To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościół i równość ludzi
#1
Według mnie kościół powinien być zarejestrowany jako zwykła instytucja, firma należąca do Watykanu. Księża powinni płacić podatki itp.

Jakie jest wasze zdanie?

Jak myślicie, gdyby jakaś partia wprowadziła taki pomysł to co by się działo?
Moje gg: 6289608
Odpowiedz
#2
Według mnie też.

Filjan
Cytat:Jak myślicie, gdyby jakaś partia wprowadziła taki pomysł to co by się działo?
:lol2: Działo by się i to ostro byłby to pierwszy rząd któryby tak potraktował by tą starą cierpiącą na trąd świętą krowę. :lol2:
Żyję więc umieram.
Seneka


Siłą możesz mi zabrać wiele ale siłą nie możesz mi niczego dać. Możesz zapodawać codziennie w kościele a miłości na centymetr nie umiesz dać...
Kazik Staszewski. No speaking inglese.
Odpowiedz
#3
Uważajta, bo zaraz przyjdzie pilaster i was zje.
Odpowiedz
#4
Pilaster dostał już trochę zadyszki, nowym inkwizytorem jest jego wielebnośc brat Mogrim. On wam zaraz bezbożnicy pokaże co to znaczy podnosic grzeszną ręke na dobra kościelne.
Odpowiedz
#5
Filjan napisał(a):Jak myślicie, gdyby jakaś partia wprowadziła taki pomysł to co by się działo?

Przegraliby całkowicie w następnych wyborach,nie chcą tego,więc siedzą cicho.
`Smutna to epoka,gdy trudniej jest rozbić przesąd niż atom...`
Odpowiedz
#6
Kościół nie musi być zarejestrowany. Niech sobie będzie. Jakimś tam prywatnym stowarzyszeniem czy jak tam ludzie chcą. Co komu do tego?
Odpowiedz
#7
Gdzie jakikolwiek skarb Kościoła,
nie dotknie się żaden pierdoła! :lol2:

Ci z rządu i Sejmu mogą tylko klęczeć,
reszta musi płacić, choćby mieli jęczeć! Język

Szaman :roll:
Odpowiedz
#8
Ks. Prałat - pełen inicjatywy,
niech produkuje prezerwatywy.
Kupę szmalu zarobi,
a ile ch..ów ozdobi? Język

Szaman :roll:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości