To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Oddasz swe cialo na potrzeby nauki ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, podobnie jak moje organy do przeszczepow
0%
0 0%
Tak
0%
0 0%
Nie. Moje cialo i wara od niego.
0%
0 0%
Mam w tej chwili wazniejsze problemy...
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddaj swoje cialo na potrzeby nauki !
#41
Vacarius napisał(a):Skąd sie biora tacy ludzie jak ty którzy SF uwazaja za bajki? Nawet sama nazwa SF - Fantastyka Naukowa. Mówi ze to nauka!
Gatunek science-fiction czyli fantastyka naukowa jest typem filmu, książki itp., opartej na zmyślonych, "wydumanych", nieprawdziwych osiągnięciach naukowych. Filmy science-fiction w założeniu nie mają mieć nic wspólnego z dzisiejszą nauką.
Jest to nauka, ale zmyślona, fantastyczna, baśniowa. Claro?
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#42
juzew napisał(a):
Vacarius napisał(a):Skąd sie biora tacy ludzie jak ty którzy SF uwazaja za bajki? Nawet sama nazwa SF - Fantastyka Naukowa. Mówi ze to nauka!
Gatunek science-fiction czyli fantastyka naukowa jest typem filmu, książki itp., opartej na zmyślonych, "wydumanych", nieprawdziwych osiągnięciach naukowych. Filmy science-fiction w założeniu nie mają mieć nic wspólnego z dzisiejszą nauką.
Jest to nauka, ale zmyślona, fantastyczna, baśniowa. Claro?
Nie wiem jakie ty filmy ogladasz. :roll:
Ale to SF co ja ogladam nie jest opate na zmyslonych wydumaniach tylko na NAUCE! Na teoriach juz udowodnionych!!!
Widziałes Odyseje Kosmiczną? To jest SF! A nie te twoje uniwersalne zołnierze.
Odpowiedz
#43
Hehehehe ja nie wiem co zrobię ze swoim ciałem, za wcześnie żeby o tym myśleć.

Co do tekstów Vacarius'a to powiem tyle. Czy chciałbyś do tego wykorzystać ciekły azot?? Jak tak to życzę powodzenia!! Wiesz co stanie się z wodą w Twoich komórkach kiedy ciało będzie chłodzone azotem... Nie chcesz wiedzieć... :]
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#44
eh jasiu... ale Vacarius to widział w filmie science-fiction i Ty w ogóle zamilcz, bo się nie znasz ;-)


Vacarius napisał(a):Nie wiem jakie ty filmy ogladasz. Rolling Eyes
Ale to SF co ja ogladam nie jest opate na zmyslonych wydumaniach tylko na NAUCE! Na teoriach juz udowodnionych!!!
Widziałes Odyseje Kosmiczną? To jest SF! A nie te twoje uniwersalne zołnierze.
Nie czytasz ze zrozumieniem, trudno. I jakie znowu "moje uniwersalne żołnierze"? To nie ode mnie :-P.
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#45
juzew napisał(a):eh jasiu... ale Vacarius to widział w filmie science-fiction i Ty w ogóle zamilcz, bo się nie znasz

xjasiux napisał(a):Co do tekstów Vacarius'a to powiem tyle. Czy chciałbyś do tego wykorzystać ciekły azot?? Jak tak to życzę powodzenia!! Wiesz co stanie się z wodą w Twoich komórkach kiedy ciało będzie chłodzone azotem... Nie chcesz wiedzieć...
Akurat tak sie składa ze dobeze wiem. Ale przeciez mozna wode zamrazac zwiekszając proporcjonalnie cisnienie!

Pomyslałes o tym mądralo jeden z drugim? :lol2:
Nastepnym razem pomyslcie zanim sie zbłaznicie. :roll:

juzew napisał(a):Nie czytasz ze zrozumieniem, trudno. I jakie znowu "moje uniwersalne żołnierze"? To nie ode mnie
Bardzo dobreze ciebie rozumie. Juz przejzałem ciebie na wylot.
Nigdy nie ogladałes porzadnego SF bo ogladasz tylko naszpikowanie wybuchami bajki typu uniwersalu zołnierz. Które nie powinny sie nazywac SF tylko samo fiction bo z nauką to one mają niewiele wspólnego. I dlatego ignarancko traktujesz tą dziedzine sztuki którą jest SF, bo nie wiesz w ogóle co to znaczy.
Nie wiesz co to znaczy bo dla ciebie SF to uniwersalny rzołnierz. :roll:

SF jest naprawde dobre ale trzeba wiedziec które! Wez sobie oglądnij albo przeczytaj odyseje kosmiczną. W tym filmie nie złamano zadnego prawa fizyki i dlatego to jest SF!
Ale wez nie bierz sie za ocenianie SF kiedy nawet nie widziałes SF! A tym bardziej nie oceniaj mnie na podstawie tego pseudo SF uniwersalnego zołnierza, bo tylko takie SF w zyciu widziałes! :roll:
Odpowiedz
#46
Vacarius napisał(a):Akurat tak sie składa ze dobeze wiem. Ale przeciez mozna wode zamrazac zwiekszając proporcjonalnie cisnienie!

No to sobie zamróź wodę w komórce i nawet stosując wyższe ciśnienie nie zapobiegniesz rozerwania komórek...Ale dobrze filmy SF nie kłamią, bo:

Vacarius napisał(a):Ale to SF co ja ogladam nie jest opate na zmyslonych wydumaniach tylko na NAUCE! Na teoriach juz udowodnionych!!!Widziałes Odyseje Kosmiczną? To jest SF!

A w którym roku była kręcona?Hmmmm...Czy dla Ciebie StarTrek można porównać do Odyseji? No bo za 1000lat ludzie będą twierdzić że to jest ta SF bazująca na TEORIACH JUŻ UDOWODNIONYCH :!: :wink:
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#47
xjasiux napisał(a):No to sobie zamróź wodę w komórce i nawet stosując wyższe ciśnienie nie zapobiegniesz rozerwania komórek...Ale dobrze filmy SF nie kłamią, bo:
Po co na siłe tkwisz nadal przy swoim kiedy juz tobie to wyjasniłem?
A moze mam wyjasnic bardziej zrozumiale?
Narysowac tobie projekt takiego urzadzenia do zamrazania? 8-)
A moze to za mało. Moze musze zrobic takie urzadzenie?
A moze to tez za mało mam sie zamrozic i odmrozic?
Ale to tez moze za mało bo powiesz sie sie w ogóle nie zamroziłem. Moze mam sie zamrosic na 50 lat i odmrosic sie nadal będąc młody kiedy ty bedziesz dziadkiem? :mrgreen:
Tylko czy ty bys wtedy o mnie pamietał i mnie poznał? Czy bys nie mówił ze jestem swoim synem albo wnukiem?

xjasiux napisał(a):A w którym roku była kręcona?Hmmmm...Czy dla Ciebie StarTrek można porównać do Odyseji?
Odyseja była dawno temu napisana. Ale nadal jest dobra chociaz okazało sie ze w 2010 nie planują latają w kosmos tak daleko. Ale gdyby ludzkosc objeła inne priorytety niz wojny w iraku to by moze polecieli.
Odyseja jest nadal aktualna bo wszystkie pokazane w niej prawa fizyki nadal obowiazują! Gdybysmy lecieli w kosmos to własnie w ten sposób co autor pokazał. To są elemety nauki w odyseji kosmicznej. A natomiast fikcją jest ten czarny szescian.
To jest własnie klasyczne SF. Są elemety nauki - wszystko odbywa sie zgodnie z nią (nie ma sztucznej grawitacji, nie ma latania powyzej predkosci swiatła, nie ma wystrzałów-dzwieków w prózni :lol2: ) ale jest tez mała fikcja ten dziwny czarny szescian. I dlatego ten film mozna nazwac SF. Gdyby nie było tego obelisku w tym filmie to byłby to dokumet opowiadajacy o tym w jaki sposób ludzie bedą latac na dalekie wyprawy w kosmos.
W tym filmie pokazana fizyka i nauka jest nadal aktualna chociaz data wydazen filmu juz sie nakłada na naszą rzeczywistosc. W której okazuje sie ze niestety jestesmy o wiele berdziej zacofani niz autor przewidywał. :roll:

A startrek to nie jest SF, to jest tylko fikcja bo są tam przekraczane predkosci swiatła i jakims cudem mają sztuczną grawitacje a to moze byc w ogóle niemozliwe.
Ja to sobie ogladam ale nie jako film SF tylko jako bajeczke. Dla mnie to ten sam rodzaj filmu co władca pierscieni. Język
Odpowiedz
#48
Vacarius napisał(a):Akurat tak sie składa ze dobeze wiem. Ale przeciez mozna wode zamrazac zwiekszając proporcjonalnie cisnienie!

Pomyslałes o tym mądralo jeden z drugim? Laughing
Nastepnym razem pomyslcie zanim sie zbłaznicie. Rolling Eyes
Dobrze miszczu, zbłądziłem i zbłaźniłem się. Obiecuję mocne postanowienie poprawy.



kocham posty Vacariusa i dyskusję tu już zakończę, bo to nie wątek "Humor".
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości