Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
diably to byty istniejace!
Po co? Poczytaj, to się dowiesz.
Ponieważ jestem przekonany, że Ci się nie chce czytać, to powiem jeszcze raz: dla pokuty Język Język
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
u tu cie mam parowo jedna...mialo cie nie byc bo pokuta skonczona a jestes...nie dotrzymales slowa bogu teraz pewnie pierdolnie cie piorunem...
"Think for yourself, question authority"
Odpowiedz
Spoko, mój Bóg ma lepsze maniery od rzucania gromami. A co do przyrzeczenia - cóż, czy to nie piękne, jeśli ktoś sobie dobrowolnie przedłużył pokutę? Szczęśliwy Szczęśliwy
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

Odpowiedz
Uczy m.in. kleryków napisał(a):Po co? Poczytaj, to się dowiesz.
Ponieważ jestem przekonany, że Ci się nie chce czytać, to powiem jeszcze raz: dla pokuty Język Język

Spowiadales sie i ksiadz kazal Ci wchodzic na portal ateista.pl ? :]
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Uczy pewnie dla pokuty i po stronach erotycznych chodzi. :twisted:

No widzisz Uczy, a my byliśmy grzeczni i jesteśmy tu w nagrodę.
Odpowiedz
Uczy m.in. kleryków napisał(a):Spoko, mój Bóg ma lepsze maniery od rzucania gromami. A co do przyrzeczenia - cóż, czy to nie piękne, jeśli ktoś sobie dobrowolnie przedłużył pokutę? Szczęśliwy Szczęśliwy

a no tak zapomnialem, twoj bog inaczej rozpierdlala ludzi, rzucanie gromami jest juz nie modne od czasow starozytnosci..
i nie mecz sie sie nie przedluzaj swojej pokuty, jedena moherowa porowa mnie bedzie przynajmniej
"Think for yourself, question authority"
Odpowiedz
Art, Twoje skojarzenia i podejrzenia mówią raczej coś o Tobie (chyba że to żart - wtedy OK).

Gdybym miał poczucie humoru napisałbym: Cóż, uszkodziło się z kolegami paru ateistów w czasie pewnego przemarszu - no i ksiądz mówi: "Oj, niedobrze. Za pokutę wejdź na forum Ateisty.pl i przez 27 dni grzecznie dialoguj z nimi - to też Twoi bracia". Język
Odpowiedz
Uczy m.in. kleryków napisał(a):Art, Twoje skojarzenia i podejrzenia mówią raczej coś o Tobie (chyba że to żart - wtedy OK).

Gdybym miał poczucie humoru napisałbym: Cóż, uszkodziło się z kolegami paru ateistów w czasie pewnego przemarszu - no i ksiądz mówi: "Oj, niedobrze. Za pokutę wejdź na forum Ateisty.pl i przez 27 dni grzecznie dialoguj z nimi - to też Twoi bracia". Język

No cóż. Pokuta tego księdza świadczy o tym, że nie ma pojęcia o pokucie. Nie ma pokuty w rozmowie z opozycją, czy nawet z największym wrogiem. Z tego co piszesz wnioskuję, że ksiądz ten uważa, że bycie grzecznym w stosunku do kogoś o innych poglądach jest trudne i ciężkie. Ba! Jeśli taka rozmowa nie wynika z dobrej woli tylko z nakazu to jak dla mnie jest to kolejny grzech. On to powinien proponować jako dobrowolny gest, a nie jako pokutę. W tym co Ci zadał ja nie widzę żadnej pokuty.
Odpowiedz
Jakim największym wrogiem??? Chyba znowu żartujesz. Większość moich kolegów i koleżanek to ateiści. Oczywiście, mają oni doskonałe maniery i mimo że zachęcałem ich do odwiedzenia Ateisty.pl, to wortal ten budzi w nich tylko niesmak. Prawdziwi arystokraci ducha - nie dla nich artykuły typu Kaczyzm czy inne pierdołki.
A poza tym zapominasz, że pokuta jest dobrowolna, więc to, co mówisz o jakimś nakazie, to lekka przesada.
Z komentarzy na YouTube:

Odpowiedz
Uczy m.in. kleryków napisał(a):Jakim największym wrogiem??? Chyba znowu żartujesz. Większość moich kolegów i koleżanek to ateiści (chyba większość filozofów jest nimi). Oczywiście, mają oni doskonałe maniery i mimo że zachęcałem ich do odwiedzenia Ateisty.pl, to wortal ten budzi w nich tylko niesmak. Prawdziwi arystokraci ducha - nie dla nich artykuły typu Kaczyzm czy inne pierdołki.
A poza tym zapominasz, że pokuta jest dobrowolna, więc to, co mówisz o jakimś nakazie, to lekka przesada.

Mówię hipotetycznie, że nie można dawać za pokutę rozmowy nawet z największym wrogiem. Pokuta jest owszem dobrowolna, lecz jeśli ktoś Ci da 1 przysiad za pokutę, gdy w gruncie rzeczy powinieneś dostać 1500, to trudno żebyś się nie zgodził. Więc dobrowolność przyjęcia pokuty nie ma tu nic do rzeczy. Chodzi przede wszystkim o rodzaj pokuty i jej adekwatność do czynu. Przecież wiadomo, że im mniejsza pokuta, tym chętniej ją przyjmiesz. A rozmowa czy dyskusja z kimś nie może być pokutą za jakiekolwiek przewinienie. Takie jest moje zdanie.

Natomiast to, że komuś nie pasuje ateista.pl nie świadczy dosłownie o niczym. Dam dolara, że znam więcej np. katolików, którym nie pasuje kościół, kler, papież, katolik.pl niż Ty ateistów, którym nie pasuje ateista.pl.
Odpowiedz
Ja wróce do tematu.

Oglądaliście "Egzorcyzmy Emili Rose" :?:
Ja dziś to zrobiłem. Szczerze mówiąc film mi się średnio podobał.
Odpowiedz
Cytat:Oglądaliście "Egzorcyzmy Emili Rose" Question
Ja dziś to zrobiłem.

Ja też oglądałem.Wolę takie filmy niż jakąś "Teksańską masakrę piłą mechaniczną 7" Uśmiech

Cytat:Szczerze mówiąc film mi się średnio podobał.

Czyżby dlatego ,że pod koniec filmu agnostyczka uwierzyła w Boga?
---
Kochaj sztukę, której się nauczyłeś, i w niej znajdź spokój.
Marek Aureliusz
Odpowiedz
Cytat:Ja też oglądałem.Wolę takie filmy niż jakąś "Teksańską masakrę piłą mechaniczną 7"
Od masakry to każdy film jest lepszy :twisted:

Cytat:Czyżby dlatego ,że pod koniec filmu agnostyczka uwierzyła w Boga?
W co ona sobie uwierzyła to już nie mój problem. Gorzej było z bzdurami, które mówiła podczas procesu.
Ale mniejsza z tym po prostu nie trafiają do mnie takie filmy.
Odpowiedz
Ciekawie zrobili w tym filmie ,że prokurator-katolik mówił totalnie jak ateista ,a ateiska jak katoliczka.Ciekawa zamiana ról.
---
Kochaj sztukę, której się nauczyłeś, i w niej znajdź spokój.
Marek Aureliusz
Odpowiedz
Hmm... widziałem opętanie, zresztą pisałem nawet o tym na forum w mojej relacji ze Slot Art Festival (Viceroye. Czerwone. Duży uśmiech) i opowiadanka "Przyjaciółka".

Koleś darł się przez całą noc, jakby go ze skóry obdzierali. Chrześcijanie siedzieli na około niego i trzymając na nim ręce (co było trudno, wyrywał się) modlili się. Dwa dni później spotkałem tego kolesia. Poczęstowałem go nawet papierosem :>
Odpowiedz
Ostatnio też zobaczyłem sobie "Egzorcyzmu Emily.." i podsumowując go, doszedłem do wniosku...... nudny. Pozwolę zacytować sobie znajomego gracza Go: "Pierdoły".
Kiedy miałem do czynienia z epileptykami, muszę przyznać, że ich "zachowanie" podczas ataków, były bardzo podobne do owych opętań.
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz
Uczy m.in. kleryków napisał(a):Większość moich kolegów i koleżanek to ateiści (chyba większość filozofów jest nimi). Oczywiście, mają oni doskonałe maniery i mimo że zachęcałem ich do odwiedzenia Ateisty.pl, to wortal ten budzi w nich tylko niesmak. Prawdziwi arystokraci ducha - nie dla nich artykuły typu Kaczyzm czy inne pierdołki.

Znaczy: odwiedzili, czy nie odwiedzili?
Odpowiedz
Jasne, że odwiedzili.
Odpowiedz
Uczy m.in. kleryków napisał(a):Jasne, że odwiedzili (co prawda, tylko główną, w tym artykuł tego Kąkola, bo im go wskazałem - jak mówiłem, to filozofowie, więc mają może trochę wygórowane wymagania. Komentarz do tego artykułu: "Marnuje się autor, mógł to zamieścić gdzie indziej").

Rozumiem zatem, że za uzasadnione uważasz ocenianie całego wortalu po przejrzeniu jednej strony. OK, jedna strona może na upartego dać jakiś przybliżony obraz całości. Ale nie rozumiem, dlaczego Twoim kolegom nie podoba się podnoszenie poziomu wortalu poprzez publikowanie wartościowych artykułów. Wychodzi na to, że denerwuje ich zaburzanie obrazu, jaki sobie przyjęli po przejrzeniu jednej strony :twisted:
Odpowiedz
Hmm, coś w tym jest! Uśmiech
Z komentarzy na YouTube:

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości