To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecane artykuły
#1
W tym wątku dajemy info i w miarę możliwości linki do ciekawych artykułów prasowych z krótką informacją o treści.

NIE DYSKUTUJEMY tutaj - jeśli mamy ochotę, tworzymy nowy wątek.
Odpowiedz
#2
Bart napisał(a):FORUM: o postaci Kurta Vonneguta.

Bóg zapłać dobry człowieku! Pędze do kiosku kupić! Uśmiech
Odpowiedz
#3
Eurydiale napisał(a):
Bart napisał(a):FORUM: o postaci Kurta Vonneguta.

Bóg zapłać dobry człowieku! Pędze do kiosku kupić! Uśmiech

Wiedziałem kto pierwszy zareaguje Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
Bart napisał(a):NIE: świetny felieton Jurka o mamie Kaczyńskich.

http://www.nie.com.pl/main.php?dzial=akt&id=6621

Niestety artykuł z FORUM o Vonnegucie nie jest dostępny w sieci. Mam już wydanie papierowe, bo FORUM czytam, co tydzień Język.
Odpowiedz
#5
Przejrzałeś mnie Bart na wylot Język
Odpowiedz
#6
Polecam aktualne Forum.

Jest blok artykułów o ateizmie i ateistach. Nic specjalnie odkrywczego, ale zawsze to miło o sobie poczytać Oczko Poza tym ciekawy artykuł o Neronie i parę innych rzeczy.
Odpowiedz
#7
"Forum" ogólnie rzecz biorąc jest ciekawym tygodnikiem. Czytam je regularnie z pominięciem informacji dot. oceny sytuacji w Polsce przez zagraniczne czasopisma, bo tego aż się czytać nie chce.
Odpowiedz
#8
Forum również czytam Duży uśmiech a tak... Focus jest jeszcze ciekawy taki...
Minął tamten czas- już nie wróci... Zapomnisz.
Odpowiedz
#9
Jeśli chodzi o gazety to czytuję "Charaktery", "Film", "Cinema"... Chyba wszystko Oczko
Jak boga kocham... jestem ateistką.
Odpowiedz
#10
Bart, ładnie wyszedłeś na okładce FiM :] .
Odpowiedz
#11
Boruta napisał(a):Bart, ładnie wyszedłeś na okładce FiM :] .

Dzięki Duży uśmiech Ale złapali mnie akurat przy najbardziej grobowej minie Oczko
Odpowiedz
#12
Na jakiej okładce FiM?
Odpowiedz
#13
[Obrazek: bart.PNG]
Piotr Ratajczak - redaktor, webmaster
Odpowiedz
#14
Polecam nowe NIE. Ciekawe artykuły na temat czerwca '56 w Poznaniu - pewien historyk nazwiskiem Jastrząb podjął się weryfikacji liczby ofiar owych wydarzeń i wyszło mu za mało (w porównaniu z jedynie słuszną wykładnią). Ponadto wychodzi, że stanowisko naszych obecnych władz względem przyczyn Czerwca pokrywa się z propagandą władz okresu stalinowskiego.

Drugi artykuł wart uwagi to wywód Urbana na temat emigracji siły roboczej z Polski. Polecam zwłaszcza fragmenty książki Jurka z roku '71 (właśnie na temat emigracji zarobkowej), którą zatrzymała mu cenzura.

Reszta numeru ciekawa, ale wymiemione wyżej - obowiązkowo.
Odpowiedz
#15
Polecam Przekrój - ciekawa analiza powiązań Izraela, Libanu, Hezbollahu, Iranu i USA. Ponadto trafny felieton o tym, czym są dla nas politycy Oczko
Odpowiedz
#16
Polecam artykuł o Ryszarda Nowaka walce z sektami - w najnowszym Przekroju. Ponadto można kupić też numery specjalny - tylko Raczkowski! Fanom nie trzeba wyjaśniać, że warto Oczko
Odpowiedz
#17
Bart napisał(a):Polecam artykuł o Ryszarda Nowaka walce z sektami - w najnowszym Przekroju.

kochany Rysiu! dzięki niemu nie przyjdzie do nas już Gorgoroth, Morbid Angel i pare innych kapel.
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
Odpowiedz
#18
WirtualneMedia.pl, Rozmowa z Jerzym Urbanem o granicach krytykowania głów państw, satyrze politycznej i powrocie cenzury.
Tam... przy siódmym dołku stoi wysoka na sześć stóp postać ubrana w groteskowy strój królika.
Odpowiedz
#19
Właśnie, co wy czytanie, forumowicze? Jakie tytuły zyskują waszą aprobatę i dezaprobatę? :]
Imagine there's no countries,
It isn't hard to do,
Nothing to kill or die for,
And no religion too,
Imagine all the people,
Living life in peace...

You may say that I'm a dreamer,
But I'm not the only one!
Odpowiedz
#20
Regularnie czytam Politykę. Reszta okazjonalnie (Przegląd, NIE, czasem Newsweek [bo poglądy wroga trzeba znać], GW). Poza tym portale internetowe o profilu społeczno-politycznym, np. lewica.pl, prawy.pl Duży uśmiech katolik.pl , wiara.pl , wprost.pl, upr.org.pl, no i Racjonalista :wink:
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości