Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdybym był politykiem... II
DYSKRYMINACJA! Meskie czlonki jako insygnia dyskryminuja kobiety! Dorzuc gdzies wagine albo cofne swoje poparcie Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
No dobra.Dorzucam waginę , piersi i sutki(2 pary - męskie i żeńskie).

Przynajmniej każdy obcokrajowiec , który zobaczy flagę naszego kraju , do końca życia jej nie zapomni.Uśmiech

Odpowiedz

Cytat:Jacek:
Cytat:I spocznę dopiero wtedy ,gdy Neonazistowski Kościół Katolicki nie ugnie się pod herkulesową siłą tolerancji i skrajnego liberalizmu

Horhe:
Ta ironia skąd się bierze ? Na tym forum słyszałeś takie zapędy ??

Właśnie usłyszałem:
http://www.ateista.pl/forum.php?page=&cm...ategory=15
Odpowiedz
Cytat:Właśnie usłyszałem:

Ustalanie wiary bądź niewiary \"możnych\" tego świata, to inna sprawa. Przecież nikt ( chyba Duży uśmiech ) nie chce tutaj zamykać Kościoła.
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
Cytat:Nic mi nie umknęło.Napisałem , że Kościół prowadzi stołówki dla ludzi głodujących.Podatnicy wspomagają Caritas finansowo ,ale to nie oni go prowadzą.
To kościół go prowadzi czy laikat???

Cytat:A gdybyście nadal uważali , że te pieniądze idą na mercedesy - poniżej adres stronki , na której dziennikarze
sprawdzali i opisywali działalność Caritasu:
A gdybyś nadal myślał że na mercedesy ida pieniądze z Caritasu a nie od państwa to powyżej post Horhego. Duży uśmiech

Cytat:Właśnie usłyszałem:
Ty to masz dalekie skojarzenia. :lol2: :lol2: :lol2:
Odpowiedz
Cytat:To kościół go prowadzi czy laikat???

Kościół , kler i ochotniczy wolonatriat laicki.

Cytat:A gdybyś nadal myślał że na mercedesy ida pieniądze z Caritasu a nie od państwa to powyżej post Horhego.

Szkoda , że stać was obu na ciągłe (bezpodstawne w tym przypadku) atakowanie katolicyzmu przy jednoczesnej obronie islamu.Smutny

Odpowiedz
Cytat:Szkoda , że stać was obu na ciągłe (bezpodstawne w tym przypadku) atakowanie katolicyzmu przy jednoczesnej obronie islamu.

Bo Islam jest Boski ( należy do ALLAHA ) a Kościół to jakiś zbiór mitów i legend.

Cytat:Kościół , kler i ochotniczy wolonatriat laicki.

To bardzo ładnie z Ich strony, ale podatnicy go utrzymują. A, że nieznasz funduszy Kościoła ( nawet szacunkowych ) to śmiem twierdzić, że mogą za pomocą Caritasu kupować sobie mercedesy.
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
Cytat:Bo Islam jest Boski ( należy do ALLAHA ) a Kościół to jakiś zbiór mitów i legend.

Mahomet jest ostatnim prorokiem , a przed nim był Jezus,Mojżesz itd..

Islam uważa za swoje święte księgi Nowy i Stary Testament.Myślałem ,że wiesz o tym.
W każdym razie biorąc to pod uwagę islam to też zbiór bajek.

A co do funduszy Kościoła to podałem wam raport caritasu z tego na co wydano pieniądze i link , na którym dziennikarze opisywali i sprawdzali rzetelność działalność caritasu.

Ja wam podałem argymenty a wy mi tu ciągle z tym mercedesem (no i nie zapomnijmy o maybachu.)

Jak by były jakieś nieprawidłowości to już dawno NIE albo trybuna to nagłośniła.

Macie zabobonne przekonania co do Caritasu.
Odpowiedz
Cytat:Islam uważa za swoje święte księgi Nowy i Stary Testament.Myślałem ,że wiesz o tym.
W każdym razie biorąc to pod uwagę islam to też zbiór bajek.

A ja myślałem, że ALLAH naprawde istnieje Smutny Teraz to rozwaliłeś mój ateistyczny światopogląd w ... Niepowiem, bo to brzydkie.

Cytat:Jak by były jakieś nieprawidłowości to już dawno NIE albo trybuna to nagłośniła.

Zapewne \"NIE\", nieczytasz Duży uśmiech dlatego, też podpowiem Ci, że często są tam ujawniane jakieś \"jaja\" z księżmi.

Cytat:Macie zabobonne przekonania co do Caritasu.

Ale jakie są to przekonania. Caritas to tylko przykład. Jest wiele śmierdzących spraw w Kościele, o których mówią gazety, których nikt nie czyta Duży uśmiech Więc niemiej do mnie pretensji, że się z tym źle czuje. Nie podoba mi sie to jak się zachowuje Kościół i państwo wobec Niego.
Białe zawsze zwyciężają!
Odpowiedz
Cytat: Jak by były jakieś nieprawidłowości to już dawno NIE albo trybuna to nagłośniła.

Tysiac razy do znudzenia i jeszcze raz od nowa. Myslisz ze kogos to obchodzi? Uśmiech
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Cytat:Szkoda , że stać was obu na ciągłe (bezpodstawne w tym przypadku) atakowanie katolicyzmu przy jednoczesnej obronie islamu.
To tylko twój sposób patrzenia na świat.

Cytat:Jak by były jakieś nieprawidłowości to już dawno NIE albo trybuna to nagłośniła.
Nie czytam NIE. Oczko Na temat tej gazety posłuchaj Horhego i Kilkegora. Ale zajżyj do FiM.

Cytat:Macie zabobonne przekonania co do Caritasu.
Nic nie mam do Caritasu. Oprócz tego że idzie z moich podatków.
Odpowiedz
Cytat:To tylko twój sposób patrzenia na świat.

Ty i Horhe nie napisaliście ani jednego negatywnego zdania na temat islamu , natomiast wiele na temat katolicyzmu.

Cytat:Nic nie mam do Caritasu. Oprócz tego że idzie z moich podatków.

Idzie dla biednych ludzi.To nie jest chyba żle?

Horhe:
Cytat:Ale jakie są to przekonania. Caritas to tylko przykład. Jest wiele śmierdzących spraw w Kościele, o których mówią gazety, których nikt nie czyta

Jest wiele śmierdzących spraw w kościele , bo tam też są tylko zwykli ludzie , a nie Jezusy.

A co do Caritasu.Na stronie internetowej NIE wszedłem w dział numerów archiwalnych , wpisałem w wyszukiwarce Caritas i wyników - 0.

Caritas jest organizacją kościelną dającą dużo dobra ludziom ,
więc nie cały KK i kler jest be jak niektórzy chcą myśleć.
Odpowiedz
Cytat:Ty i Horhe nie napisaliście ani jednego negatywnego zdania na temat islamu , natomiast wiele na temat katolicyzmu.
Coooooo??????? Pisałem wiele zdań na temat islamu. Mogły się zagubić bo mnóstwo obron piszę kiedy wy wszyscy go atakujecie.

Cytat:Idzie dla biednych ludzi.To nie jest chyba żle?
Pomoc musi być wolna. Robin wcale nie był dobry. No chyba że Szeryf grabiła a on zwracał. Ale pieniądze z między innymi moich podatków nie są ukradzione przeze mnie Caritasowi ani biednym.

Cytat:więc nie cały KK i kler jest be.
Tu nic nie wynika. Pamiętaj co pisałeś wcześniej. Prowadzą (i to nie kler) a nie finansują.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości