To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w końcu rap na poziomie!
#1
wiem, że dowcip mamy nie na poziomie w tytule ale jaki kraj tacy raperzy:
http://ww6.tvp.pl/940,20070521501101.strona

#2
Bo my nie jesteśmy głupi, nie tykamy młodych gruppi.
Proste zarwiesz noc nie kumatą a ona przyjdzie z tatą a za nimi prokurator.


pewnie pojechała do pokoiku w hotelu w celu odbycia dyspoty o sztuce benegalskiej...
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
#3
O kogo chodzi?

[dopisane]

Chodzi o Michała Martena, czyli Jokę z Kalibra 44 (http://pl.wikipedia.org/wiki/Joka). Czytajcie to: http://cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30814184
Nagle z Michała zrobił się Marcin, ale nie ważne Oczko. Okazuje się, że jednak ten raper siedzi sobie w domu z rodzinką. I jak tu wierzyć mediom?
#4
hmm.. skoro on jest Michal to jakim cudem jego menedzer pisze "Wiadomo, że jest tylko jeden znany polski raper, który nazywa się Marcin M. "

moze jest jakis "znany" (ja teraz nie znam 90% "raperow", chociaz 15letni kuzyn sypie mi jakimis nazwami itp), ktory ma rowniez inicjaly M.M.?


edit: ok, zerknelam jeszcze raz do artykulu z pierwszego posta i na tvn24, i wszedzie jest michal, tylko w tym powyzszym jakis marcin wyskoczyl..
I am virgin
I'm a whore
Giving nothing
The taker
The maker of war
#5
coś mi się zdaje, że to dalsza część nagonki na "gwiazdy" rozpoczętej od wojewódzkiego przesłuchania Wojewódzkiego.

#6
XXy napisał(a):coś mi się zdaje, że to dalsza część nagonki na "gwiazdy" rozpoczętej od wojewódzkiego przesłuchania Wojewódzkiego.
rowniez z dzis: http://wiadomosci.onet.pl/1539208,11,item.html

agenci, gwalciciele, pedofile.. ale mamy swietna "elite".. czy tylko ja mam wrazenie, ze komus zalezy, zeby kazdego co wnosi cos do naszej kultury i ma jakis autorytet spuscic w klozecie?
I am virgin
I'm a whore
Giving nothing
The taker
The maker of war
#7
Charlotte napisał(a):moze jest jakis "znany" (ja teraz nie znam 90% "raperow", chociaz 15letni kuzyn sypie mi jakimis nazwami itp), ktory ma rowniez inicjaly M.M.?

Wcześniej na to nie wpadłem, ale Joka jest przecież bratem Abra Daba (Marcina Martena). Rzeczywiście mogli aresztować Michała a do menedżera dotarła zniekształcona informacja jakoby chodziło o Marcina. We wszystkich mediach podają jednak, że aresztowany został Michał.
#8
XXy napisał(a):coś mi się zdaje, że to dalsza część nagonki na "gwiazdy" rozpoczętej od wojewódzkiego przesłuchania Wojewódzkiego.

może pan K. jest zazdrosny o zdolności wokalne po słynnym występie w ziemi Wolskiej?
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
#9
nie mogli wziąć się za naukowców to się wzięli za artystów
#10
DarkWater napisał(a):artystów
buhahaha!!!

#11
Te słowa "rap"+"na poziomie" a jeszcze jak się doda przymiotnik "polski"..... tak do siebie pasują.....
że zaczynam czuc się jak łysy, co walnął grzywką o kant kuli Oczko

Odnosi się to oczywiście do całego gatunku "muzyki" zwanej rapem, czy tam hipchopem. Nie odróżniam poszczególnych składników tej brei, jak rzekł kiedyś Kazik Staszewski.

Gdybym był chrześcijaninem, powiedziałbym "zbaw nas panie boże od rapu i zła wszelkiego"...
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
#12
Marcin_77 napisał(a):Te słowa "rap"+"na poziomie" a jeszcze jak się doda przymiotnik "polski"..... tak do siebie pasują.....
że zaczynam czuc się jak łysy, co walnął grzywką o kant kuli Oczko
obecny polski rap jest w 95% do dupy. ale kalibrowi jego swietnosci odmowic nie mozna.
I am virgin
I'm a whore
Giving nothing
The taker
The maker of war
#13
ee posłuchajcie lepiej undergroundu. tam dissują mohery. chociażby formacja cmentarz albo mroku.
piątka dla wszystkich fanów prawdziwego rapu.
poza tym są prawdziwe skłądy jak molesta bez cenzury ths klika(ziomy z mojego osiedla).
#14
Raul, to zarzuć linkami. Skoro wg Ciebie to takie dobre - może się wreszcie do rapu przekonam....?
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
#15
http://www.hip-hop.pl/albumy/projector.p...1171022648
sprawdź kawałek mam dość gier tych
http://www.grogra.com/index2.php?PHPSESS...340b44a6ad kliknij na baner formacja cmentarz i tam masz dział mp3 kliknij i sprawdź tę pod tytułem sytuacja społeczno polityczna
#16
XXy --> wojewódzkiego to nie znam, bo nie mam tv, ale Kaliber to muza na najwyższym poziomie, a hip hopu za specjalnie to nie słucham, bo gitar brak.
#17
to sprawdź run dmc albo cypress hill
#18
ja z wytwórni rapowych szanuje sp. records prosto i asfalt poza tym wy wsadzacie ostrego moleste i wwo razem z verbą i jeden osiem co jest bezzasadne. tych dwóćh ostatnich rapem sie nazwać nie da. jest coś takiego jak niejakie hiphopolo czyli tłumacząc najprościej pseudo rapowa muzyka biesiadna natomiast są zespoły które nie robią rapu dla kasy tylko dla przyjemności. (nazwy już wymieniłem wyżej ale jest takich składów wiecej).
#19
Raul napisał(a):ja z wytwórni rapowych szanuje sp. records prosto i asfalt poza tym wy wsadzacie ostrego moleste i wwo razem z verbą i jeden osiem co jest bezzasadne. tych dwóćh ostatnich rapem sie nazwać nie da. jest coś takiego jak niejakie hiphopolo czyli tłumacząc najprościej pseudo rapowa muzyka biesiadna natomiast są zespoły które nie robią rapu dla kasy tylko dla przyjemności. (nazwy już wymieniłem wyżej ale jest takich składów wiecej).
uuu... "tru" hiphopowiec sie nam oburza.. kto wsadzil moleste i verbe do jednego worka (pomijajac, ze dopiero po tym poscie dowiedzialam sie co to jest ta verba)???

nikt nie najezdza na Twoje ulubione zespoly wiec sobie daruj, bo cos czuje, ze sie ktos zaczyna nakrecac, do bronienia jedynie slusznego hiphopu itp. muzyka jak kazda inna sa tu talenty, sa tez beztalencia.

a jakby molesta czy wwo nie robilo tego dla kasy, to by na tym nie zarabiali - co nie oznacza, ze robia to TYLKO dla kasy.
I am virgin
I'm a whore
Giving nothing
The taker
The maker of war
#20
Charlotte, Marcin_77, XXy, darujcie sobie komentarze o zjawiskach, o których nie macie zielonego pojęcia (mówię o muzyce), bo bardzo smutno się Was czyta. Widać, tacy telewizyjni znawcy nam tu rosną :lol2: .

Cytat:Raul, to zarzuć linkami. Skoro wg Ciebie to takie dobre - może się wreszcie do rapu przekonam....?
Czytając co wypisujesz, to wątpię w Twoje jakiekolwiek wyjście z durnych założeń.
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości