To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczba ludności ludzkości?
#1
Takie pytanie: Czy jest możliwe policzenie (w zaokrągleniu, np. do miliona) ilu ludzi żyło łącznie z obecnie żyjącymi, np. w naszej erze? Może już ktoś policzył ile osób w przybliżeniu urodziło się od roku 1 n.e. czyli od rzekomych narodzin syna bożego?
It doesn't even matter how hard you try!
Keep that in mind!


Dajcie mi jakiś niezbity dowód na istnienie Boga, a uwierzę, ale i tak nie bedę chodził do kościoła.
Odpowiedz
#2
Rado napisał(a):(w zaokrągleniu, np. do miliona)

Nie, za duża szczegółowość. W zaokrągleniu do 1 miliarda (1000 milionów) to prędzej.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#3
No w sumie w skali tych 2 tysięcy lat, to rzeczywiście, za bardzo szczegółowo.
Były chociaż próby takich badań prowadzone? A może udało się komuś wszystkich policzyć?
It doesn't even matter how hard you try!
Keep that in mind!


Dajcie mi jakiś niezbity dowód na istnienie Boga, a uwierzę, ale i tak nie bedę chodził do kościoła.
Odpowiedz
#4
Z Księgi Guinnessa książkowej:z ok.90 roku wyd:
na bazie obliczeń niejakich Birabena I thatchera-co to za jedni?
63,8 mld zmarło między 40 tys.bc a 1980 ad
ode mnie: czyli ok.70 mld ludzi żyło w ogóle
za Księgą:
8 tys.bc-ok.6 mln żyło
ad 1 ok.255 mln
1000 rok-tak samo
1500-460 mln
1900-1,63 mld
czyli w naszej erze wychodzi na to że żyła zdecydowana większość z tych 70 mld ale to tak na oko

ale trzeba w sieci szperać
Odpowiedz
#5
No to w sumie nie tak dużo. Myślałem, że wyjdzie tego więcej. Ciekawe ile razy ta liczba się powiększy do, np. 2100 roku Uśmiech Przecież obecnie każde nowe pokolenie to dodatkowe miliardy ludzi Duży uśmiech
It doesn't even matter how hard you try!
Keep that in mind!


Dajcie mi jakiś niezbity dowód na istnienie Boga, a uwierzę, ale i tak nie bedę chodził do kościoła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości