Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mein Kampf (film) - obowiazkowa pozycja.
Troche historii n/t III Rzeszy. Po angielsku.

Link do p2p CD1

Link do p2p CD2

Przypominam, ze udostepnianie w internecie tresci chronionych prawem autorskim jest przestepstwem. Ja nie udostepniam tresci, tylko podaje link do juz udostepnionych - JEDYNIE w celach naukowych.

Przypominam, ze wiekszosc programow p2p jak eMule naraza Was na odpowiedzialnosc karna (upload tresci chronionych prawem autorskim).

Prosze sobie jakos poradzic.

Informuje takze, ze w sieci p2p krazy ladne wydanie Mein Kampf w PDF i DOC. Mozna sobie pobrac i wydrukowac. Chyba, ze kogos stac na wydatek pareset zl. na Allegro.

Informacja dla ludzi niedorozwinietych umyslowo lub szukajacych sensacji - to NIE jest gloryfikowanie nazizmu, informacje o materialach podano w celach naukowych
Null pointer exception
Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):Ja nie udostepniam tresci, tylko podaje link do juz udostepnionych -
czy to nie współudział, albo zachęcane do przestępstwa?
Odpowiedz
Absolutnie :]

Tresci sa juz udostepnione, a Tobie wolno je sciagnac na swoj uzytek w mysl polskiego prawa. Dlatego jesli ktos zna metody, ktore nie lamia go przez "upload", to niech z nich skorzysta.
Null pointer exception
Odpowiedz
Te linki i tak nie działają. :roll:

A po za tytm co z kopią zapasoą. Mógłbym udostepnic legalnie kopie zapoasową jesli bym napisał ze sciągac moga tylko ci co mają orginał???

Przydałby sie dział Prawo - tam bysmy sobie porozmawiali o takich rzeczach. Duży uśmiech
Odpowiedz
Athei Overlord napisał(a):Ja nie udostepniam tresci, tylko podaje link do juz udostepnionych - JEDYNIE w celach naukowych.

Hmmm, kiedyś ktoś udostępnił na forum link do "God Delusion" Dawkinsa i zaraz któryś z moderatorów/adminów (Bart chyba) go zdjął. No ale Ty jesteś kierownikiem, więc naturalnie masz większe prawa Oczko

Athei Overlord napisał(a):Informuje takze, ze w sieci p2p krazy ladne wydanie Mein Kampf w PDF i DOC. Mozna sobie pobrac i wydrukowac. Chyba, ze kogos stac na wydatek pareset zl. na Allegro.

Na półce mam oryginał z 1940 + jakiś wstęp od Himmlera. Język znam, ale czytanie gotyku mogłoby być dość niewygodne. Za to na dysku leży polska wersja, czeka aż będę miał chwilę czasu.

Vacarius napisał(a):Te linki i tak nie działają.

SOA#1. To są linki do sieci Edonkey. Musisz sobie najpierw zainstalować w swoim Łindołsie jakiegoś klienta, np. Emule.
Odpowiedz
"Mein Kampf" powinno być dostępne, bo owoc zakazany pociąga.
Przekartkowałem, faszyzmem się nie zaraziłem.
Kościół np. powinien pod jakimś pretekstem zabronić wydawania dzieł JPII - może bym z jedno przejrzał...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości