To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdybym był politykiem... II
#1
Gdybym był politykiem byłbym ultra lewicowym liberałem.

Doszedłbym do władzy bardzo szybko bo w Polsce znajdzie się dość post-PZPRowców by głosować na takie szumowiny.

Mój kraj byłby tak wielorasowy,że w ramach tolerancji zalegalizowałbym związki ludzi z koniami , psami i innymi zwierzętami (oczywiście homo jak i heteroseksualne związki).

Tak lewacki ,że wszystkie kościoły zamieniłbym na siedziby partii.

Walkę z nietolerancją zacząłbym od stworzenia obozów koncentracyjnych dla wszystkich prawicowców i innych ciemnogrodów ,którzy ośmielają się mieć inne zdanie niż my - tolerancyjni lewicowi liberałowie.

Zalegalizowałbym \"rażące obnażanie\".Ba!Nakazłbym wręcz ludziom chodzić po mieście nago , a najlepiej byłoby gdyby wszyscy kopulowali ze wszystkimi(trzeba być postępowym , a nie konserwatywnym).

Czy muszę dodawać ,że zalegalizowałbym wszystkie możliwe narkotyki.Koniec z faszystowskim zakazem zażywania heroiny!
Ci podli prawicowcy nie będą już zagrażać naszemu multikulturalnemu
otwartemu na wszystko społeczeństwu.

Moją propozycją walki z dyskryminacją i szarlatanerią jest nadanie głównej roli w rządzie mniejszościom narodowym ,seksualnym,światopoglądowym i religijnym co na pewno przyczyni się do uczynienia z Polski międzynarodowego mocarstwa.A nic tego nie przyśpieszy lepiej niż rozmnażanie się gejów i lesbijek.

W moim kraju branie łapówek nie jest karane poniważ kodeks karny został zliberalizowany.Pedofilia też nie będzie karana , w końcu nie będę przecież odbierał ludziom prawa do samorealizacji.To samo odnosi się do kazirodztwa,zoofili i nekrofilii.No bo przecież trzeba być tolerancyjnym.

Ten tekst napisałem z myślą o autorze artykułu \"Gdybym był politykiem...\" ,któremu chciałbym uzmysłowić, że propagandowe wyolbrzymianie i demonizowanie prawicy jest tak samo niedobre jak demonizowanie lewicy.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#2
dobra, moj glos juz masz Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#3
No to jescze paru zwolenników i będe mógł kandydować na prezydenta.Duży uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#4
Ja napisałem ten tekst. I zgadzam sie z tobą - zadna ze skrajności nie jest dobra. Prawda lezy gdzieś pośrodku, jak ktoś kiedyś mądrze powiedzial...

Co do mojego tekstu miał być raczej humorystyczny w pewnym odcieniu czarnego humoru niż propagandowy.

A jednak przyznam się że gdyby doszło do wyborów między politykiem którego ja stworzyłem, a politykiem którego stworzył Jacek - głosowałbym na tego drugiego. A inni forumowicze?
Odpowiedz
#5
Cytat:Ten tekst napisałem z myślą o autorze artykułu \"Gdybym był politykiem...\" ,któremu chciałbym uzmysłowić, że propagandowe wyolbrzymianie i demonizowanie prawicy jest tak samo niedobre jak demonizowanie lewicy.
Uff... A już myślałem, że Ci totalnie odwaliło... Niezdecydowany
Odpowiedz
#6
Cytat:Doszedłbym do władzy bardzo szybko bo w Polsce znajdzie się dość post-PZPRowców by głosować na takie szumowiny.

Nie jest Ich tak dużo. Jakby tak było Cimoszewicz w rankingach by wygrywał.

Cytat:Mój kraj byłby tak wielorasowy,że w ramach tolerancji zalegalizowałbym związki ludzi z koniami , psami i innymi zwierzętami (oczywiście homo jak i heteroseksualne związki).

Hmm... Zrównujesz tutaj homoseksualistów, do zoofili ?? Zoofilia to przestępstwo, homoseksualizm sprawa natury.

Cytat:Tak lewacki ,że wszystkie kościoły zamieniłbym na siedziby partii.

Wystarczy, żeby Kościół był normalnie rozliczany i nie brał pieniędzy od państwa. No i jeszcze odpolitycznić Telewizje, szkoły i urzędy.

Cytat:Zalegalizowałbym \"rażące obnażanie\".Ba!Nakazłbym wręcz ludziom chodzić po mieście nago , a najlepiej byłoby gdyby wszyscy kopulowali ze wszystkimi(trzeba być postępowym , a nie konserwatywnym).

Tutaj nawet niewidzę analogii do jakiejkolwiek lewicy. O co chodzi z tym seksem ?? Jakiś kompleksik ?? Duży uśmiech

Cytat:Czy muszę dodawać ,że zalegalizowałbym wszystkie możliwe narkotyki.Koniec z faszystowskim zakazem zażywania heroiny!

Ja nie jesem za legalizacją narkotyków. To jest rzecz, od której nie ma już powrotu. Jak zalegalizujesz, niemozesz później zdelegalizować. ( Nie chodzi o teorie, tylko praktyke ).

Cytat:W moim kraju branie łapówek nie jest karane poniważ kodeks karny został zliberalizowany.Pedofilia też nie będzie karana , w końcu nie będę przecież odbierał ludziom prawa do samorealizacji.To samo odnosi się do kazirodztwa,zoofili i nekrofilii.No bo przecież trzeba być tolerancyjnym.

Widać wpływ kościoła katolickiego na tolerancje Język Dlaczego łamanie prawa uwarzasz za tolerancję ?? Jestem światopoglądowo hiper lewicowy ( nie licząc narkotyków i aborcji ) ale łamanie prawa bym tak tępił, że ja pierdziele Język

Cytat:Ten tekst napisałem z myślą o autorze artykułu \"Gdybym był politykiem...\" ,któremu chciałbym uzmysłowić, że propagandowe wyolbrzymianie i demonizowanie prawicy jest tak samo niedobre jak demonizowanie lewicy.

Ale i tak Ci odpowiedziałem. Cieszysz się Duży uśmiech ?? Prawica nie jest do końca zła. Ale LPR i PiS, chyba mało mają wspólnego z Kościołem i w ogóle mają problemy z miłością drugiej osoby. Oni by zalegalizowali kare śmierci i leczyli by homoseksualistów...
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
#7
Cytat:Ja napisałem ten tekst. I zgadzam sie z tobą - zadna ze skrajności nie jest dobra. Prawda lezy gdzieś pośrodku, jak ktoś kiedyś mądrze powiedzial...

Dokładnie.
Cytat:Co do mojego tekstu miał być raczej humorystyczny w pewnym odcieniu czarnego humoru niż propagandowy.

Rozumiem , mój też.

Cytat:A jednak przyznam się że gdyby doszło do wyborów między politykiem którego ja stworzyłem, a politykiem którego stworzył Jacek - głosowałbym na tego drugiego. A inni forumowicze?

Hehe , no to mam już drugiego zwolennika.Założę chyba sztab wyborczy.

Adam:
Cytat:Uff... A już myślałem, że Ci totalnie odwaliło...

Jeszcze totalnie nie , ale juz częściowo Uśmiech

Horhe:
Cytat:Ale i tak Ci odpowiedziałem. Cieszysz się ?? Prawica nie jest do końca zła. Ale LPR i PiS, chyba mało mają wspólnego z Kościołem i w ogóle mają problemy z miłością drugiej osoby. Oni by zalegalizowali kare śmierci i leczyli by homoseksualistów...

Bardzo się cieszę ,ale niepotrzebnie to zrobiłeś , bo ten tekst nie był pisany na poważnie.

Pozdrawiam
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#8
Cytat:A jednak przyznam się że gdyby doszło do wyborów między politykiem którego ja stworzyłem, a politykiem którego stworzył Jacek - głosowałbym na tego drugiego. A inni forumowicze?
Ja też bym głosował na tego drugiego. Uśmiech[sub]
Post był edytowany przez autora dnia 09 10 2005 o godzinie 17:43
[/sub]
Odpowiedz
#9
I ja równieżOczkoa bardziej konkretnie: Jacek - nie możesz jeszcze kandydować na prezydenta - za 15 lat dopiero Szczęśliwy
Odpowiedz
#10
Cytat:za 15 lat dopiero

O kurdeSmutny

No ale jak zostanę prezydentem to obiecuję wam ,że zliberalizuję ten głupi przepis i w ramach walki z dyskryminacją młodzieży i dzieci prezydentem będzie mógł zostać każdy kto ukończył 6 lat i potrafi jasno formułować swoje koncepcje dotyczące rozwoju naszego państwa.Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#11
Cytat: potrafi jasno formułować swoje koncepcje dotyczące rozwoju naszego państwa.

Czyli tak zliberalizujesz, że nikt niezostanie prezydentem :twisted:
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
#12
Cytat:Czyli tak zliberalizujesz, że nikt niezostanie prezydentem

No cóż , trochę się zapędziłem , ale jednak moją misją na tym świecie , w tym kraju jest również walka z neofaszystowską dyskryminacją dzieci w wyborach parlamentarnych i prezydenckich.

I spocznę dopiero wtedy ,gdy Neonazistowski Kościół Katolicki nie ugnie się pod herkulesową siłą tolerancji i skrajnego liberalizmu :!:

Jeśli przyjdzie mi jeszcze pomysł na rozwinięcie mojego programu, to dopiszę.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#13
Cytat:I spocznę dopiero wtedy ,gdy Neonazistowski Kościół Katolicki nie ugnie się pod herkulesową siłą tolerancji i skrajnego liberalizmu

Ta ironia skąd się bierze ? Na tym forum słyszałeś takie zapędy ?? Czy w polityce ?? BO jak narazie ostatnie 4 lata rządziła lewica, ja mam dwie lekcje kretyńskiej religii w tygodniu, zero wychowania do życia w rodzienie, związki homoseksualne nie są zalegalizowane, kościół dostaje od państwa kupe kasy, a sporo ludzi głoduje. Na dodatek otwiera się świątynie, za miliony złotych. Więc ja niewiem, skąd się bierze ta ironia ?? No i jest jeszcze faszystowskie radio, które nawołuje do nienawiści. Ale ono jest poprawne poltyczne, bo przecież religijne.
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
#14
Cytat:BO jak narazie ostatnie 4 lata rządziła lewica, ja mam dwie lekcje kretyńskiej religii w tygodniu

Religia nie jest obowiązkowa.po złożeniu odpowiedniego oświadczenia nie musisz na nia chodzić.

Cytat:zero wychowania do życia w rodzienie

Ja miałem.I było nudne jak lekcje kretyńskeij religii.

Cytat:związki homoseksualne nie są zalegalizowane

Związki homoseksualne nie są zakazne , a więc nie są nielegalne.

Cytat:kościół dostaje od państwa kupe kasy, a sporo ludzi głoduje.

Kościół za tą kupe kasy prowadzi od 15 lat Caritas , który prowadzi stołówki dla ludzi głodujących.

Cytat:No i jest jeszcze faszystowskie radio, które nawołuje do nienawiści.

Taka jest cena demokracji.Nic na to nie poradzę.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#15
Cytat:Religia nie jest obowiązkowa.po złożeniu odpowiedniego oświadczenia nie musisz na nia chodzić.

Ale jest kretyńska, i ja płace by ksiądz sobie siedział i nic nie robił. Religia w innej formie, w formie ciekawostek, była by dla mnie zbawieniem. Ale jak narazie, przysięgam Ci, że więcej niż 4 \"normalne\" ( na których coś robiliśmy ) lekcji w LO nie miałem. A chodzę do 3 klasy. W pierwszej klasie ( mieszkam w Krakowie ) ksiądz chodził naokoło klasy, jak się go kolega spytał \"Co ksiądz robi\", to On odpowiedział, że idzie na kopiec Kościuszki. Doprawy, nie mów mi o zaświadczeniu, chyba, że lekarskim dla niektórych księży.

Cytat:Ja miałem.I było nudne jak lekcje kretyńskeij religii.

Jak Cię uczył ksiądz Duży uśmiech Ale wiesz, na tą lekcje, jak ktoś chce chodzić, to musi pisać oświadczenie, że chce, na religie odwrotnie. Ciekawe, co ??

Cytat:Związki homoseksualne nie są zakazne , a więc nie są nielegalne.

No, tak. Świetna retoryka. Homoseksualista X i Homoseksualista Y, nie mogą razem rozliczać się z podatku, nie mogą sobie iśc \"normalnie\" ulicą, nie mogą robic mnóctwa rzeczy. Mi chodzi, oto, by ludzie, którzzy są normalni ( od chyba 78 roku, już oficjalnie, homoseksualizm przestał być chorobą ) mieli możliwość normalnego życia.

Cytat:Kościół za tą kupe kasy prowadzi od 15 lat Caritas , który prowadzi stołówki dla ludzi głodujących.

Nieprawda. Za te pieniądze księża sobie kupują mercedesy. Caritas jest z datków, od ludzi, nie z podatków.

Cytat:Taka jest cena demokracji.Nic na to nie poradzę.

Episkopat by mógł. Ale nie chce.
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
#16
Cytat:Religia nie jest obowiązkowa.po złożeniu odpowiedniego oświadczenia nie musisz na nia chodzić.
O kurcze 8O . To religia jest obowiązkowa. Ja myślałem że jak sie nie wpiszesz to cię mogą cmoknąć. Tak było w moich czasach a to nie było tak dawno.

Cytat:Związki homoseksualne nie są zakazne , a więc nie są nielegalne.
Powtórzę Horhego bo za bardzo nie zrozumiałeś Duży uśmiech :
Cytat:związki homoseksualne nie są zalegalizowane

Cytat:Kościół za tą kupe kasy prowadzi od 15 lat Caritas , który prowadzi stołówki dla ludzi głodujących.
Horhe już ci wyjaśnił. Ale nawet gdybyś miłał rację to umknęło ci, że nie kościół tylko podatnicy.
Odpowiedz
#17
Cytat:Ale jest kretyńska, i ja płace by ksiądz sobie siedział i nic nie robił. Religia w innej formie, w formie ciekawostek, była by dla mnie zbawieniem. Ale jak narazie, przysięgam Ci, że więcej niż 4 \"normalne\" ( na których coś robiliśmy ) lekcji w LO nie miałem. A chodzę do 3 klasy. W pierwszej klasie ( mieszkam w Krakowie ) ksiądz chodził naokoło klasy, jak się go kolega spytał \"Co ksiądz robi\", to On odpowiedział, że idzie na kopiec Kościuszki. Doprawy, nie mów mi o zaświadczeniu, chyba, że lekarskim dla niektórych księży.

Już kiedyś wcześniej napisałem , że nie jestem za nauczaniem religii w szkołach.

A na religię można nawet nie chodzić od podstawówki , tyle tylko ,że wtedy takie oświadczenie musi być podpisane przez rodziców.

Cytat:Ale wiesz, na tą lekcje, jak ktoś chce chodzić, to musi pisać oświadczenie, że chce, na religie odwrotnie. Ciekawe, co ??

Masz rację , nie jest to sprawiedliwe.
Cytat:Nieprawda. Za te pieniądze księża sobie kupują mercedesy.

Nieprawda.Przeczytaj sobie raport finansowy na co zostały wydane te pieniądze.

Cytat: Caritas jest z datków, od ludzi, nie z podatków.

Jest i z tego i z tego.

Cytat: ŹRÓDŁA POZYSKIWANIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA PROJEKTY:

* BUDŻET
* CARITAS INNYCH KRAJÓW
* CARITAS DIECEZJALNE
* OSOBY FIZYCZNE I PRAWNE

Każdy ofiarodawca otrzymuje od Caritas Polska sprawozdanie z wykorzystania środków finansowych na realizację określonych projektów.

DOTACJE Z BUDŻETU
(wliczone w projekty realizowane przez Caritas Polska)

MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ

* WYPOCZYNEK LETNI DLA DZIECI POLONIJNYCH - 300.000 zł
* WYPOCZYNEK LETNI DLA DZIECI POWODZIAN - 75.040 zł
* MIĘDZYNARODOWY WYPOCZYNEK MŁODZIEŻY - 3.211 zł

KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW

* WYPOCZYNEK LETNI DZIECI POWODZIAN - 134.000 zł

MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ

* BEZDOMNI - ZIMA 2001/2002 - 430.000 zł

FUNDUSZ SKŁADKOWEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ROLNIKÓW

* SPRZĘT MEDYCZNY DLA STACJI OPIEKI CARITAS - 600.000 zł

MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH

* SPRZĘT MEDYCZNY DLA KAZACHSTANU - 348.153,26 zł

RAZEM: 1.890.404,26 zł

(uwaga! dotacje z budżetu zostały wliczone w projekty realizowane przez Caritas Polska)


DAROWIZNY RZECZOWE OTRZYMANE PRZEZ CARITAS POLSKA W 2001 R.
(wycena i miejsce przeznaczenia)

WARSZAWSKIE ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE \"POLFA\"

LEKI

45.522,98 zł
INDIE
LEKI

271.189,88 zł
SALWADOR
LEKI

176.688,41 zł
KOREA


493.401,27 zł




TARCHOMIŃSKIE ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE \"POLFA\" S.A.

LEKI

5.444,03 zł
INDIE



PHU \"REHMED\" SP. Z O.O.

SPRZĘT MEDYCZNY

1.090,00 zł
STACJE OPIEKI CARITAS



AGORA S.A.

OGŁOSZENIE W GAZECIE

3.611,20 zł
SALWADOR


5.392,40 zł
INDIE


5.392,40 zł
TRZĘSIENIE ZIEMI


6.201,26 zł
POWÓDŹ


5.392,40 zł
POWÓDŹ


25.989,66 zł




SCHOLLER SP. Z O.O.

LODY

64.987,21 zł
CARITAS DIECEZJALNE
MROŻONKI

459,90 zł
CARITAS DIECEZJALNE
LODY

4.597,74 zł
CARITAS DIECEZJALNE


70.044,85 zł




\"CEFARM\" CZĘSTOCHOWA S.A.

LEKI

251.161,71 zł
UKRAINA
LEKI

206.488,29 zł
UKRAINA


457.650,00 zł




PUPH \"ORMEX\" BARDZIŃSKI B. BORATYŃSKI

BUTY

2.464,78 zł
BEZDOMNI



RÓŻNI OFIARODAWCY Z CHICAGO, USA

ŚRODKI CZYSTOŚCI,
ODZIEŻ, OBUWIE


3.518,00 zł

POWÓDŹ
ODZIEŻ

825,00 zł
POWÓDŹ


4.343,00 zł




STANISŁAW GĘBAŁA

MASZYNY I SPRZĘT ROLNICZY


4.793,25 zł

RUANDA


6.240,00 zł
RUANDA


11.033,25 zł




STRAŻ POŻARNA

MATERIAŁY OPATRUNKOWE

50.000 zł
STACJE OPIEKI CARITAS



RAZEM: 1.121.460,84 z

Adam:
Cytat:Ale nawet gdybyś miłał rację to umknęło ci, że nie kościół tylko podatnicy.

Nic mi nie umknęło.Napisałem , że Kościół prowadzi stołówki dla ludzi głodujących.Podatnicy wspomagają Caritas finansowo ,ale to nie oni go prowadzą.

Poza tym podatnicy pracują , więc może po ciężkim dniu pracy mogliby nie mieć czasu i ochoty na pomaganie biednym.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#18
I aby nam nie umknęło jedno ważne zdanie:

Cytat:Każdy ofiarodawca otrzymuje od Caritas Polska sprawozdanie z wykorzystania środków finansowych na realizację określonych projektów.

A gdybyście nadal uważali , że te pieniądze idą na mercedesy - poniżej adres stronki , na której dziennikarze
sprawdzali i opisywali działalność Caritasu:

http://www.caritas.pl/index_pl.php?show=...&data_do=0[sub]
Post był edytowany przez autora dnia 09 13 2005 o godzinie 10:23
[/sub]
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#19
Własnie sobie pomyslałem mimochodem ze w tym moim ultraprawicowym kraju insygniami władzy byłby rozaniec i moherowy beret....
Odpowiedz
#20
A w moim ultralewicowym kraju insygniami byłyby dwa krzyżujące się w kształcie litery x penisy symbolizujące tolerancyjność dla związków homoseksualnychDuży uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości