To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młoda Polka - komentarz do artykułu "Hedonista, konserw
#1
Mogę się jedynie wypowiedzieć jako Młody Polak, którym oczywiście jestem (mam 15 lat).
Oczywiście te badania to prawda - większość moich znajomych martwi się głównie tym, jak się ubrać i z kim się zadawać, żeby mieć wysoką \\"pozycję\\" w hierarchii szkoły/podwrórka itp, za wrzozec obiera dziewczyny z tzw \\"młodziezowych\\" pism (nie bede sie wypowiadala na temat ich \\"wysokiego\\" poziomu). W tv liczy się tylko Mtv i programy w stylu \\\'jackass\\\'.
W szkołach też nie jest lepiej - nauczyciele martwią się tak naprawdę tylko tym, żebyśmy mieli dobre oceny i podnosili renomę szkoły, my (uczniowie of crs) jako jednostki jestesmy w ogole nie zauwazani.
Na szczęście mam kilka koleżanek, które - podobnie jak ja - słuchają czasem muzyki klasycznej, chodzą do opery, interesują się filozfią, oglądają DC czy AP, mają własne zainteresowania.
Prawdę mowiąc marzę czasem o tym, zeby zrobic w Polsce rewolucje, zalegalizować związki homoseksualne i odebrac Kosciolowi wladze :];];] moze mi sie kiedys udaDuży uśmiech
So what if you can see the darkest side of me?
Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczyDuży uśmiech
Odpowiedz
#2
No tak.... a nie marzysz zeby zrobic taka rewolucje ktora pomoze polskiemu spoeczenstwu stac sie szczesliwszym, bogatszym i mniej zakompleksionym?
Bo szczerze mowiac probujac obalic \"wladze\" KK czy wprowadzajac na sile zwiazki homo to zachowujesz sie jak jednostka aspoleczna :/
Nie ma czym sie chwalic...to jest dzilaanie w inteesie konkretnych grup spolecznych a nie zadna tam szlachetna rewolucja.

Znam parke homo.I jakos ani do legalizacji zwiazku jako malzenstwa ani do dzieci (zwlaszcza dzieci!) im sie nie spieszy.Za to chciali by miec ciut iwecej pieniedzy, mozliwosc latwieszego kupienia mieszkania.Konkubinat moze i by sie przydal i to nie tylko praom homo.tylko czy nie lepiej zrobic dowolna umowe o dziedziczeniu czy jakos tak.... A wogole czy nie lepiej np zamiast \"legalizowac\"( a co sa nielegalne Język??) zwiazki homo zniesc panstwowa instytucje malzenstwa? Przeciez to poroniony koncept...

ach ci rewolucjonisci.glowa w oblokach.
Socjalizm to syf nieziemski.
Odpowiedz
#3
Azaril co do szkoły to sie z toba w zupelnosci zgadzam, u mnie jest identycznie jak to opisales Smutny
gdybym tylko spotkala ministra edukacji....:twisted:
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#4
Nie no...ewolucja mnie zadziwia...:mrgreen:
Socjalizm to syf nieziemski.
Odpowiedz
#5
ewolucja ? ? ?
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#6
Cytat:No tak.... a nie marzysz zeby zrobic taka rewolucje ktora pomoze polskiemu spoeczenstwu stac sie szczesliwszym, bogatszym i mniej zakompleksionym?
Bo szczerze mowiac probujac obalic \"wladze\" KK czy wprowadzajac na sile zwiazki homo to zachowujesz sie jak jednostka aspoleczna :/
Nie ma czym sie chwalic...to jest dzilaanie w inteesie konkretnych grup spolecznych a nie zadna tam szlachetna rewolucja.

Tak, tak a edukacja jest w interesie konkretnych grup społecznych (intelektualistów) a przeciw interesom innych konkretnych grup społecznych (idiotów).

Jasne że obalenie kościoła jest szlachetna i jak najbardziej prospołeczna bo likwiduje szkodliwą instytucję. To jest właśnie rewolucja pomagająca polskiemu społeczeństwu stać się szczęśliwszym, bogatszym i mniej zakompleksionym (przez pozbycie się powodów tych kompleksów, a nie przez nie zwracanie na nie uwagi bo to może tylko pogorszyć sytuację).

Odpowiedz
#7
Cytat:daoloth: Nie no...ewolucja mnie zadziwia...:mrgreen:

Cytat:amci: ewolucja ? ? ?

Ja też nie rozumiem, o co chodzi???
Odpowiedz
#8
Cytat:Adam:
Cytat:daoloth: Nie no...ewolucja mnie zadziwia...:mrgreen:

Cytat:amci: ewolucja ? ? ?

Ja też nie rozumiem, o co chodzi???

Miało być pewnie \"rewolucja\", daoloth zgubił literkę :]
Odpowiedz
#9
No baa. Matka też mi to zawsze to powtarza :twisted: (że jestem aspołeczna).

Co do zniesienia w ogóle małżeństw się zgadzam, ale wiekszość by się na to nie zgodziła, więc chyba lepiej zalegalizować homo.
Zniesienie kk pewnie wszystkim katolikom na poczatku by doskwieralo ale gdyby zobaczyli jakie zycie jest piekne bez niego...:twisted: chociaz kk nie ma chyba nie do kompleksow, bo nie wydaje glupich kolorowych pism dla nastolatek gdzie na kazdej stronie mowia, jak wygladac i jak sie ubierac (90/60/90, na rozowo, tylko obcisle i skape, inaczej jestes glupia i brzydkaJęzyk)
So what if you can see the darkest side of me?
Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczyDuży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości