To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojewódzki ćpun :)
#21
Ja bardzo lubię Kubę Wojewódzkiego. Gość ma poczucie humoru według mnie i jest do tego inteligentny. Może i brał narkotyki, jego sprawa, jego życie. Nie mam zamiaru wchodzić w jego prywatność.
"Voulez vous coucher avec moi ce soir"
Odpowiedz
#22
Sephia napisał(a):Ten komentarz mnie rozwalił:
Cytat:

KAZAŁEM DZIŚ SYNOWI SPALIĆ W KOMINKU WSZYSTKIE PAMIĄTKI PO KUBIE !! KOSZULKI I
zdjecia z autografami ,mp3 którą syn dostał w Polsacie i inne gadżety.

~OJCIEC, 14.05.2007 10:20


Biedne dziecko, tatuś taki podatny na wszelkie informacje. Jak kiedyś podadzą że czytanie książek wpływa na chęć sięgnięcia po narkotyki to wszystkie książki spali. LOL

A skąd wiesz, Sephia, że to co ten ktoś napisał, to jest prawda? Może ktoś sobie jaja robi i pisze to z ironią? Może to Ty jesteś podatna na wszelkie informacje? A może jednak napisał prawdę, Ty masz rację i ja się mylę? Nie wiadomo - wiem, że brzmi to, jakbym filozofował, ale chrzanię to. Chcę tylko powiedzieć, że równie dobrze, to Ty mogłaś źle zinterpretować jakiś komentarz. Albo ja.
Odpowiedz
#23
Może komuś Wojewódzki podpadł? Język
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#24
benman napisał(a):Czy w jakims kraju, "ciężkie narkotyki" są legalne?
Chm, pewnie w tych, w których rosną :-). Nie wiem, Afganistan, Pakistan, Kolumbia, Kolumbia, Equador. Oficjalnie pewno nie są legalne, ale plantacje po kilkaset hektarów są :-)
W ramach ciekawostki powiem, że jest kraj w którym 90 procent społeczeństwa ćpa. Kobiety, studenci, politycy, starcy - ogólnie wszyscy. Zbierają się nieraz czasem po 5,6 a czasem nawet po 50 i 100 osób, i oddają się relaksacji :-)
Chodzi o Jemen. No niby dąży się do tego aby ograniczyć używanie tego narkotyku, jednak sprzedawane są tam wszędzie, na targach, w sklepach. A plantacje tegoż narkotyku zużywają tyle miejsca i wody, że jemeńczycy często cierpią na brak wody pitnej. Biedni jemeńczycy, często jak pojadą do Stanów, walą duże reklamy oferując sprzedaż tej rośliny swoim ziomkom. I dziwią się, że wpada do nich policja. :-)Wiecie o jaką roślinkę chodzi :-) ?
Odpowiedz
#25
http://tnij.org/0xt
wiecej ćpunow :]
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#26
domin napisał(a):
Sephia napisał(a):Ten komentarz mnie rozwalił:
Cytat:

KAZAŁEM DZIŚ SYNOWI SPALIĆ W KOMINKU WSZYSTKIE PAMIĄTKI PO KUBIE !! KOSZULKI I
zdjecia z autografami ,mp3 którą syn dostał w Polsacie i inne gadżety.

~OJCIEC, 14.05.2007 10:20


Biedne dziecko, tatuś taki podatny na wszelkie informacje. Jak kiedyś podadzą że czytanie książek wpływa na chęć sięgnięcia po narkotyki to wszystkie książki spali. LOL

A skąd wiesz, Sephia, że to co ten ktoś napisał, to jest prawda? Może ktoś sobie jaja robi i pisze to z ironią? Może to Ty jesteś podatna na wszelkie informacje? A może jednak napisał prawdę, Ty masz rację i ja się mylę? Nie wiadomo - wiem, że brzmi to, jakbym filozofował, ale chrzanię to. Chcę tylko powiedzieć, że równie dobrze, to Ty mogłaś źle zinterpretować jakiś komentarz. Albo ja.

Nie wiem czy sie mylę czy nie. Wyrażam swoje osobiste zdanie oceniając reakcje osoby komentującej artykuł. Ot tak bez filozofowania Duży uśmiech
[Obrazek: aniol20gz4.jpg]

Chrystus wypędził handlarzy ze świątyni. Potem handlarze zmądrzeli: przywdziali szaty kapłańskie.
Odpowiedz
#27
a kto widział dziś kubę na tvn-ie ma dowód, że nie tylko on nie wstydzi się o ćpaniu gadać 8-)
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#28
PiotrekSceptyk napisał(a):a kto widział dziś kubę na tvn-ie ma dowód, że nie tylko on nie wstydzi się o ćpaniu gadać 8-)
Ćpanie jak to nieładni brzmi, lepsze słowo to zażywanie narkotyków Język .
"I watched with glee
As your kings and queens
Fought for ten decades
For the Gods they made"


Guns'n'roses - Sympathy For The Devil

"Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania."

Aldous Huxley

"This is your life and it's ending one minute at a time"
Fight Club
Odpowiedz
#29
Cytat:http://tnij.org/0xt
wiecej ćpunow
wyjątkowo trzeźwe komentarze. Szczęśliwy :wink:

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości