To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowa Lista Ateistów i Agnostyków
#61
Skaranie melduje "panie prezesie, zadanie wykonane" :wink:
Jestem na liście od wczoraj.
Jak Bartowi żal miejsca i tylko tytuł mi zostawił to ja rezygnuję z podpisu,o!
Odpowiedz
#62
Też się wpisałam, a listę odkryłam niezależnie od forum ateista Duży uśmiech.
W uwadze do redakcji zastrzegłam sobie, że nie zgadzam się na wykorzystywanie moich danych do celów handlowych i tak dalej, nie wiem co to da, ale żywię nadzieję że coś jednak tak.

Zrobiłam to dlatego, że kiedy zaczną pałować, palić na stosach i zakuwać w dyby za ateizm, to chcę mieć pewność, że znajdę się w elitarnym towarzystwie Język. Poza tym moja cegiełka do umniejszania liczby katolików tudzież wierzących w inne boskie pierdoły, zliczanych na podstawie braku zadeklarowania się jako ateiści. Wstępnie wyrażam chęć wpisania się do każdego spisu powszechnego, listy itd. zbierającego ateistów Uśmiech, nawet Red Watchowskiego Duży uśmiech. To zaszczyt być prześladowanym za przekonania Oczko
[Obrazek: DO_NOT_FEED_THE_TROLL_by_Bloodlust_.gif]
Myślenie nie boli, chyba, że jest karane chłostą - http://www.racjonalista.pl/
Kto wątpi, nie błądzi - http://richarddawkins.net/
Ocenzurowany za ateizm --> http://www.gisburne.com/ngbook.php
Spirala Nienawiści
Odpowiedz
#63
Lista chyba "umarła" ... 21 x 50 ... XD ...


Zastanawia mnie też sposób werbowania ludzi z vipowsko-większą czcionką (już nie będę się czepiał samego faktu, że coś takiego wprowadzili :/) przy rejestracji jest ukryty gdzieś oznacznik 'jestem fajny' czy co? Uśmiech
Odpowiedz
#64
A tak troche do tematu... to design tej strony poraża Szczęśliwy
Odpowiedz
#65
też jestem na liście 8-)
Odpowiedz
#66
ktoś zaczął temat- boję się że będę prześladowany za ten wpis. Po to się gromadzimy i zrzeszamy aby nie bać się kościoła. Ale chętnie porozmawiam o tym czego ktoś się boi. Nie ma jak to rozmowa
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#67
Widać za krótko żyjesz, bo nie sprawdziłeś jeszcze na własnej skórze, jakie konsekwencje mogą mieć zapisy gdzieś na boczku, małą czcioneczką, "między wierszami". Czasem mogą wpędzić człowieka w niemałe tarapaty. I bynajmniej nie chodzi tu o wyrażanie swoich poglądów, tylko o sposób ich wyrażania.
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
#68
Wpisałem się.
Odpowiedz
#69
Offtopa o socjalizmie przeniosłem do działu "Polityka".
Odpowiedz
#70
szkoda, socjalizm jest fajny.
Bądź, kim jesteś, a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym, kim jesteś, stajesz się tym, kim nie jesteś.

http://wolneforum.phorum.pl/
Odpowiedz
#71
Wpisałem się, meila dostałem, teraz tylko czekać aż wsadzą na stronę :wink:
Taaa...jestem człowiekiem...to źle?
"You're one microscopic cog
in his catastrophic plan
Designed and directed by
his red right hand"

Odpowiedz
#72
lol Anna Mucha jest ateistka Duży uśmiech cool
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#73
JA już wcześniej coś o tym słyszałem. Jaki o tym, ze Rob Leszczyński agnostykiem jest. Tylko nie wiem skąd :?:
Taaa...jestem człowiekiem...to źle?
"You're one microscopic cog
in his catastrophic plan
Designed and directed by
his red right hand"

Odpowiedz
#74
Kilgore Trout napisał(a):lol Anna Mucha jest ateistka cool
Zdezorientowanyhock: :?: To ona wie w ogóle co to znaczy? Chociaż właściwie nie musi; może myśli, że to szpan, więc się wpisała...
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
#75
vpprof napisał(a):To ona wie w ogóle co to znaczy? Chociaż właściwie nie musi; może myśli, że to szpan, więc się wpisała...

A ty znasz Muche osobiscie czy z pudelek.pl ? Język
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#76
najgorsze, że ja w końcu głupi jestem i sam nie wiem, czy mam się wpisać? a myślicie z tego będą jakieś profity? (znaczy, z tego wpisu)
Bądź, kim jesteś, a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym, kim jesteś, stajesz się tym, kim nie jesteś.

http://wolneforum.phorum.pl/
Odpowiedz
#77
A jak KK przechwyci listę czarnych owiec kościoła, i zacznie pokolei likwidować bękartów szatana ? :-)
W zasadzie czy autorzy wypowiedzieli się do jakich celów chcą użyć danych osobowych z listy ?
Odpowiedz
#78
Kilgore Trout napisał(a):A ty znasz Muche osobiscie czy z pudelek.pl ?
Tak, cholera, bo ja to Wojewódzki jestem Język A ty znasz ją osobiście? Z pudelek.pl jej nie znam, ale widziałem w telewizorku parę jej mądrzejszych wypowiedzi, m.in. u Wojewódzkiego, widziałem jak zapowiadała festiwal w Gdyni we wrześniu 2006... niezbyt miłe wspomnienia.
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz
#79
vpprof napisał(a):Z pudelek.pl jej nie znam, ale widziałem w telewizorku parę jej mądrzejszych wypowiedzi, m.in. u Wojewódzkiego, widziałem jak zapowiadała festiwal w Gdyni we wrześniu 2006... niezbyt miłe wspomnienia.

ah no to z pewnoscia zasluzyla sobie na inwektywy skoro widziales ja dwa razy w telewizji... Język
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#80
Kilgore Trout napisał(a):ah no to z pewnoscia zasluzyla sobie na inwektywy skoro widziales ja dwa razy w telewizji...
Czy ja gdzieś powiedziałem, że widziałem ją dwa razy w telewizji? Nie. Więc skąd to wziąłeś? Z sufitu.

Czy ja gdzieś użyłem inwektyw pod jej adresem? Nie. Więc skąd to wziąłeś? Z sufitu.

Inwektywa: http://pl.wikipedia.org/wiki/Inwektywa. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy wątpliwość co do tego, czy p. Mucha wie w ogóle co to znaczy 'ateista' podpada pod którykolwiek z punktów tam wyszczególnionych.

Ale dobrze, przepraszam, że uraziłem twoje Uczucia do twojej Idolki, to się już nigdy więcej nie powtórzy. Jest piękniejsza od Wenus, błyskotliwa jak Ty i ponadto tak kulturalna i opanowana... Ach, jakem mógł tak bezecnie wytknąć jej wpadki, popełnione zresztą w 100% nie z jej winy...
Antyteista, empirysta, zwolennik używania rozumu.

„Znaczeniem zdania jest metoda jego weryfikacji” (Moritz Schlick)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości