To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowa Lista Ateistów i Agnostyków
#41
Rado napisał(a):
pilaster napisał(a):mienia pożyd..., tj oczywiście pokatolickiego[/i] " Smutny

Nie wciskaj nam cech połowy katolików :x

Przeciez to lewizna ma wypisane w programie "grab nagrabliennoje", a postulaty konfiskaty mienia katolików w Poslce pojawiają się w co drugim numerze "FiM", ścisle związnym z (irr)racjonalistą
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#42
Czy każdy ateista Twoim zdaniem czyta FiM i jest lewicowcem?
Odpowiedz
#43
Wg mnie żaden ateista nie moze byc lewicowcem. Ponieważ poglądy lewicowe (komunistyczne, nazistowskie, etc) sa odmianą religii w którą wierzy się nie tylko pomimo braku dowodów, jak w religie sensu stricto, ale nawet wbrew dowodom.

zatem jakikolwiek lewicowiec (antyglobalista, faszysta, etc) ateista być nie może

I portal (irr)racjonalista równiez nie jest portalem ateistycznym, tylko komunistycznym, uzurpującym sobie prawo do reprezentowania "ateistów"
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#44
Ein momment, bo to mnie troche zaskoczylo - jak to komunistycznym ? Mam nadzieje, ze uzyles tego w znaczeniu "do czegos samozwanczo pretenduje", a nie, ze skupia osoby o pogladach komunistycznych ?

Dlaczego uzywasz slowa, ktore oznacza ostatnie stadium socjalizmu na okreslenie samozwanczego zachowania ? To RM tez jest komunistyczne, bo uwaza, ze reprezentuje "jedynie prawdziwych Polakow" ? Po co redefiniujesz pojecia ? Dla wlasnej wygody czy manipulacji ?

Dopiero co kiedys szlag Cie trafial, ze ciagle uzywa sie slowa "faszysta" na okreslenie wszystkiego, co nie "postepowe", no to do jasnej ciasnej badzze konsekwentny...
Null pointer exception
Odpowiedz
#45
pilaster napisał(a):Przeciez to lewizna ma wypisane w programie "grab nagrabliennoje", a postulaty konfiskaty mienia katolików w Poslce pojawiają się w co drugim numerze "FiM", ścisle związnym z (irr)racjonalistą

FiM nie czytam, racjonalistę znam, ale nijak jestem z ta stroną związany, a jednak ateistą jestem. Paradox? 8-)
It doesn't even matter how hard you try!
Keep that in mind!


Dajcie mi jakiś niezbity dowód na istnienie Boga, a uwierzę, ale i tak nie bedę chodził do kościoła.
Odpowiedz
#46
Athei Overlord napisał(a):Ein momment, bo to mnie troche zaskoczylo - jak to komunistycznym ? Mam nadzieje, ze uzyles tego w znaczeniu "do czegos samozwanczo pretenduje", a nie, ze skupia osoby o pogladach komunistycznych ?


W sensie skupia osoby o orientacji komunistycznej, czy ścisle mówiąc, marksistowskiej. :o



Cytat:Dlaczego uzywasz slowa, ktore oznacza ostatnie stadium socjalizmu na okreslenie samozwanczego zachowania ?


Marksizm to jedno, a samozwańcza "reprezentacja ateistów" to drugie.

Komuniści przez całe swoje dzieje narzucali się coraz to nowym grupom społecznym na "wyzwolicieli" spod społecznej opresji, aby za ich pomocą zniszczyć dotychczasowe społeczeństwo. Kiedyś komuniści "bronili" robotników, potem równiez chłopów (w Chinach), dzisiaj "bronią' homoseksualistów, ateistów, czy np kobiety. Ale cel działania jest zawsze ten sam.

(Irr)racjonalista, czy FiM to włąsnie przyklady jak środowiska lewackie usiłują sobie zawłaszczyć ateizm, w ogóle z reszta nie mając pojęcia na czym ateizm się zasadza
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#47
Pilaster napisał(a):Wg mnie (...)
Co tak asekurancko? Oczko
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
#48
Bohoh napisał(a):
Pilaster napisał(a):Wg mnie (...)
Co tak asekurancko? Oczko

Słuszna uwaga.

Zatem obiektywnie rzecz biorąc, żaden ateista nie może być lewicowcem Duży uśmiech

Jeżeli ktoś ma lewicowe poglądy, to znaczy, ze niezaleznie od deklaracji, ateistą nie jest.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#49
Cytat:Jeżeli ktoś ma lewicowe poglądy, to znaczy, ze niezaleznie od deklaracji, ateistą nie jest.
Pierwsze słyszę Zdezorientowanyhock:
Odpowiedz
#50
pilaster napisał(a):Jeżeli ktoś ma lewicowe poglądy, to znaczy, ze niezaleznie od deklaracji, ateistą nie jest.

A żaden mechanik samochodowy, niezależnie od deklaracji, nie może być muzułmaninem. A nałogowi palacze z kolei nie mogą być liberałami.
Twierdzenia ala pilaster.

Może nową nauke stworzyć - Pilasterologia.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#51
Wkrótce stanie się królową nauk Język

Jak Pilaster powie to nie ma odwrotu. Tak po prostu musi być Smutny
Odpowiedz
#52
Pilaster napisał(a):Jeżeli ktoś ma lewicowe poglądy, to znaczy, ze niezaleznie od deklaracji, ateistą nie jest.
Na szczęście nie biorę tego co pisują Pilastry na poważnie i nadal w najlepsze lewicuję się i ateistycznię :wink:


Zresztą przypomniała mi się anegdotka o bąku: otóż mnóstwo wybitnych naukowców obliczyło, że przy swojej masie i rozpiętości skrzydełek, bąk nie może latać, bo jest to sprzeczne z prawami fizyki. A bąki latają sobie w najlepsze Oczko Co by to było gdyby umiały czytać 8O
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
#53
pilaster napisał(a):Wg mnie żaden ateista nie moze byc lewicowcem. Ponieważ poglądy lewicowe (komunistyczne, nazistowskie, etc) sa odmianą religii w którą wierzy się nie tylko pomimo braku dowodów, jak w religie sensu stricto, ale nawet wbrew dowodom.

zatem jakikolwiek lewicowiec (antyglobalista, faszysta, etc) ateista być nie może
Czyli jednak Stalin nie był ateistą. Duży uśmiech
Mogrim powinien to przeczytać. :]
Like a flash of light in an endless night
Life is trapped between two black entities /.../
Odpowiedz
#54
Bohoh napisał(a):Zresztą przypomniała mi się anegdotka o bąku: otóż mnóstwo wybitnych naukowców obliczyło, że przy swojej masie i rozpiętości skrzydełek, bąk nie może latać, bo jest to sprzeczne z prawami fizyki. A bąki latają sobie w najlepsze Oczko Co by to było gdyby umiały czytać 8O
Nie wiem co to "bąk", który miałby latać, (te którymi bawią się dzieci czasem latają ale nie mają skrzydełek Duży uśmiech). Wiem za to, że przez długi czas nie wiedziano dlaczego latają trzmiele, ale okazało się, że na końcach ich skrzydełek występuje zawirowanie powietrza - odkryto nowe zjawisko. Jak jest coś czego się nie rozumie to trzeba szukać odpowiedzi.
Zaglądali mi do toreb, zaglądali do waliz, do dupy nie zajrzeli, a tam miałem socjalizm.

Bohdan Smoleń ®
Odpowiedz
#55
Bohoh napisał(a):
Pilaster napisał(a):Jeżeli ktoś ma lewicowe poglądy, to znaczy, ze niezaleznie od deklaracji, ateistą nie jest.
Na szczęście nie biorę tego co pisują Pilastry na poważnie i nadal w najlepsze lewicuję się i ateistycznię :wink:

albo jedno, albo drugie.

rozumiem zatem, ze wbrew dowodom, wierzysz w to, że obrabowywanie ludzi zdolnych pracowitych i oszczednych, i rozdawanie zrabowanego dobra leniom, pijakom, nierobom i menelom przyniesie ogólny dobrobyt i powszechne szczęście?

toż to religia czystej wody..
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#56
Pilaster, ateizm to odrzucenie istnienia boga (niekoniecznie religii), więc można pozostać ateistą i socjalistą.
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#57
Pilaster napisał(a):albo jedno, albo drugie.

Nie ma takiej alternatywy kochany Oczko Chyba, że przy ekskluzywnym zdefiniowaniu ateizmu, ale ja ekskluzywnych definicji unikam.

A religijny też nie jestem.
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
#58
juzew napisał(a):Pilaster, ateizm to odrzucenie istnienia boga (niekoniecznie religii), więc można pozostać ateistą i socjalistą.

Juz kiedyś się nad tym rozwodziłem. Ateizm wypływa wprost z racjonalnego sceptycyzmu i samodzielnego myślenia. Ludzie tych cech nie posiadajacy, a socjaliści ich nie posiadają, skoro sa socjalistami, ateistami być nie mogą.

Chyba że jako "ateistę" będziemy ttraktowac każdego wroga KrK. Już ktoś kiedyś nazywał świadków jehowy ateistami.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#59
Bohoh napisał(a):Chyba, że przy ekskluzywnym zdefiniowaniu ateizmu, ale ja ekskluzywnych definicji unikam.

Zatem ateista w Boga ma nie wierzyć,a le w jakies bożki to już może?

Cytat:A religijny też nie jestem.

wierzysz w dogmaty (para)religijne
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#60
Pilaster napisał(a):Zatem ateista w Boga ma nie wierzyć,a le w jakies bożki to już może?
Ateista to ktoś, kto uważa, że:
a) zdanie głoszące "Bóg istnieje" jest fałszem;
b) zdanie głoszące "Bóg istnieje" jest bezsensowne.

I tyle. Wnioski pozostawiam do samodzielnego przemyślenia.

Pilaster napisał(a):wierzysz w dogmaty (para)religijne
Nie wierzę w dogmaty (para)religijne.
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości