To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy jesteś za zakazem noszenia strojów, poprzez które jedna płać niewoli drugą?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak.
0%
0 0%
Nie.
0%
0 0%
Nie mam zdania.
100.00%
1 100.00%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewolący strój
#1
http://wiadomosci.onet.pl/1411696,2678,kioskart.html

Propaganda cały czas utrzymuje swoją siłę...

100 Afgańckich kobiet przy 1500 udanych samobójstwach Polskich mężczyzn (w stosunku 6:1 do udanych samobójstw kobiet) to nic.

Nikomu też jakoś nie przychodzi zabraniać mężczyznom noszenia dżinsów.A my jesteśmy tacy ciemiężeni przez tradycyjny demokratyczny strój.

Czemu połowa (dosłownie, w ciągu 27 lat ich liczba spadłą o 50% i teraz jest 2 razy więcej kobiet niż mężczyzn) Afgańskich mężczyzn musiała zginąć za ojczyznę walcząc z Sowieckim i jankeskim okupantem, a teraz nie dość,że nikt im nie okazuje szacunku,nie muwiąc już o jakiejś pomocy,to jeszcze są bezustanni i bezmyślnie szczuci?

No ale może sprecyzuję temat, tak jak w ankiecie, najłagodniejszy z wymienionych,czy powinniśmy rzucić kobietom w twarz te ich dżinsy?

P.S.Komentarze pod artykułem bardzo podnoszące na duchu.
Odpowiedz
#2
Ciekawy artykuł na jednym z moich ulubionych portali zagranicznych - na temat metod egzekwowania "właściwego stroju" u Iranek. Artykuł, a w nim linki do filmików, które szczególnie polecam, po angielsku:
http://www.coxandforkum.com/archives/001115.html
[Obrazek: DO_NOT_FEED_THE_TROLL_by_Bloodlust_.gif]
Myślenie nie boli, chyba, że jest karane chłostą - http://www.racjonalista.pl/
Kto wątpi, nie błądzi - http://richarddawkins.net/
Ocenzurowany za ateizm --> http://www.gisburne.com/ngbook.php
Spirala Nienawiści
Odpowiedz
#3
Proponuję wprowadzenie obowiązkowych uniformów - worów pokutnych przewiązanych rzemieniem. W ten spośób katolicki i islamski ideał zostanie osiągnięty - wszyscy staniemy się aseksualni. Uśmiech
Historia uczy, że jeszcze nigdy nikogo niczego nie nauczyła.
Odpowiedz
#4
Cytat:100 Afgańckich kobiet przy 1500 udanych

Źródło?



Cytat:to jeszcze są bezustanni i bezmyślnie szczuci?

Szczuci? A co im do tego co kobieta chce nosić, czy chce sie uczyć itp?
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#5
Co to ma wspolnego z polityka ? Przenosze.
Null pointer exception
Odpowiedz
#6
Chyba lepiej patrzeć na odkrytą kobietę niż okrytą 8-)

Wyjątkiem są paszczury, ale to chyba rzadkość. Wystarczy trochę alkoholu, a wszystkie wyglądają jednakowo.
[Obrazek: quasiuserbarfi1.png]
Odpowiedz
#7
Luka Wars napisał(a):Wyjątkiem są paszczury, ale to chyba rzadkość. Wystarczy trochę alkoholu, a wszystkie wyglądają jednakowo.
wystarczy troche trefnego bimbru i nie widzisz żadnej różnicy. w ogóle niec nie widzisz.


a ja bym tam połaził w spódnicy. albo sukience. Forumowiczki, czy to wygodne ciuchy?
Odpowiedz
#8
Haleth napisał(a):Ciekawy artykuł na jednym z moich ulubionych portali zagranicznych
Po persku to on nie jest.Szkoda,że jankesi tak żadko mówią o tym,jak trzeba być ubranym u nich na plażach,a slipy nie wystarczą.

martwy_biskup napisał(a):Źródło?
Rocznik statystyczny!A to jeżeli trudno ci się wybrać do bibliteki lub wpisać w google: http://pl.wikipedia.org/wiki/Samob%C3%B3jstwo Pomyliłem się, nie 1500 a 3,5 tysiąca.

martwy_biskup napisał(a):Szczuci? A co im do tego co kobieta chce nosić, czy chce sie uczyć itp?
A nie są szczuci?Zapytaj w na ulicy o stosunek dajmy na to do włochów i do Afgańczyków.Zobaczysz co ci wyjdzie.A czemu kobietom nie było nic do wojny z Sowietami i nie ma nic do wojny z jankesami...?!Taki już podział ról.Ale jednak zachód chce się wepchać wszędzie ze swoimi przywilejami dla kobiet.

Al-Rahim napisał(a):a ja bym tam połaził w spódnicy. albo sukience. Forumowiczki, czy to wygodne ciuchy?
Ja też.Ahh... kiedy nadejdą te czasy,że będziesz pytał o to porumowiczów...
Odpowiedz
#9
Cytat:Forumowiczki, czy to wygodne ciuchy?

Najwygodniejsze z mozliwych, nic sie nie kisi Duży uśmiech

Cytat:Zapytaj w na ulicy o stosunek dajmy na to do włochów i do Afgańczyków.

Stosunek do wlochow??? A jaki moze być? Oczko
Do Afgańczykow jest zupelnie uzasadniony i zazwyczaj trafny....Maja po prostu inne podejscie do malzenstwa i europejki zdaja sobie z tego sprawe... Takie Afganki np. rowniez powoli do tego dochodzą....

Cytat:Ale jednak zachód chce się wepchać wszędzie ze swoimi przywilejami dla kobiet.

Najpierw piszesz tak jakby Afgańczycy byli źle oceniani a potem sam stwierdzasz, że kobiety nie maja przez nich zadnych przywilejow....

Cytat:A czemu kobietom nie było nic do wojny z Sowietami i nie ma nic do wojny z jankesami

No a jak ty to sobie wyobrazasz... Przekaz mi prosze swoja wizje co kobiety maja robić... Kobiety maja walczyc z jaknesami? Faceci na kobiety?
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#10
martwy_biskup napisał(a):Do Afgańczykow jest zupelnie uzasadniony i zazwyczaj trafny....
Adam napisał(a):Czemu połowa (dosłownie, w ciągu 27 lat ich liczba spadłą o 50% i teraz jest 2 razy więcej kobiet niż mężczyzn) Afgańskich mężczyzn musiała zginąć za ojczyznę walcząc z Sowieckim i jankeskim okupantem, a teraz nie dość,że nikt im nie okazuje szacunku,nie muwiąc już o jakiejś pomocy,to jeszcze są bezustanni i bezmyślnie szczuci?
Czyli 50% ryzyko poniesienia śmierci przez przeciętnego męszczyznę w dwóch wojnach o wyzwolenie kraju,w tym tychrze kobiet,nie ma znaczenia.Powinni być szczuci,bo Eurpoejskim feministkom-okupantkom się tak podoba...? Smutny

martwy_biskup napisał(a):Maja po prostu inne podejscie do malzenstwa i europejki zdaja sobie z tego sprawe...
Nie wyjść za kogoś a nienawidzieć go i szczuć przeciw niemu (a nawet mordować z niewidzialnych dla radarów helikopterów) to różne sprawy.Pewnie zaraz w innym wontku pędziesz krzyczała przeciw MW,która będzie miałą inny pogląd na małżeństwo niż geja i też będzie maiała do nich wiadomy stosunek.

martwy_biskup napisał(a):Takie Afganki np. rowniez powoli do tego dochodzą....
Tak się przedstawia twoja metafizyczna wizja przyszłości świata?

martwy_biskup napisał(a):Najpierw piszesz tak jakby Afgańczycy byli źle oceniani a potem sam stwierdzasz, że kobiety nie maja przez nich zadnych przywilejow....
Zdezorientowanyhock: A to ty już uznajesz,że kobietom należą się przywileje...??? :roll:

martwy_biskup napisał(a):No a jak ty to sobie wyobrazasz... Przekaz mi prosze swoja wizje co kobiety maja robić... Kobiety maja walczyc z jaknesami? Faceci na kobiety?
Wyobrażam to sobie tak,że każdy kto chce współżyć z innym we wspólnym dobru jakim jest kraj powinien ponosić na jego rzecz takie same koszty.Jeżeli kobiety nie mają ponosieć tak ogromnych poświęceń jakim była obrona Afganistanu,to niech uznają wreszcie,że o kształcie tego kraju powinni decydować ci,który takie poświęcenie ponieśli.

JESTEM ZASZOKOWANY.Z TAKIM PRZEKONANIEM NIE DOŚĆ,ŻE UZNAJESZ PRAWO KOBIET DO PRZYWILEJÓW I TO JESZCZE ZADAJESZ RETORYCZNE PYTANIE O TO,CZY MĘŻCZYŹNI NIE POWINNI PONOSIĆ POŚWIĘCEŃ NA RZECZ KOBIET.

A PÓŹNEJ WIELE OSÓB MI TUTAJ ZARZUCA,ŻE JA Z MOIM RÓWNOUPRAWNIENIEM JESTEM WSTECZNY.

A INNE SIĘ DZIWIĄ KIEDY MÓWIĘ,ŻE TAK NAPRAWDĘ TO W KEŻDEJ SYTUACJI OPRÓCZ RODZENIA MEŻCZYZNA WIĘCEJ ZNACZY,BO PRZECIEŻ NAWET NA KOBIECE PARYTETY I STANOWISKA TO MĘŻCZYZNA MUSI ZAPRACOWAĆ,PODOBNIE JAK NA TE TWOJE "PRZYWILEJE".
Odpowiedz
#11
Cytat:Czyli 50% ryzyko poniesienia śmierci przez przeciętnego męszczyznę w dwóch wojnach o wyzwolenie kraju,w tym tychrze kobiet,nie ma znaczenia.Powinni być szczuci,bo Eurpoejskim feministkom-okupantkom się tak podoba...?

ok, fajnie wyzwolili kraj, czyli że kazde następne pokolenie mężczyzn ma z tego powodu mieć większe prawa i tłamsić kobiety?
Weź już zostaw ten argument...


Cytat:(a nawet mordować z niewidzialnych dla radarów helikopterów)

Masz obsesje...

Cytat:Wyobrażam to sobie tak,że każdy kto chce współżyć z innym we wspólnym dobru jakim jest kraj powinien ponosić na jego rzecz takie same koszty.Jeżeli kobiety nie mają ponosieć tak ogromnych poświęceń jakim była obrona Afganistanu,to niech uznają wreszcie,że o kształcie tego kraju powinni decydować ci,który takie poświęcenie ponieśli

To niech im na to pozwolą!!!! Ty przedstawiasz mężczyzn jako takich biednych a czy oni sie tak naprawde czują? Chyba jakiś afgańczyk musiałby się wypowiedzieć....

Cytat:Tak się przedstawia twoja metafizyczna wizja przyszłości świata?

Nie mialeś nic lepszego do napisania???
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#12
martwy_biskup napisał(a):ok, fajnie wyzwolili kraj, czyli że kazde następne pokolenie mężczyzn ma z tego powodu mieć większe prawa i tłamsić kobiety?
NIE,MOJA TY MISTYRZYNIO LOGIKI... :mrgreen: MAJĄ OBOWIĄZEK GINĄĆ ZA KRAJ ZA KAŻDYM RAZEM (RÓWNIEŻ TERAZ,CO NIEZGRABNIE OMINĘŁAŚ),WIĘC I KOBIETY MAJĄ SWOJE OBOWIĄZKI.

martwy_biskup napisał(a):Masz obsesje...
Raz się pochyliłem nad losem ludzi pozbawionych dostępu do techniki i mordowanych za pośrednictwem komputerów i od razu obsesja...? :roll:

martwy_biskup napisał(a):To niech im na to pozwolą!!!!
Sama im na to pozwól:
martwy_biskup napisał(a):Ty przedstawiasz mężczyzn jako takich biednych a czy oni sie tak naprawde czują? Chyba jakiś afgańczyk musiałby się wypowiedzieć....

martwy_biskup napisał(a):No a jak ty to sobie wyobrazasz... Przekaz mi prosze swoja wizje co kobiety maja robić... Kobiety maja walczyc z jaknesami? Faceci na kobiety?
Ci martwi...?Jak się czują,nie wiem... Jak chcesz,żeby się wypowiedzieli to ich zapytaj...

A może same Afganki należałoby zapytać,co one myślą o tradycyjnej opiece w tradycyjnym społeczeństwie,a nie dawać o nich decydować zachodnim rozwrzeszczanym gówniarom uważającym się za feministki.

martwy_biskup napisał(a):Nie mialeś nic lepszego do napisania???
A ty miałaś?Mam ci przedstawić moją wizję,zlaicyzowanych muzułmańsko-buddyjskich maskulistów uprawiających medytację i nie kożystających z zasiłków?
Odpowiedz
#13
Cytat:MAJĄ OBOWIĄZEK GINĄĆ ZA KRAJ ZA KAŻDYM RAZEM (RÓWNIEŻ TERAZ,CO NIEZGRABNIE OMINĘŁAŚ),

Mistrzu logiki gdyby tak ginęli za ten kraj to martwi nie tlamsili by kobiet....

Cytat:A ty miałaś?Mam ci przedstawić moją wizję,zlaicyzowanych muzułmańsko-buddyjskich maskulistów uprawiających medytację i nie kożystających z zasiłków?

Jeżeli w ten sposob pokazesz mi, że jesteś inteligentny to dajesz...

Cytat:Sama im na to pozwól:

pozwalam...

Cytat:A może same Afganki należałoby zapytać,co one myślą o tradycyjnej opiece w tradycyjnym społeczeństwie,a nie dawać o nich decydować zachodnim rozwrzeszczanym gówniarom uważającym się za feministki.

No właśnie o to chodzi i to było napisane w artykule- zobaczyly jak może żyć kobieta i teraz też chca takiego życia bo wcześniej nawet nie zdawały sobie sprawy z tego, że są nieszczęśliwe...
GOTT IST TOT
Odpowiedz
#14
Luka Wars napisał(a):Chyba lepiej patrzeć na odkrytą kobietę niż okrytą
Zależy jak wygląda. Teraz proszę cię o szczerą odpowiedź: wolisz cycki p. Lewandowskiej czy gębę p. Sowińskiej?
pieprzona_lumpenliberałka (dawniej Maria z Magdali)
***
Jak to możliwe, że tak wielu ludzi skłonnych jest uwierzyć w istnienie głównego bohatera pewnej bardzo starej, wielotomowej sagi, podczas gdy inne opowieści (czasem równie stare) uznają za mitologię lub literaturę fantastyczną i - jedynie jako zwykli ich miłośnicy - poszukują tylko jego odzwierciedlenia w rzeczywistości?
Odpowiedz
#15
martwy_biskup napisał(a):Cytat:
A może same Afganki należałoby zapytać,co one myślą o tradycyjnej opiece w tradycyjnym społeczeństwie,a nie dawać o nich decydować zachodnim rozwrzeszczanym gówniarom uważającym się za feministki.


No właśnie o to chodzi i to było napisane w artykule- zobaczyly jak może żyć kobieta i teraz też chca takiego życia bo wcześniej nawet nie zdawały sobie sprawy z tego, że są nieszczęśliwe...
Tu trzeba głębokich przeobrażeń społęcznych. Wychowana w szariacie, w większej części nie są prawdopodobnie nawet w stanie wyobrazić sobie jakiejś alternatywy. Gdy uż to zrobią to czeka je poczucie grzechu.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."


EH
Odpowiedz
#16
Należy zacząc od tego że w Afganistanie i innych podobnych krajach islamskich pojęcie demokracji typu zachodniego jest kulturowo całkowicie obce i niezrozumiałe. W społeczństwie kierującym sie od wieków doktrynalnym prawom szariatu, niema miejsca na swobodę poglądów. Dlatego stwierdzenie, że należy zostawic swobodę wyboru, jest nieporozumieniem, ludzie ci, a kobiety w szczególności nie mają bowiem możliwości żadnego wyboru, prócz tego co nakazuje koran.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości