To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przykre, ale prawdziwe - komentarz do wiadoości "Zapis
#1
Panowie z portalu wypadli słabo. Jak ktoś słusznie zauważył na forum: \\"jak para jąkających się małolatów\\". Wypowiedzi dzwoniących były o wiele ładniejsze i sensowniejsze (pani Iwona z Łodzi). Szanowni \\"ateiści.pl\\" wygłaszali poglądy typu \\"nieprawda, że ateiści są niemoralni\\", ale dlaczego nieprawda, tego już nie mówili. Jednocześnie ciągle podkreślali, że ateizm jest odrzuceniem dogmatyzmu - czujecie tu zgrzyt? A największym \\"samobójem\\" było stwierdzenie o zbędności wiary w istnienie materii, o tym, że ateistów istnienie materii nie interesuje. Rozumiem, że panowie z portalu chcieli w jak najkrótszym czasie przedstawić jak najwięcej informacji na temat czym jest ateizm, ale - że tak się wyrażę - na Boga! A jakiekolwiek uzasadnienia?!!
Na koniec uwaga - Z-ca Rednacza ostrzegł kogoś na forum, że jeśli będzie używał słowa \\"małolat\\" w stosunku do niego i jego kolegi, to go zbanuje. No to już jest żałosne! Czy Z-ca Rednacza nie odróżnia porównań od stwierdzeń?!!!
Podsumowując - gdybym był teistą, a na dodatek mającym jako takie doświadczenie w polemikach z ateistami, to \\"zjadłbym\\" szanownych ateistów z radia jednym kłapnięciem swej paszczy pełnej frazesów religijnych.

PS Jestem ateistą.
Nawet całkowicie nieudana operacja to połowa świetnie przeprowadzonej sekcji.
Odpowiedz
#2
Po pierwsze- istnieje już wątek dotyczący tej audycji.
Po drugie- zapominasz,że nasi redaktorzy nie są profesjoanlnymi dziennikarzami, ale młodymi ludzmi opowiadajacymi o swoich poglądach w możliwie przystępny sposób. Oczywiście- Ty byś się nie jąkał, a potoczysta mowa spłynęłaby z Twych ust o 8 rano na żywo, podczas pierwszego uczestnictwa audycji radiowej...
[Obrazek: userbar.png]
Odpowiedz
#3
julievna;
to, że nie są profesjonalnymi dziennikarzami i była 8 rano, wcale nie zmienia faktu, że wypadło faktycznie nie rewelacyjnie. te wszystkie \'yyyy\', \'eee\' potrafiły irytować.
why cant we not be sober?
i just want to start this over.
Odpowiedz
#4
tak ale mysle, ze to byla zwykla trema, a ich wypowiedzi wcale nie byly glupie, bardzo mi sie podobaly. Wystarczy tylko postawic sie w ich sytuacji, tez bym spanikowala gdybym miala wystapic w radiu, to nie ich wina, wyszlo troche smiesznie, ale nie musisz ich od razu dolowac. [sub]
Post był edytowany przez autora dnia 07 16 2005 o godzinie 14:04
[/sub]
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#5
Przeklejam tu wiadomości z komentarzy:

Cytat:Bart: W opinii większości słuchaczy wypadliśmy nieźle. Tobie się nie podobało, ale zważ, że małolatowi nie jest tak łatwo usiąść za mikrofonem i płynnie bronić swoich poglądów, kiedy nie ma czasu na zastanowienie się. Czy uważasz że lepiej by było, gdybyśmy tam w ogóle nie pojechali w obawie o to, że ktoś nas może zagiąć?

Cytat:Jeyes: \"W opinii większości słuchaczy wypadliśmy nieźle. Tobie się nie podobało[...]\"
No cóż, w swojej ocenie nie kierowałem się opinią większości, ale tym, co słyszałem.

\"[...]zważ, że małolatowi nie jest tak łatwo usiąść za mikrofonem i płynnie bronić swoich poglądów, kiedy nie ma czasu na zastanowienie się.\"
Bez martyrologii, proszę. Argumenty do obalenia zarzutu o niemoralność ateistów każdy ateista decydujący się na udział w dyskusji powinien mieć \"obcykane na blachę\". W ogóle wypowiadając się dobrze jest używać argumentów a nie poprzestawać na wygłaszaniu stwierdzeń (typu istnienie materii nas nie interesuje).

\"Czy uważasz że lepiej by było, gdybyśmy tam w ogóle nie pojechali w obawie o to, że ktoś nas może zagiąć?\"
To jest nieuczciwe pytanie, bo alternatywą dla Waszych wypowiedzi były lepiej przygotowane wypowiedzi, a nie ich brak z powodu nieobecności.

Panowie - ja Wam zwracam uwagę nie z powodu \"bezinteresownej złośliwości\", ale dlatego, że chiałbym, aby praktycznie nieobecny publicznie głos ateistów wypadał mocno i sensownie, gdy już nadarzy się okazja do jego wyartykułowania. Rozumiem zdenerwowanie, rozumiem chęć powiedzenia jak najwięcej w krótkim czasie, ale niestety nie da się nikogo przekonać ani zainteresować, jeśli będzie się iść \"na żywioł\". Istnieją zasady dobrej prezentacji i trzeba ich przestrzegać, jeśli chce się zostać zauważonym i docenionym.

Na koniec powiem tylko, że w swoim imieniu dziękuję Wam za udział w programie, za pokazanie, że Polskie społeczeństwo nie jest jednorodną, katolicką, bezmyślną masą.

Cytat:Bart:
Cytat:\"[...]zważ, że małolatowi nie jest tak łatwo usiąść za mikrofonem i płynnie bronić swoich poglądów, kiedy nie ma czasu na zastanowienie się.\"

Bez martyrologii, proszę. Argumenty do obalenia zarzutu o niemoralność ateistów każdy ateista decydujący się na udział w dyskusji powinien mieć \"obcykane na blachę\". W ogóle wypowiadając się dobrze jest używać argumentów a nie poprzestawać na wygłaszaniu stwierdzeń (typu istnienie materii nas nie interesuje).

To był nasz pierwszy raz - bądź delikatny! Oczko Na naszą obronę mam tylko brak czasu i chyba również brak doświadczenia w dyskusji \"na żywo\" - w necie to nie to samo.

Cytat:\"Czy uważasz że lepiej by było, gdybyśmy tam w ogóle nie pojechali w obawie o to, że ktoś nas może zagiąć?\"
To jest nieuczciwe pytanie, bo alternatywą dla Waszych wypowiedzi były lepiej przygotowane wypowiedzi, a nie ich brak z powodu nieobecności.

Mea culpa - dzień bez paskudnego chwytu erystycznego dniem straconym :] Napisałem tak, bo ubodło mnie nieco wytykanie wad naszego \"wystąpienia\" przy przemilczeniu zalet.

Cytat:Panowie - ja Wam zwracam uwagę nie z powodu \"bezinteresownej złośliwości\", ale dlatego, że chiałbym, aby praktycznie nieobecny publicznie głos ateistów wypadał mocno i sensownie (...)

Też nam na tym zależy, to chyba jasne. I zapewniam, że dołożymy starań, by godnie reprezentować ateistów, jeśli nadarzy się kolejna okazja. Przyjmujemy krytykę i obiecujemy poprawę. Pozdrawiam!

Odpowiedz
#6
Panów adminów i tak podziwiam i tak za odwage. Wad staram się nie widzieć z tego wzgędu, że to faktycznie ich pierwszy raz na żywo.

Dam tu taki przykład: Gdyby każdego artyste wszyscy surowo skrytykowali za jedno nieudane dzieło i nie dali by mu następniej szansy to nie było by pewnie wogole sztuki. Nie można tak surowo krytykować kogoś na podstawie jednego \"dzieła\". Ja patrze na całokształt Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Wypadło średnio. Ale nic to. 20 takich wystąpień i będą bronić płynnie swoich poglądów przed drapieżną masą teistycznej bezmyślności. Nie poprzestawajcie na tym !
"They say, that true Genius is made of equal parts: Wisdom and Inspiration with just the right dose of madness added to the mix."
Odpowiedz
#8
No cóż, nie każdemu musiało się podobać... Ja z przyjemnością wysłuchałam audycji i wcale nie uważam, żeby nasi Redaktorzy wypadli źle. Wręcz przeciwnie, jestem z nich bardzo dumna i życze im więcej takich audycji.

Cytat:^Nicość^: 20 takich wystąpień i będą bronić płynnie swoich poglądów przed drapieżną masą teistycznej bezmyślności. Nie poprzestawajcie na tym !

Popieram! [sub]
Post był edytowany przez autora dnia 07 27 2005 o godzinie 00:14
[/sub]
Odpowiedz
#9
Cytat:Eurydiale: No cóż, nie każdemu musiało się podobać... Ja z przyjemnością wysłuchałam audycji i wcale nie uważam, żeby nasi Redaktorzy wypadli źle. Wręcz przeciwnie, jestem z nich bardzo dumna i życze im więcej takich audycji.

Lejesz miód na nasze serca :]
Odpowiedz
#10
Cytat:Bart:Lejesz miód na nasze serca :]

Staram się... :lups:
Odpowiedz
#11
Cytat:Eurydiale:
Cytat:Bart:Lejesz miód na nasze serca :]

Staram się... :lups:

Świetnie Ci idzie! Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
Cytat:Eurydiale: Staram się... :lups:

... ładnie podlizywać Język :lol2: Szczęśliwy :mrgreen: Duży uśmiech :wink:
Odpowiedz
#13
Kokietka Język
Odpowiedz
#14
Wypadliście nieźle. Każdy inteligentny człowiek, kto nie dostałby pytań przed programem wypadłby podobnie. Nie daliście się zaskoczyć, mimo, że czasu było mało i reakcja musiała być natychmiastowa. Były drobne wpadki ale podobało mi się.
Powodzenia!
egoista
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości