To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowa Lista Ateistów i Agnostyków
#1
Strzałka http://lista.racjonalista.pl/

Wpisujemy się, raz, raz!
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
#2
Athei meldet sich gehorsamt ! 8-)
Null pointer exception
Odpowiedz
#3
Athei Overlord napisał(a):Athei meldet sich gehorsamt ! 8-)
Tia, tia...
Ja też Uśmiech
It doesn't even matter how hard you try!
Keep that in mind!


Dajcie mi jakiś niezbity dowód na istnienie Boga, a uwierzę, ale i tak nie bedę chodził do kościoła.
Odpowiedz
#4
Tylko po co? Przekaże się to komuś, czy to może w ramach liczenia ateistów? Zaraz wyjdę na marudera, ale niech ktoś da jakiś sensowny argument, bo ja to głupi jestem.
Odpowiedz
#5
Boruta napisał(a):Tylko po co? Przekaże się to komuś, czy to może w ramach liczenia ateistów? Zaraz wyjdę na marudera, ale niech ktoś da jakiś sensowny argument, bo ja to głupi jestem.

A po co KK liczy swoich "wyznawców" i podaje do wiadomości publicznej? Ta lista z pewnością nie ma na celu, chwalenia się ilością ateistów i agnostyków w Polsce, ale zawsze to będzie jakiś argument do pokazania, że kraj nie jest ich 8-)
It doesn't even matter how hard you try!
Keep that in mind!


Dajcie mi jakiś niezbity dowód na istnienie Boga, a uwierzę, ale i tak nie bedę chodził do kościoła.
Odpowiedz
#6
Jesli bedzie nas tam milion, to owszem :] Na razie jest kolo setki. Jeszcze ino 4 zera, a zero to przeciez drobnostka :]
Null pointer exception
Odpowiedz
#7
Jak TAM się wopisze to jeszcze mnie za wojującego antyklerykała i antyreligianta wezmą a tego bym nie chciał
Odpowiedz
#8
I'm in :]
Odpowiedz
#9
Bart, a dostales maila ? Bo juz kurna 2 godziny czekam...
Null pointer exception
Odpowiedz
#10
Dostałem od razu, potwierdziłem, a od tej pory nic. Pewnie to ręcznie (ocznie) robią. Spokojnie Uśmiech Bohoh się załapał, my też damy radę.
Odpowiedz
#11
Zastanawiam się PO CO tworzy się taką listę. I w zasadzie przychodzi mi do głowy tylko jeden powód. Kiedy władza ogłosi, że ateizm jest przestępstwem, lista będzie jak znalazł dla organów scigania Uśmiech

Nieprzypadkowo stare przysłowie głosi

Dzisiaj w spisie zapisany, jutro kołem połamany Uśmiech

a swoją droga nawet gdybym był ateistą, co bez trudu jestem sobie w stanie wyobrazić, to za nic nie mialbym ochoty figurowac na jakiejkolwiek liście w sasiedztwie takich kreatur jak Agnosiewicz, Śmigielski, czy Miś Smutny Z reszta żadni z nich tak naprawdę ateiści Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#12
Oj tam, Pilastrze, jak wladza cos takiego oglosi, to po co jej jakas tam mala lista? :> Ot wejdzie tutaj i bedzie miala na dloni wszystko Oczko
Null pointer exception
Odpowiedz
#13
Nie traktuj tego tak poważnie, pilaster :]

Poza tym Misia cenię za popularyzowanie matematyki, a Agnosa po prostu lubię osobiście Uśmiech Śmigielskiego nie znam.

A nawet jeśli bym nie lubił, to lista jest dla ateistów / agnostyków. Wszystkich lubić nie muszę, nie? :> Dla mnie fakt, że są tam Athei i Bohoh, to już wystarczający powód by się zapisać i nie przejmować się resztą towarzystwa.
Odpowiedz
#14
I znowu pialster lepiej wie kto jest ateistą a kto nie.


:lol2:
Odpowiedz
#15
A ja się wpiszę. Oczko
Ale o co chodzi?
Odpowiedz
#16
Boruta napisał(a):Tylko po co? Przekaże się to komuś, czy to może w ramach liczenia ateistów? Zaraz wyjdę na marudera, ale niech ktoś da jakiś sensowny argument, bo ja to głupi jestem.

Jak to po co, zbieraja dane do nowej aktualizacji Red Watch'a xD
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#17
pilaster napisał(a):takich kreatur jak Agnosiewicz, Śmigielski, czy Miś Smutny Z reszta żadni z nich tak naprawdę ateiści Smutny

ninniejszym przepraszam Bogdana Misia. :oops:

Pomyliłem go z niejakim Motylem :oops:
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#18
Athei Overlord napisał(a):Oj tam, Pilastrze, jak wladza cos takiego oglosi, to po co jej jakas tam mala lista? :> Ot wejdzie tutaj i bedzie miala na dloni wszystko Oczko

Lista jest lepsza, bo konkretna. Z forum trzeba by odsiewać kto co pisal, porównywac, etc. Kupa roboty. a lista czarno na białym

W czasie II wojny światowej niemiecka lewica dokonała holocaustu "żydów" wszedzie tam gdzie mogła ich dosięgnąć. Ale skiad owa lewica wiedziała kto jest "żydem", a kto nie? To proste. Ze spisów zydów, kóre prowadziły gminy żydowskie.

Lepiej nie być na żadnej liście Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#19
Wpis dokonany Duży uśmiech.
[Obrazek: 628750.jpg]
Odpowiedz
#20
pilaster napisał(a):Lepiej nie być na żadnej liście Smutny

Ty już jesteś na liście i będziesz na niej do końca życia, choćbyś nawet nie chciał i nie ważne jak się starał. Sekrety zakrystii są niezgłębione... Niestety, na 95% ja też tam będę :?
It doesn't even matter how hard you try!
Keep that in mind!


Dajcie mi jakiś niezbity dowód na istnienie Boga, a uwierzę, ale i tak nie bedę chodził do kościoła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości