To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jarosław Wasik
#1
Pamiętacie "Nastroje" ? podaję link do strony z bardzo ciekawymi piosenkami, którymi ostatnio się zachwycam - czy możecie wskazać podobnych wykonawców ?

M - to dla Ciebie...

Dąbrowski Kazimierz

Posłanie do nadwrażliwych

Bądźcie pozdrowieni nadwrażliwi
za waszą czułość w nieczułości świata
za niepewność wśród jego pewności
Bądźcie pozdrowieni
za to, że odczuwacie innych tak, jak siebie samych

Bądźcie pozdrowieni
za to, że odczuwacie niepokój świata
jego bezdenną ograniczoność i pewność siebie

Bądźcie pozdrowieni
za potrzebę oczyszczenia rąk z niewidzialnego brudu świata
za wasz lęk przed bezsensem istnienia

Za delikatność nie mówienia innym tego, co w nich widzicie

Bądźcie pozdrowieni
za waszą niezaradność praktyczną w zwykłym
i praktyczność w nieznanym
za wasz realizm transcendentalny i brak realizmu życiowego

Bądźcie pozdrowieni
za waszą wyłączność i trwogę przed utratą bliskich
za wasze zachłanne przyjaźnie i lęk, że miłość mogłaby umrzeć jeszcze przed wami

Bądźcie pozdrowieni
za waszą twórczość i ekstazę
za nieprzystosowanie do tego co jest, a przystosowanie do tego, co być powinno

Bądźcie pozdrowieni
za wasze wielkie uzdolnienia nigdy nie wykorzystane
za to, że niepoznanie się na waszej wielkości
nie pozwoli docenić tych, co przyjdą po was

Bądźcie pozdrowieni
za to, że jesteście leczeni
zamiast leczyć innych

Bądźcie pozdrowieni
za to, że wasza niebiańska siła jest spychana i deptana
przez siłę brutalną i zwierzęcą

za to, co w was przeczutego, niewypowiedzianego, nieograniczonego

za samotność i niezwykłość waszych dróg

bądźcie pozdrowieni nadwrażliwi
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#2
Miałem przyjemność być na dwóch koncertach pana Wasika (w Zielonej Górze jakieś 7 lat temu i rok temu w Poznaniu). Przesympatyczny facet z wielkim poczuciem humoru. Na koncercie w ZG zaprezentował nową podówczas piosenkę o przełamywaniu lodów towarzyskich z refrenem: "Kawa się nadawa, lecz gorzała szybciej działa". W Poznaniu ów kawałek okazał się już prawdziwie kultowy, wywoływaliśmy go na bis :]

Z nowego repertuaru zaprezentowanego w Poznaniu zapadła mi w pamięć piosenka o zaufaniu - "Nie dotykaj mojego telefonu".

Próbka humoru pana Jarka. W Zielonej Górze zapowiedziano go w taki sposób: "Niedawno gościliśmy tutaj Mirka Czyżykiewicza, który jest takim najbardziej drapieżnym reprezentantem naszej krainy łagodności. Dziś gościmy z kolei najprzystojniejszego reprezentanta owej krainy".

Na co Jarek - facet mierzący nieźle ponad 180 cm i ważący też nielekko: "Dziękuję, ale ja się spotkałem raczej z takim określeniem, że jestem NAJWIĘKSZYM" reprezentantem krainy łagodności... Oczko

A z podobnych klimatów polecam przede wszystkim Mirka Czyżykiewicza.
Odpowiedz
#3
Bart napisał(a):A z podobnych klimatów polecam przede wszystkim Mirka Czyżykiewicza.

arigato
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości