To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Religia Szatana
Andrzej Kosela napisał(a):Tak było w starożytności i tak jest dziś - z jednej strony zawsze byli ludzie uczeni, mędrcy, elita intelektualna zajmująca się wysublimowaną filozofią i nauką , a z drugiej - plebs, motłoch, ciemnota, analfabeci intelektualni, których jedyną bronią jest wyśmiewanie i agresja....

Tak to juz jest ze jedyną skuteczną bronią do walki z ciemnotą i fanatyzmem był i jest ŚMIECH. Gdyby ludzie częściej się nim posługiwali taki Hitler byłby nieznanym nikim. Śmiech jest orężem mądrzejszego przeciwko tyranowi. Taka wysuszona tykwa jak Ty nie wie czym śmiech jest. Ty wolisz płakać...jak Heraklit. I uprawiać ascezę. A później jeszcze narzekasz że inni chcą żyć inaczej niż Ty. Co za mentalne barbarzyństwo. "Elita intelektualna zajmująca się wysublimowaną filozofią" - po mojemu: życiowi nieudacznicy i frustraci starający podnieść własną samoocenę poprzez czytanie dzieł znanych filozofów.

Taki z ciebie mędrzec a nie dotaro do ciebie ze jestem A T E I S T Ą ! ! ! A skoro jestem ateistą to nie wierzę w bogi [od których pochodziłaby jakaś prawdziwa magia o której pisałeś]. Jestem M A T E R I A L I S T Ą ! ! ! A zatem uważam podstawą bytu jest materia, bez duchowych dodatków. Pisałem o tym ilenaście postów temu, ale do Ciebie to nie dotarło! Dlaczego? Bo jesteś zbyt głupi by cokolwiek dotarło do Twojej wypełnionej platońskim bełkotem łapatyny!
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości