To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomóżcie
#1
Które artykuły mógłbym wydrukować matce żeby dowiedziała sie o moich przekonaniach i świato poglądzie.
Moja prawda jest mojsza!!!
Odpowiedz
#2
glupi pomysl, nawet bardzo glupi, jesli chcesz zeby potraktowala cie powaznie, to niech sama od ciebie to uslyszy.

gdyby moje dziecko, probowalo mnie poinformowac w ten sposob o swoim swiatopogladzie, stwierdzilabym, ze nie przestudiowalo dokladnie tematu i nie potrafi opowiedziec mi o tym wlasnymi slowami;samo dokladnie nie rozumie z czym ma doczynienia.
pogadaj z nia normalnie, poprowadz dialog a nie bedziesz jej artykuly podsuwac, przeciez to bez sensu moim zdaniem. [sub]
Post był edytowany przez autora dnia 08 08 2005 o godzinie 14:25
[/sub]
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#3
Nie drukuj i nie pokazuj rodzicom żadnego z artykułów zawartych na tej stronie, bo usłyszysz, że łatwo Tobą manipulować Uśmiech.

Przeczytaj dokładnie artykuły dotyczące ateizmu (zwłaszcza: „Ateizm semiotyczny” ), a następnie w rozmowie z matką używaj zawartych w tych artykułach informacji, tez. Tekst „Ateizm semiotyczny” uważam za bardzo pomocny, jeśli chodzi o zbycie pytania, dlaczego nie wierzysz w boga.
Posiłkuj się argumentami z artykułów, ale nie czyń z nich swoich rzeczników – to nie poważne, zwłaszcza, jeśli argumentujesz, iż drażni Cię dogmatyzm katolików. Podsuwanie Twojej matce tekstów z tego serwisu, pomimo ich ogromnej wartości merytorycznej, będzie wyglądało tak jak dyskusja, kiedy to katolik zamiast argumentów posiłkuje się „Biblią”, a przecież Ty się chcesz czymś od nich różnić :!:.

Lepiej będzie wygadało, jeśli SPOKOJNIE porozmawiasz z rodziną o swoim światopoglądzie. Wtedy będą oni wiedzieli, że to naprawdę jest Twój światopogląd, jeśli przytoczysz te argumenty ot jak gdyby nigdy nic – zrobisz piorunujące wrażenie, co sprawi, iż nabiorą dla Ciebie – jako ich dyskutanta szacunku.
[sub]
Post był edytowany przez autora dnia 08 08 2005 o godzinie 17:45
[/sub]
Odpowiedz
#4
Zgadzam się z Czarną 87. Możesz co najwyżej przygotować sobie wydrukowany artykuł \"Ateizm semiotyczny\" i \"Moralność moralnośći nierówna\" i kiedy matka odpowie, że cię nie rozumie każesz jej je dokładnie przeczytać jako jasno wyjaśnione.
Odpowiedz
#5
Adam, bo cie zaraz Bart ochrzani za bledy Oczko
Odpowiedz
#6
Za jakie błędy??? Przecież jest tylko \"moralnośći\" zamiast \"moralności\" (specjalnie nie zmieniam żeby nie było że edytowałem jeszcze coś oprócz tego). Takich literówek inni robią mnóstwo. A Barta teraz nie ma, ich wszystkich teraz nie ma.[sub]
Post był edytowany przez autora dnia 08 10 2005 o godzinie 00:59
[/sub]
Odpowiedz
#7
pelomen - powiedz co zrobiłeś, jak już \"to\" zrobisz i jak zareagowali rodzice. Jeśli chcesz, oczywiście.
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
#8
Cytat:Adam: A Barta teraz nie ma, ich wszystkich teraz nie ma.

Bart już jest, i błędzik poprawił po cichutku Oczko

Tęskniliście? Szczęśliwy
Odpowiedz
#9
ja tęskniłam, Panie Redaktorze Duży uśmiech :mrgreen: Szczęśliwy
[Obrazek: userbar.png]
Odpowiedz
#10
Cytat:Tęskniliście?
TAk... Ja sie czułem jakbym byl na pastwisku bez pasterza... Biedne owieczki biegały same bez opieki...:mrgreen: Język :lol2: :wink:
Odpowiedz
#11
Cytat:Tęskniliście?

A to kogoś nie było ? Powiedz kogo to odpowiem czy tęskniłem Duży uśmiech
Dobra, dobra, tęskniłem jak cholera Duży uśmiech
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
#12
Bart,a gdzie ty w takim razie byles?
Odpowiedz
#13
Cytat:Lady Revania: Bart,a gdzie ty w takim razie byles?
W innym watku pisał, ze byl na morzem. Gdzie dokladnie to nie wiem.
Odpowiedz
#14
Pelomen

Dopoki nie CZUJESZ swojego swiatopogladu, to lepiej nie staraj sie nim chwalic, tym bardziej wsrod swojej rodziny. Proponuje Ci najpierw przestudiowac kilka tekstow, szczegolnie z dzialu ATEISTA vs. BOG, dodatkowo przesledz dyskusje prowadzona przez Wuja Zboja nie tylko na wortalu ateista.pl ale rowniez/przede wszystkim na racjonalista.pl ===>wtedy zrozumiesz podstawy swojego wewnetrznego przekonania i rozmowa nie bedzie stanowila dla Ciebie zadnego problemu gdyz argumenty beda \"wyplywaly\" z Ciebie.

Pozdrawiam.
Mati
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości