzam: niewyjaśnione stygmaty, niewyjaśnione pochodzenie hostii z Lanciano itp. Dopóki nauka nie wyjaśni - są przesłanki.
Odpowiedz
Mogrim napisał(a):Dopóki nauka nie wyjaśni - są przesłanki.

Za czym? Za Bogiem? A dlaczego nie za tym ze te rzeczy tworzy pan Miecio siła swego umyslu? Dlaczego nie za czymkolwiek?
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Mogrim napisał(a):niewyjaśnione pochodzenie hostii z Lanciano
To wyjaśnić! Wpuścić niezależnych naukowców ze świeckich instytutów i się wyjaśni.
Odpowiedz
NIE ! Tylko nie swieckich ! No jakze - do boskich rzeczy jacys swieccy :/ Fuj
Null pointer exception
Odpowiedz
Jak wy z tym Morgimem wyrabiacie? Podziwiam administrację forum...

Hodża mordował bo był chory z nienawiści. I ja jako ateista potępiam ateizm fanatyczny. Ty zaś udajesz, że katolicy praktycznie zbrodni nie popełniali, bronisz krucjat, które były zbrodnicze. No żal mi Cię człowieku.

A to jak próbujesz imputować ateistom, że to oni mają znaleźć dowód na nieistnienie boga jest śmieszne. Z resztą w dyskusji z macinem.g się ośmieszyłeś.

A ogólnie to temat trochę zszedł na boczne tory Oczko
Odpowiedz
Al-Rahim napisał(a):
Mogrim napisał(a):niewyjaśnione pochodzenie hostii z Lanciano
To wyjaśnić! Wpuścić niezależnych naukowców ze świeckich instytutów i się wyjaśni.

Badali prof. Odoardo Linoli (specjalista anatomii i histologii patologicznej oraz chemii i mikroskopii klinicznej) oraz prof. Ruggero Bertelli z uniwersytetu w Sienie. Pewnie z KULu.
Odpowiedz
kkap napisał(a):Hodża mordował bo był chory z nienawiści.

Muzułmanie się wysadzają bo są chorzy z nienawiści. Protestanci palili bo byli chorzy z nienawiści. Religia nie ma tu nic do rzeczy. Taka sama retoryka.

Cytat:No żal mi Cię człowieku.

Mi ciebie nie. Dlaczego mam potępiać krucjaty? W 100% mają moje poparcie, dzisiaj debile woleliby, żeby muzułmanie zajęli całą europę. O świętą wojnę nikt nie ma pretensji, o krucjaty - tak.

Cytat:Z resztą w dyskusji z macinem.g się ośmieszyłeś.

Chciałbys. Prawda jest bolesna, wierzący kolego.
Odpowiedz
Mogrim napisał(a):Chciałbys. Prawda jest bolesna, wierzący kolego.

Nie jestem wierzący :]


Mogrim napisał(a):Muzułmanie się wysadzają bo są chorzy z nienawiści. Protestanci palili bo byli chorzy z nienawiści. Religia nie ma tu nic do rzeczy. Taka sama retoryka.

Napisałem, że potępiam fanatyzm ateistyczny? Ale morgimek nie doczytał. Biedaćtwo. Śkoda.

Mogrim napisał(a):Dlaczego mam potępiać krucjaty? W 100% mają moje poparcie, dzisiaj debile woleliby, żeby muzułmanie zajęli całą europę. O świętą wojnę nikt nie ma pretensji, o krucjaty - tak.

Zwłaszcza krucjata dziecięca Duży uśmiech Próbujesz wmówić że ludobójstwo ludobójstwem nie było. Muzułmanów trzeba było wypierać a nie organizować rzezie.
Odpowiedz
kkap ludobojstwo to tylko jak Stalin :]
Null pointer exception
Odpowiedz
kkap napisał(a):Nie jestem wierzący :]

Jesteś. Wierzysz, że Boga nie ma.


Mogrim napisał(a):Napisałem, że potępiam fanatyzm ateistyczny?

Dlaczego potępiasz to forum?

Mogrim napisał(a):Muzułmanów trzeba było wypierać a nie organizować rzezie.

Wypierać perswazją czy argumentami?
Odpowiedz
Mogrim napisał(a):Jesteś. Wierzysz, że Boga nie ma.
A Ty wierzysz, że Twoja matka nie jest kozą.
Odpowiedz
Popieralbym tylko monarche ateiste. Sama monarchia moze byc ok, ale z senatem ktory mogl w razie czego giljotynowac krola i wybrac nowego. Senat moze byc taki jak teraz, wybory po calej Polsce, rozne partie.
Odpowiedz
Korwin stał się moim osobistym wrogiem z tego względu:

https://wielkiepost.blogspot.com/2020/01...-vol1.html

Dla uwidocznienia ohydztwa i obrzydliwości prawdziwego oblicza jego - portret:

[Obrazek: Janusz%2BKorwin-Mikke.png]
Sebastian Flak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości