To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obraza uczuć religijnych - postać w książce
idiota napisał(a):Oko motyle drogie!

Tu problem nie jest psychologiczny czy psychiatryczny, ale raczej cywilizacyjny.
W naszej cywilizacji przyznawanie się do kontaktów z Bogiem czy też do Boskiego pochodzenia faktycznie sytuuje delikwenta w okolicach zakładu zamkniętego, natomiast w cywilizacjach sakralnych jest to sprawa zwyczajna, a już szczególnie w Żydowskiej wypełnionej Bogiem i cudownością po wrębek z meniskiem wypukłym.
Ot i tyle bez żadnych erudycyjnych fajerwerków.

Chciałem podrobić, ale skutecznie podcięto mi skrzydła. Pasuję.

piotr35 napisał(a):No bo właśnie na tym polega ta metoda.
Nie na odpowiadaniu na pytania, tylko na zgubieniu sensu pierwotnego pytania i zejściu z niewygodnego dla adwersarza pytania. Zagadać, zagmatwać i zgubić sens,a na koniec ogłosić się zwycięzcą, dokładnie jak ten gołąb, który przewroci wszystkie figury, nasra na szachownice i bedzie dumny z wygrane.

To nie tak. Musimy uznać wyższość Marlowa w tym temacie. Sorry.
Odpowiedz
motyle oko napisał(a):Musimy uznać wyższość Marlowa w tym temacie
Może ty musisz, ale ja ani nie muszę, ani nie czuję takiej potrzeby, żebym akurat musiał.
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości