To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwisz - największym autorytetem??!!
#1
Witam!

http://fakty.interia.pl/kraj/news/rankin...kow,913082

Chyba wiekszość głosów to moherowe berety i emeryci. No chyba dzięki popularnośc wydanie ksiazki ,,Swiadectwo". Ale ,,Świadectwo" ma pełno propagandowe. Ciekawe gdyby młodzi głosują to pewno inne, a nie jakies klerykalne. To głupota.
Odpowiedz
#2
Dziwne te wyniki, chyba sie nikt na powżnie nie zastaniawiął jak odpowiadał, To Szymborska jest a JPII nie ma. Za to jest Dziwisz.

Kraj katolicki a o Jezusie cisza. Wychodzi szydło z worka.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#3
aktyn: Moze tutaj chodzi o zyjacych autorytetow?

Ale w sumie co do wynikow tej ankiety sie nie dziwie. Polska zlota mlodziez jest sklerykalizowana tak samo jak reszta spoleczenstwa. Tylko zamiast moherowych beretow nosi zel na wlosach.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#4
W sumie nie napisali zbyt precyzyjnie, to i nie skojarzyłem. To mogli Elvisa dopisać jeszcze.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#5
dziwisz mnie nie dziwi.
ale 38% źobrze!!!
to je załamka.

Odpowiedz
#6
cościuł żondzi
Odpowiedz
#7
Nie chce mi sie wierzyć w te sonde...Ciekawe kim byli Ci "wybrańcy" udzielający odpowiedzi...
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#8
i jak wyglądało pytanie? lista kardynałów plus okienko "inny"?
Odpowiedz
#9
Zabrakło PŚOŚJPIIW to motłoch sobie wybrał na "autorytet" kogoś z otoczenia, kogoś najbardziej podobnego do kochanego papy. Piszę motłoch, bo dam głowę, że 95% osób które oddały głos na Dziwisza nie ma zielonego pojęcia co ów głosi za poglądy, co napisał itp... tak samo jak w przypadku PŚOŚJPIIW- wielki Polak, ale co tam gadał i napisał to już nikt ani be ani me...

może zbyt dosadnie, ale tak to moim zdaniem wygląda.
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#10
Staszek to swój chłop, z ludu on i na twarzy ma to wypisane.
Podobne cieszy się podobnym
8-)
Historia uczy, że jeszcze nigdy nikogo niczego nie nauczyła.
Odpowiedz
#11
Ta sonda jest sfałszowana, nie ma tam Nergala Szczęśliwy
prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu
Odpowiedz
#12
nergal nergal...
w garfildzie był taki piesek!!! Duży uśmiech
aaa... nie... Smutny tamten był nermal ... ale podobnie! Szczęśliwy

Odpowiedz
#13
Oj oj, błagam, nie profanuj świętości :mrgreen:
prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu
Odpowiedz
#14
fakt porównanie kultowego komiksu z ryczącym gościem można uznać za profankę! :wink:

Odpowiedz
#15
Oczywiście, nie wątp w to :twisted:
prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu
Odpowiedz
#16
madmaxia napisał(a):Ta sonda jest sfałszowana, nie ma tam Nergala

miał za wysokie czoło...
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
Odpowiedz
#17
za szlachetne raczej :p
prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu
Odpowiedz
#18
XXy napisał(a):nergal nergal...
w garfildzie był taki piesek!!! Duży uśmiech
aaa... nie... Smutny tamten był nermal ... ale podobnie! Szczęśliwy

Ten Negral nie tylko ze ma xywe pochodzaca od imienia psa z "Garfielda" to gra jescze w zespole o nazwie pochodzacej od kota Behemota (taka dobranocka byla polska kiedys).
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#19
Coś Ci sie powaliło, kot z dobranocki to Bonifacy, kot Behemot wystepował w "Mistrzu i Małgorzacie" :] A fe, profananci.
prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu
Odpowiedz
#20
madmaxia napisał(a):profananci.
to siem nazywa 'profani'

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości